В Мукачівському державному університеті вперше засідала наглядова рада

Сьогодні відбулося перше засідання наглядової ради Мукачівського державного університету.

В Мукачівському державному університеті вперше засідала наглядова рада

 Мета наглядової ради – сприяти розв’язанню перспективних завдань вузу, залученню фінансових ресурсів для зміцнення матеріальної бази, контролю за використанням залучених коштів. До складу наглядової ради увійшли відомі представники державних організацій, діячі промисловості, бізнесу, освіти, культури які не є співробітниками університету, мають високі професійні досягнення. 

Керівником наглядової ради закладу обрано міського голову Андрія Балогу. До наглядової ради також увійшли Ернест Нусер , депутат облради, Михайло Мотильчак, директор НВК «Гармонія», депутат облради, Віктор Балога, народний депутат України, Петро Басараб, директор ТОВ « Едельвейс – Лего», Юрій Глеба директор Мукачівського драматичного театру, Мирослав Дочинець, письменник, журналіст, Євген Кунинець, голова наглядової ради ТОВ «ЕНО – меблі ЛТД», Андрій Рябич, заступник генерального директора УАП ТОВ « Фішер – Мукачево».

Андрій Балога зазначив, що від ефективної роботи наглядової ради буде залежати не тільки перспектива подальшого розвитку університету , але й розбудова міста. Та побажав викладацькому складу вузу – творчої праці, наукових та професійних звершень абітурієнтам. 

Наглядова рада покликана сприяти розв’язанню перспективних завдань розвитку університету, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямків його розвитку і здійсненню контролю за їх використанням, ефективній взаємодії вишу з органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності.

З вітальним словом звернулася ректор Мукачівського державного університету Тетяна Щербан. Вона констатувала, що Мукачівський державний університет – багатопрофільний навчальний заклад. Основою сучасної концепції розвитку університету є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних працювати в умовах ринкової економіки та переходу на інноваційний шлях розвитку.

МДУ є важливою складовою нашого міста необхідних є одним з найбільших колективів міста 400 працівників та понад 4000 студентів. До структури університету входять 4 факультети та 16 кафедр, 17 відділів та 2 коледжі. Працює 19 докторів та 110 кандидатів наук. Цього року студенти вже отримуватимуть подвійні дипломи – українського та польського державного зразка, завдяки співпраці з польськими партнерами. Також для студентів вже діє семестрова програма академічного обміну в Академії Яна Длугоша ( Польща). Наразі співробітництво розвивається із вишами Словаччини, Угорщини та Польщі.

Представники наглядової ради домовилися вже наступного разу обговорити нагальні питання, які стосуються сфери підготовки фахівців для міста та області.

13 жовтня 2017р.

Теги: наглядова рада, МДУ

НОВИНИ: Соціо

09:11
Соціально-економічне становище Закарпатської області за січень-жовтень 2017 року
05:38
/ 1
Міська влада ще на 10 років продовжить оренду Кірпічки?
04:40
У Берегові освятили будівництво майбутньої римо-католицької церкви
16:51
/ 3
У Виноградові сучасний хоспіс стоїть майже порожнім і руйнується через корупційні схеми – правозахисник
13:25
У понеділок на Закарпатті очікують стабілізаційну дотацію, заборгованість по зарплатах обіцяють почати погашати з вівторка-середи
17:37
В Ужгороді забезпечено посилений режим чергування відповідальних працівників усіх служб
17:13
/ 1
На Закарпатті траса в напрямку Нижніх Воріт ускладнена заторами, для вантажівок рух тимчасово призупинений
16:37
/ 2
В Ужгороді презентували транспортну модель міста
15:34
В Ужгороді стартує масштабний "правозахисний" Марафон написання листів
11:42
/ 1
В Іршаві відкрили мандрівну виставку народного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
11:27
У Перечині відбулася святкова літургія на честь 10-річчя служіння сестер-василіянок
09:36
/ 2
В Ужгороді планують запровадити маршрут через набережну біля Боздоського парку, обох вокзалів і до площі Корятовича в центрі
19:07
/ 9
Москаль скасував "коаліційне" розпорядження голови Хустської РДА Павлія про ліквідацію НВК в Данилові (ДОКУМЕНТИ)
17:52
ФОТОФАКТ. У Хусті також вже встановили ялинку
15:42
/ 2
Закарпатці найменше в Україні роблять щеплення від грипу
15:38
/ 1
Україна, Угорщина та ЄС домовилися про фінансування Дунайської транснаціональної програми, спрямованої й на розвиток Закарпаття включно
14:21
/ 3
Сортування сміття: в Україні з 1 січня починають діяти європейські вимоги щодо відходів
14:17
/ 2
За рік роботи відділом держархбудконтролю в Ужгороді складено 133 постанови на понад 1, 6 млн грн
13:07
Середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства з дітьми на Закарпатті у 2016-му на 1-го члена становили 2 тис 975
11:10
На Закарпаття досі не надійшли кошти на ліквідацію наслідків вересневого буревію
10:19
До Дня Збройних сил України в УжНУ влаштували конкурс патріотичної пісні
10:01
Бюджети міст і сіл Закарпаття збагатились на 3 млрд грн
09:56
Ужгородці можуть подавати ідеї, де в місті варто оформити платні парковки
09:26
У Мукачеві пройшов всеукраїнський науково-практичний семінар
07:06
/ 20
Очільницею Департаменту культури Закарпатської ОДА стала керівник освіти Ужгорода Оксана Бабунич
» Всі новини