Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"

Звернення до президента підтримала сьогодні сесія Закарпатської облради в той час, коли громадських активістів та ветеранів АТО, котрі завітали на засідання, не допускали до сесійної зали.

Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"

Закарпатська облрада під ас чергового засідання сесії ухвалили текст звернення до Президента Петра Порошенка у контексті питання нового "Закону про освіту".

"За" відповідне звернення прроголосували 38 депутатів, присутніх на сесії, 13 - не голосували, 4 - утрималися, 1 депутат проголосував проти. Так, позицію фракції "Єдиний центр" щодо відмови брати участь у "спекуляціях довкола Закону про освіту" пред початком голосування оголосив представник фракції Золтан Лендєл. Крім того, про те, що від голосування утримається фракція партії "Батьківщина". оголосив депутат Андрій Шекета.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на сесію облради сьогодні поліція та охорона не допускали громадских активістів та ветеранів російсько-української війни, що прийшли озвучити позицію про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

21 вересня 2017р.

Теги: звернення, закон, сесія, депутати

Коментарі

Вуву 2017-09-21 / 22:58:38
І мать його вйо ... Завернути закон ... І зробити так як запропонував Глог ... І назад .... Маєте якосьте хотіли ... А тепер пожалуста закрийте свойі "півкалки" ... Штоби і чути вас не було.

Istvén 2017-09-21 / 20:58:12
Даже не премьер Румынии, а президент Klaus Iohannis

István 2017-09-21 / 20:55:45
Румынский премьер в ООН заявил, что из-за принятого закона об образовании не поедет в Украину в октябре. Плюс Румыния не будет принимать украинского спикера Рады, который планировал рабочую поездку в Румынию в конце сентября.

констатація 2017-09-21 / 18:21:34
Тепер якщо Порох не підпише закон, він не президент України

Весна 2017-09-21 / 18:17:05
А може ще і компенсацію виплатити за авто на іноземній регістрації до окремої смуги перетину? І щоб честь їм віддавали як митники так і прикордонники обох країн. А ті автовласники які чесно сплатили до скарбниці і акциз, мито, автоцивілку мають стояти в чергах, пропускати бляхарів і в ноги їм кланятись ниць за те що вони ощасливили Україну своєю поважною присутністю. Бляхарі не охреніли?

Томашу 2017-09-21 / 17:46:51
Ні це вже НЕ позиція пороха ... Це позиція "кобили з яйцями" і орбана.

Вуву 2017-09-21 / 16:27:03
... "Берега пустився" ... Це як би ..."мозгами тронувся" ... (Або дістав КУКУ).

Вуву 2017-09-21 / 15:59:46
Неможе бути ВЗАГАЛІ ніяких реформ ... поки крайіною керує черговтй злодій барига . Освітня реформа тому як наочний і показовий приклад.

Степан 2017-09-21 / 15:58:47
Ви спитайте самих угорців, які хочуть залишитись в Україні, чи потрібна їм українська мова? Думаю більшість усвідомлює що так.

Томаш 2017-09-21 / 15:40:25
Обласна рада остаточно вичерпала себе, як представницький орган. Москаль взагалі берега пустився, він представник гаранта і власної думки мати не може. Його вустами говорить президент, хоче думки розвивати нехай звільняється та йде у КМКС.
Чи все-таки це позиція Пороха?

Вуву 2017-09-21 / 15:08:57
А я з ранку попереджав ... Що так буде ... Поки люди НЕ розженуть це кодло злодійів і бариг ... Ніяких змін не буде.

Читач 2017-09-21 / 14:11:04
Цих "слуг народу" можна назвати лише одним словом - дебіли!

Закарпатець 2017-09-21 / 14:05:05
Можливо прокурор і з Галичини, але поступає по Закону Украіни. А Карпатська Січ з Галичини ?

njksr 2017-09-21 / 12:53:26


вася то не ім"я , а діагноз(((



Коментар дописувача, до його ви апелюєте, видалено. Адмін


Вася 2017-09-21 / 12:40:36


Коментар видалено. Адмін


Мисяк 2017-09-21 / 12:25:03
Прокурор запроданець! Ганьба! Продався за мадярські форинти! Ганьба!

Комарницький 2017-09-21 / 12:21:53


Провокації та спроби протиставити українців за регіональною ознакою. Коментар видалено. Адмін


Федір 2017-09-21 / 12:21:19
Прокурор на прізвище Морда і цим усе сказано !
Перехрещуйся, бери прізвище від дружини, але морду як і поступки не сховаєш !

Ольга 2017-09-21 / 12:18:28
Прокурор Одеси вчора підтримав громадськість і провів до залу . А наш прислугу Маскальська , промовчав , коли громадськість нашу закарпатську не впустили поліцаї по вказівці Москаля . Гнати треба в шею і прокурора і СБУ , які допустили сепаратизм з боку Москаля .Ганьба Порошенку , що його представник Москаль не підчиняється навіть Президенту . Що це за безпредєл . Ганьба.9312

Петро 2017-09-21 / 12:17:55
Москаляку на гіляку!

НОВИНИ: Політика

05:39
/ 10
Угорщина хоче залучити Москаля до слухань у Венеційській комісії на своєму боці
05:15
/ 1
У контексті закону про освіту тільки Угорщина продовжує риторику ескалації і тактику шантажу – посол України в ЄС
16:16
/ 9
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 8
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 14
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 7
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 27
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 8
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 8
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
» Всі новини