Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"

Неприємний інцидент стався на Мукачівщині за участі монаха одного з монастирів району.

Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"

Екіпаж патрульних стояв у селі Ракошино на світофорі, коли раптом поруч "пролетів" автомобіль і обігнав машину патрульної поліції.

Невдовзі патрульні зупинили порушника. Як з’ясувалося, за кермом перебував п’яний монах, який служить Богу у місцевому чоловічому монастирі.

На питання, чи має він права, чоловік відповів, щоо Бог йому дав права і йому того досить. 

Чоловіка доставили до Мукачівського віділу поліції. У нього в крові виявили 1.5 проміле алкоголю, інформує PMG.ua.

20 серпня 2017р.

Теги: монах, алкоголь, Ракошино

Коментарі

Ракошино 2017-08-21 / 22:56:31
Та й зробіт му ги каже: Бог дав, Бог взяв!

Вася 2017-08-21 / 16:28:15
Не судите и не судимы будете

Земляк 2017-08-21 / 16:12:25
Задовбав цей московский патриархат!

ТТТ 2017-08-21 / 10:32:15
читаючи коментарі зрозуміло одно: народу точно подурів! Мерзоту всяку пишуть - жирні свині, московіти.... А вже ніхто не памятає, як пару місяців тому у Рівному три "монахи" на дуже значних церковних посадах у день строгого посту із молодицями у кабаку мордобой учинили? Сановники, між іншим, української православної церкви!!! Кервіники рівненської єпархії!!! І що їм "присудив" їхній "владика", якого ще двадцять пять років тому відлучили від церкви і лишили без сана? Присудив "покаятися у келії"!!! Всі посміялися, віддали чемоданчик, "покаялися" і пішли далі наставляти прихожан!!! Бо у тій церкві "владика" сам "бізнесмен і пройдисвіт"! То із "келійницями" на яхтах, то гуманітарка у нього пропала (випадково на базарах продалася)... І Бог тут ні до чого, попи вже давно стали "бізнесменами", ще за земного життя Ісуса! Він же їм і ставив питання: ви перетворили храми Божі у торгівлю, самі ростовщиками стали... А любити свій народ, край і Батьківщину у інтернеті - це і є останній притулок "патріотів", тому що давно відомо: патріотизм - остання схованка негідників!

ната 2017-08-21 / 08:55:58
Та тю п"яний. От я вчилась в універі то у мене піп з собору що біля України фамілія його Апшай викладав. Ну як викладав , просто його мама і жінка там викладали, типу. Ну так от з 10 пар які він мав нам вичитати тобто ні матеріал не дав ні лекції не читав, не з"явився ні на одну, а коли прийшов час здавати залік, то прийшла його дружина та сказала що з кожного по 200 грн і всі здадуть. На що ми дружно показали їй дулю і пішли жалітись в деканат. Ну от мусив ставити на шару. От такі у нас попи.

Хустянин 2017-08-21 / 07:47:19
Можна попів в Московію й виселити, а що робити з вірниками? Ви б побачили скільки народу учора було в Хусті на Хресній Ході. Монаха суд оправдає - він же причастя приймав, така й десь доза ПРоміле, а поліцай напевне нехрещений, коли до св"ященника ціпляється. Що мало мажорів в Хусті, Мукачеві. та Ужгороді пяними їздить. Черствими ми стаємо друзі-християни, яку би віру не сповідували. Ніколи би поліцай-араб не приставав до Імама.

555 2017-08-20 / 23:50:40
Ми самі Винні, що московщина в нас процвітає. Хто з ними бориться? Моя хата з краю... нехай служать... яка різниця в, яку церкву ходити... А от і різниця, бо Богом нічого прикртватися. Господь Миломердний, але і Справедливий.

444 2017-08-20 / 21:37:10
Нічого приїде скоро онуфрій і всі жополизи наділені владою будуть стояти в черзі, а підприємці скидувати на жратву тим жирним потворам. Шановні вибивайте дурь гундяєвську у своїх рідних і знайомих.

Степан Крук 2017-08-20 / 20:17:05
Ой, сын мой! Где же ты так остограмился, окоянный??! За непослушание розги заслужил, балбес! Допрыгался долбоконь, долетался долбодятел!

Священик 2017-08-20 / 19:23:37
Московський монах на Закарпатті, це повний ідіотизм. Треба гнати тих московитів в шию щоб їх духу не було в Україні

Вірна 2017-08-20 / 18:15:47
Гнати їх у Московіє молитися ка к...рити

Прихожанин 2017-08-20 / 18:04:30
Скотина жирна. На виправні роботи в будинок пристарілих доглядати за лежачими.

Дюсі 2017-08-20 / 18:01:06
Гарний приклад для прихожан! І я не сумніваюся що цей монах служить московському патріархату!!! Сєпари недобиті!!!!

Глог 2017-08-20 / 17:38:27
МП жжот.Їм дозволено, якщо на дорозі не вб'є то не поховає, якщо не справить то і не похрестить.
Гріхам немає меж.Прости Господи.

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
11:29
В Ужгороді чоловік удома вбив приятеля по чарці
» Всі новини