Зіграно перенесені через негоду матчі 1/16 фіналу Кубка Закарпаття-2018

Через погодні умови матчі першої стадії змагань довелося перенести на кілька ігрових днів, отож не всі ще й досі відбулися.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Вільхівці» – 2:4

(Бутрик Андрій, 18; Лаба Михайло, 88 – Міговк Михайло, 21; Балог Василь 28; Габор Василь, 60, 86)

На важкому полі вийшла бойова й результативна гра. Обидві команди справили хороше враження, але вищі за класом «Вільхівці» здобули заслужену перемогу, в обох таймах вигравши з однаковим рахунком 2:1.

ФК «Стройне» – ФК «Діброва» – 7:2

(Мондик Віктор, 3; Лібак Василь, 13, 18; Цанько Іван, 37; Станкович Іван, 55; Мішко Василь, +67; Фізер Вадим, 80 – Бойчук Михайло, 40; Поп Іван, 90)

Команди діяли на снігові й показали результативний футбол. Найбільше забивали господарі. Вони зуміли нав’язати суперникові свою гру й реалізувати цілу дюжину створених моментів. А ось «Діброві» фактор чужого поля дався взнаки, хоч двічі вони все ж у воротах візаві «розписалися». У діях гостей відчувалася також певна незіграність, хоч порівняно з минулим сезоном команда, як кажуть, додала.

ФК «Сільце» – ФК «Вітязь» (Концгазо) – 0:4

(Ковтан В’ячеслав, 19, 81; Кринько Дмитро, 32; Горняк Андріян, 65)

У цій зустрічі іменитіші концгазівці здобули перемогу, упевнено зігравши на виїзді. Відверто кажучи, від «Сільця» очікувалося вдома більшого, та «Вітязь», що називається, упіймав свою гру й довів її до логічного кінця. «Спрацювали» основні ударні сили тріумфаторів, зокрема дубль на рахунку кращого бомбардира першої ліги В’ячеслава Ковтана.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:4

(Бенко Михайло, 17, 32; Дербак Володимир, 57 – Лендєл Іван, 12, 81; Галац Владислав, 55, 65)

Незважаючи на важке поле, вийшла цікава гра. Гості виглядали дещо цікавіше, та господарі також показали себе не з гіршого боку. Більше того, невідомо, як би закінчився матч, якби не виручив у кількох моментах голкіпер «Карпат» та на 90 хв. в «Авангарду» Василь Черняк, реалізовуючи пенальті, влучив не в бокову стійку, а у ворота. Правда, із 65 хв. футболісти Дубового діяли в меншості (друге попередження отримав Петро Теслович), однак бронзовий призер Східної зони першої ліги зіграв результативніше за суперника й свого досягнув. Притому будучи вже в неповному складі.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Карпати» (Рахів) – 1:9

(Турега Дмитро, 65 – Тимочук Богдан, 16; Яремчук Юрій, 39, 45; Терпак Василь, 53; Козурак Микола, 54; Рус Микола, 73, 78; Микуличинський Юрій, 75; Штефура Михайло, 79)

Дива не сталося, і вищолігівський колектив у гостях на класі здолав представника Ужгородщини. Притому особливо агресивно «Карпати» зіграли в другому таймі, забивши 6 голів. Усе, на що вистачило господарів, то це на гол престижу.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Заріччя» – 24 березня

«Мукачівська футбольна академія» (Мукачево) – ФК «Н.Коропець» – 2:0

(Баятян Артем, 22; Байса Іван, 90)

Гра в Середньому принесла перемогу номінальним господарям. І хоч вони не мали тотальної переваги, але в поєдинку з третьою командою Західної зони першої ліги діяли впевнено й здобули виграш. Цим і засвідчили свої високі спортивні амбіції. Долю матчу вирішили два влучні удари в кожному з таймів. Притому першим відзначився Артем Баятян, а другим Іван Байса, який замінив вищеназваного партнера й подвоїв результат на останній хвилині зустрічі.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Бобовище» – 1:3

(Балаш Ігор, 40 – Володимир Бабич, 4, 73, 82)

Вийшла хороша й результативна гра, у якій гості здобули перемогу. Перший тайм команди діяли на рівних, що й відобразилося на рахунку. А ось друга половина другого тайму удалася бобовищанцям, які загалом завдяки хет-трику Бабича пройшли в наступний раунд Кубка. Щоправда, у кінці матчу в тріумфаторів Сергій Бобик за неспортивну поведінку отримав друге попередження й автоматичне вилучення, та у колосівців банально не було вже часу, щоб спробувати скористатися своєю більшістю.

ФК «Колос» (Іванівці) – «Спарта» (Воловець) – 25 березня

Залишилося зіграти ще два матчі, а в тих, що відбулися, переважно тріумфували сильніші за класом команди. Утім, і без несподіваних результатів не обійшлося. Кубковий характер зустрічей таки дається взнаки.