Нового керівника Тячівської місцевої покуратури представили колективу (ФОТО)

Прокурор області Володимир Гаврилюк представив керівника Тячівської місцевої прокуратури Івана Шведа.

Нового керівника Тячівської місцевої покуратури представили колективу (ФОТО)

Сьогодні, 27 квітня, прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк представив колективу Тячівської місцевої прокуратури та керівникам державної влади та правоохоронних відомств Тячівського та Рахівського районів новопризначеного керівника - Івана Шведа.

Призначено Івана Шведа наказом Генерального прокурора від 23 квітня 2018р., за рекомендацією Ради прокурорів України.

Представляючи нового керівника, Володимир Гаврилюк наголосив, що основним завданням є боротьба з корупцією, контрабандою та незаконними рубками лісу в краї, оскільки саме цього вимагає від нас всіх Генеральний прокурор та й все суспільство загалом.

Іван Швед – уродженець м. Мукачева. У 2015 році закінчив Національну академію прокуратури України. Трудову діяльність розпочав відразу після закінчення навчання в Ужгородській місцевій прокуратурі.

До призначення на посаду керівника Тячівської місцевої прокуратури  працював керівником Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

27 квітня 2018р.

Теги: прокурор, представлення, Іван Швед

Коментарі

Василь 2018-05-01 / 15:33:37
Я думаю, що людину треба оцінювати по його роботі. Прийшов молодий прокурор, який не до вподоби, в першу чергу тим, хто звик "рішати" питання. А лити бруд та скрежетати зубами від заздрості...

Гийза 2018-04-30 / 17:14:01
Повністу піддержую Марію Василівну. Се настоящий вовкодав, ліпше Тячуські корупціонери, контрабандісти, лісники тай другі мафіозники нараз ідут до нього здаватися, докі не розозлився. Може Луценко спати спокіно, підкладе му Іван Іванович плече.

Марія Василівна 2018-04-30 / 12:12:38
Дайте ви спокій людині.Якщо завидуєте то це ваші проблеми, і воно вам повернеться!!!Іван Іванович дійсно молодий, але це незаважає йому бути фахівцем у свойій справі.А на рахунок грамотності треба вам у нього ще повчитися!!!

Васька добрий 2018-04-30 / 02:08:56
Ой як же ви любите грязь лити, людина ще не працювала на посаді, а тут вже така характеристика на вперед! Я вірю в те, що тільки молодь незаангажована зможе зробити зміни!!! Так як ви поступають підлі щури, які тільки вміють анонімні коментарі писати!!!

Патріот 2018-04-29 / 22:32:50
Обіцяв Гелетей всій державі парад у Севастополі, але у Тячеві може уже парад проводити сміло. Це перемога. Жити по новому. Видно, що недаремно загинула Небесна сотня.

Відвідувач сайту 2018-04-29 / 22:03:15
Цей хлоп однозначно не замінить Братюка. Останній грамотний був, і хоча й вирішував свої питання, однак, умів керувати колективом і роботу організовував. Потім Пішту (Стьопку Жовніра) за "дуже красно дякую" поклали на посаду, але шапка виявилася не розміру (Не по Сеньке шапка). Тепер цікаво: старі кадри органів прокуратури так само до цього дітвака будуть звертатися "Іване Івановичу, дозвольте ввійти?"

пенсіонер 2018-04-29 / 21:46:56

Ну, ось і "полізла" біографія малого Шведа: син податкового поліцайта Чернівців, родич Гелетея. Цікаво якого: фельдмаршала Іловайська чи Гейзи?)))

Гийза 2018-04-29 / 19:55:49
Наведе порядок у Тячові та через 1-2 місяці будуть мусіти просити го оби очолив обласну прокуратуру.

не тячівець 2018-04-29 / 15:45:31
А Степан Жовнір, що приїхав з Африки чи може теж патріот-закаретець? А хіба Жовнір, якому було трохи більше 30 років старий пердун?
Чи може Фістер, якого усі поважали в Тячеві і який є інтелектуалом, менший патріот ніж цей родич Гелетеїв?
Рахує лише одно, що через рік бардак з вискочками закінчиться.

Васька добрий 2018-04-29 / 15:22:05
Відразу видно, що зміни в Тячів наближаються! Так тримати Іван Іванович! Всі пищать як щури!

Федя 2018-04-29 / 15:15:46


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними нікнеймами з метою імітації дискусії. Адмін


іван 2018-04-29 / 14:43:14
Браво Луценко! раді таких реформ стояло уже робити революцію гідності

Жилкін 2018-04-29 / 13:32:28
Риба гниє з голови

ветеран 2018-04-29 / 12:25:40
До Маладой.
Дятел ти, а не прокурор.Старі "пердуни" вам після розпаду Союзу прокуратуру вберегти від розвалу. Розбудовували прокуратуру незалежної України при зарплатні у 20 доларів. Вам мажорам таких грошей не вистачає на одну пянку.
За розслідуваними нами справами злодії і казнокради отримували по 10 і більше років. Ви дятли тільки гроші вмієте качати, а от документа грамотно скласти не валовшні. Адвокати з вас сміються як з 95 кварталу.
Старики вбивства розслідували, а ви при вигляді трупа обсере..ся.
Тай хто тепер прокурор, дятел тупий.Якими ви повноваженнями наділені?
Та мало мальськи грамотная людина пошле вас на х.р.
Ступачка вас копала в задницю як засран..в, а ви лише соплі витерали.
Старше покоління хоч поважали і поважають, а ви ганьбитеся сказали де працюєте.

пенсіонер 2018-04-29 / 11:21:57

до Біловара 2018-04-29 / 06:20:25

Да, не пишуть тут тячівці. Тут свою "пайку" відпрацьовує прес-служба Гаврилюка разом з іншими прокурорськими "синками" "поважних" батьків.

Коли їх цімбор, прокурорський "дітвак", Д.Гримут вночі на 8 Березня з дівчатами скоїв ДТП, то ця "братія" таких казок напридумовувала за 3 дні коментарів, що ціле Міжгір'я угорало від їх "фантазій")))

Біловар 2018-04-29 / 06:20:25
Шановні тячівці так приділіть цьому молодому обдаруванню особливу увагу.Щоби крок не ступило безконтрольно. Через певний час такого контролю воно само втече.

Адміну 2018-04-29 / 00:00:57
Чому не надрукуєте авто біографію прокурора? Так, щоб всі знали його послужний список. Бо крім заслуг Гелетея перед Лолітою, ця дитина більше нічого не має, а у Тячево прийшло чмо на заробітки.

пенсіонер 2018-04-28 / 22:37:04

до Тячівця 2018-04-28 / 18:08:04

І ще. Ви дійсно рахуєте обл. прокурора Гаврилюка патріотом України, який реально бореться в Закарпатті з корупцією та контрабандою?

Я - ні. І маю для того багато підстав.

пенсіонер 2018-04-28 / 22:21:16

до Тячівця 2018-04-28 / 18:08:04

Молодь у прокуратурі - це звісно добре. Незаангажована. Без родини часів Кучми-Януковича.
І, особливо, якщо вона хоч трохи пройшла Майдан, реально повоювала в АТО.
А так...

Вас біографія батька Шведа з податкової поліції точно не бентежить? Чи він "кіборг" або герой АТО?
Як на мене, скоріше всього, він, як "фахівець" з Чернівців, у цей час "будував" "стіну Яценюка"...)))

Ну, і окрема тема для роздумів це: Чернівці - Г.Москаль - румуни - сигарети, контрабас - Тячів, Рахів (Солотвино, Дяково)

Поживемо - побачимо...

Юга 2018-04-28 / 18:43:38
Хвали на ротику, бо тя роздеру

НОВИНИ: Соціо

21:58
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти