У Калинах на Тячівщині "іноземний" "Мерседес" убив 12-річну дівчинку на узбіччі (ФОТО)

Інформація спочатку з'явилася в соцмережах, згодом її підтвердили у поліції.

У Калинах на Тячівщині "іноземний" "Мерседес" убив 12-річну дівчинку на узбіччі (ФОТО)

"Аварія в с. Калини. Величезна швидкість забрала життя 11 річної дівчини, яка вийшла на вулицю біля свого будинку. Скажіть за кермом був «олень»", - повідомив у соцмережі Фейсбук користувач Петро Михайльо, доклдадаючи відповідні світлини.

Відтак інформацію про смертельну автоаварію підтвердили у поліції.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, вчора, 6 березня, о 14:50, до чергової частини Дубівського відділення поліції по телефону надійшло повідомлення про те, що в селі Калини сталася ДТП з потерпілими.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що ДТП сталася на вулиці Джона Леннона.  21-річний мешканець смт.Дубове, рухаючись на автомобілі "Мercedes" іноземної реєстрації в напрямку Дубового, виїхав на узбіччя та скоїв наїзд на 11-літню мешканку села Калини. Від отриманих травм дівчинка померла в кареті швидкої допомоги. 

Водій, за попередньою інформацією, був тверезим.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Розслідує справу слідче управління ГУНП області. Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції. 

07 березня 2018р.

Теги: дівчинка, Мерседес, узбіччя

Коментарі

Лєна 2018-03-14 / 20:57:39
В усьому винуваті ті олені за кермом!!! Як можна було їхати 170км. їх потрібно покласти у тюрму на довго. За кермом був п'яний водій. Мені це в голові не вкладається. Бідна дівчина і вся родина

Людина 2018-03-08 / 16:35:39
Не мажорчик, а простий хлопець , який сам на цю машину заробив ! Співчуваю сім'ям , нікому такого небажаю !Знаю хлопця ,ніколи не пив з машиною . Дівчинці хай земля буде пухом , така молода ще була .Трагедія поламала їм обом життя , дівчинка мертва , а хлопець це запам'ятає назавжди !

Іван 2018-03-08 / 15:24:03
Чому сразу куплені права , так у вас у кожного права куплені .Ця ситуація двохстороння , він спеціально це зробив ? Тоді навіщо таке говорити .На його місці міг бути кожен із нас !Люди не пишіт , що олень , та ... , а задумайтеся що може чекати і бути з вами зараз , завтра , через місяць .

Вуву 2018-03-08 / 06:58:04
Я просто в шоці ... Як "ці водійі" йіздять ... І в білий день і видимість хороша і тверезий.
Точно що були куплені водійські права . От і результат. І одно горе батькам ... Тай і своє життя тюрмою покалічить.
А про побиту машину і те що мають пережити батьки цього "шофера" ... Я промовчу.
Ось мабуть так вищі сили карають за хабарництво , брехню, відчуття вседозволеності......і решта.

читач до миколи 2018-03-08 / 02:13:03
давай скотино зустринемося и я тебе повишаю напиши куда подихати

Васька 2018-03-08 / 01:52:04
Читаю деяких осіб коменти і просто в шоці від того що ви пишите. До чого тут номера машини??!!! Проблема в тому хто за кермом тої машини...за вашою логікою виходить так- якщо вбити дитину на укр номерах то того водія ні наказувати ні саджати не потрібно? Так? Бо ж він був з укр номерами то чому його наказувати, хай їде далі собі. А от як на іноземних номерах то все саджати. Трішки думайте, що пишите, а не щоб просто лише написати. Шкода батьків в їх горі. Бо немає тих слів якими би їх тепер утішив чи розрадив.

руся 2018-03-07 / 23:33:27
співчуваю батькам! а цього чорта на 20 років в тюрму! коли вийде та би машини літали вже! заробив тисчу доларів вот і біда! дибіл! запрітіть вже ці номера'

читач 1 2018-03-07 / 13:36:01
Треба вже забороняти це бл*дство з бударями, скільки вони мають дітей повбивати, щоб за цю проблему взялися серйозно.

***** 2018-03-07 / 12:36:58
мажорчик?

Микола 2018-03-07 / 11:46:24
Не важно на яких номерах їздити, якщо нема мозгів, і не ментам їх здавати (ті за хабарі відпускають), а тільки лінчовати!

А ти Читачу, довбо_об, йди ся повісь разом з тим шофером мерседеса!

читач 2018-03-07 / 11:14:27
посадити скота на 15 рокив. а водиив на евробляхах раз на тиждень заставляти проходити психичну перевирку.

НОВИНИ: Кримінал

09:24
У Мукачеві затримали "домушника" зі Львівщини, котрий заліз до чужої оселі, коли там був господар
09:20
Мукачівець викрав з-під будинку мешканця Іршавщини спортивний мотоцикл
18:00
/ 1
У Хусті двоє чоловіків скоїли крадіжку зі складу, в якому працюють вантажниками
17:26
/ 1
Партію контрабандних сигарет намагався незаконно провезти українець у тайниках авто через кордон на Закарпатті
16:44
На Закарпатті зупинили угорця, котрий намагався перетнути кордон на BMW, викраденому в Греції ще в 1992 році
14:56
На Чернігівщині затримали двох закарпатців і мешканця Полтавщини, котрі у прикордонні незаконно різали ліс
14:27
У затриманого в Ужгороді за підозрою у викраденні квадроцкла до всього ще й вилучили наркотики
13:33
На Великоберезнянщині чоловік спробував "відкупитися" від "хуліганки" 300 доларами для слідчого
12:38
/ 17
На Хустщині при отриманні 400 дол хабара затримали завідуючого пологовим відділенням райлікарні
11:24
/ 13
Москаль заявив, що "не прийме жодного шантажу", і пригрозив блокувальникам автотраси в Холмоку "криміналом"
11:05
На Закарпатті за добу затимали двох п'яних водіїв, один з яких хуліганив, а інший – вчинив ДТП
11:02
В Ужгороді затримали одного з трьох чоловіків, що відібрали у нічного перехожого сумку з грішми
10:36
На Закарпатті 2 контрабандисти втекли з-під кордону, покинувши понад 2,2 тисячі пачок сигарет
06:30
/ 1
Винні у смертельній бійці у Горонді досі непокарані
06:21
Ужгородця, який під наркотиками на ринку вбив чоловіка, засуджено до 13 років тюрми
17:59
На Львівщині 30-річний мешканець Закарпаття зірвав із шиї перехожого золотий ланцюжок із хрестиком і втік
16:06
/ 2
В Ужгороді зупинили нетверезого таксиста
13:23
/ 1
Звинуваченому в убивстві товариша на Тячівщині неповнолітньому загрожує ув'язнення від 7 до 15 років
13:17
Контрабандні сигарети допоміг знайти Цагіра у вантажному потязі на Закарпатті
12:35
Апеляційний суд постановив тримати під вартою звинуваченого в убивстві підлітка в Нижній Апші
10:40
Двох "громадян світу" з Одещини затримали на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
10:38
У селі на Мукачівщині ВАЗ зіткнувся з містком і перекинувся, постраждали троє людей
09:16
У ПП "Косино" на Закарпатті зупинили українця, котрий прямував до Угорщини із 780 пачками сигарет у сховках "Фіату"
12:00
Двох виноградівців затримали під час вживання наркотиків у готелі
15:02
/ 2
Закарпатські прикордонники спільно з угорцями затримали українця та 8 пакунків сигарет, які той переправляв через кордон