Переможцями міжнародного хоккейного турніру в Ужгороді стали "Закарпатські ведмеді" (ФОТО)

"Закарпатські ведмеді" - переможці Міжнародного турніру з хокею «3rd FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2018».

У напруженій боротьбі збірна області "Закарпатські ведмеді" (капітан Сергій Ковач) сьогодні виборола "золото" хокейного турніру. Срібло у команди Sršne Kosice, бронза - HK Humenne.

Привітали переможців міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, президент Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик. Команди Dream Team Kosice, HK Sobrance та PORSCHE Bratislava отримали пам'ятні відзнаки від організаторів змагань.

Також було відзначено й кращих гравців турніру:

- кращий воротар - Богдан Визичканич ("Закарпатські ведмеді")

- кращий захисник - JENČO Lukáš (HK Sobrance)

- кращий гравець - Adam Bandzak (PORSCHE Bratislava)

- кращий нападник Robert Markulik (Sršne Kosice)

- кращий бомбардир Maros Stefanco (Dream Team Kosice,)

- мотор команди ANTOLČIK Ľubomír (HK Humenne).

Нагадаємо, у змаганнях, які проходили цими вихідними в Ужгороді за підтримки у тому числі Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради, взяли участь 6 команд: збірна області «Закарпатські ведмеді» та 5 команд зі Словаччини: HK Sobrance, Sršne Kosice, MHK Snina, Dream Team Kosice та PORSCHE Bratislava.