Громада Ганичів на Тячівщині проголосувала одноголосно проти міні-ГЕС на Тересві (ФОТО, ВІДЕО)

Відповідне рішення ухвалено під час зборів громади села.

Громада Ганичів на Тячівщині проголосувала одноголосно проти міні-ГЕС на Тересві (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор, "щойно відбулись збори мешканців Ганичів, оскільки, як стало відомо на початку, громадські слухання були перенесені на невизначену дату розпорядженням голови села А.Фіцай, що було видано вчора, а оприлюднено десь в районних інтернет-ЗМІ в ніч на сьогодні.

Оскільки голова села Анатолій Фіцай самоусунувся від самоврядування в Ганичах, лобіюючи, фактично, інтереси забудовника ГЕС в особі Віктора Трикура, вести збори був обраний місцевий активіст-патріот, голова Громадської ради при Тячівській РДА Іван Фіцай (на фото - за столом).

Тому щоб раз і незавжди була збережена їх річка і не допущено еко-лиха на р. Тересва, мешканці проголосували проти одноголосно". 

18 серпня 2017р.

Теги: Ганичі, громада, міні-ГЕС

Коментарі

Микола 2017-09-07 / 22:09:52
молодці Ганичі!!! а голову села запроданця - на палю!!

Тячівець 2017-08-20 / 19:08:16
Помалу Петьовці треба збирати реци з округу.а його псам типу Куцина в Калинах,Грабаря,Плиска в Ганичах вернути гроші і шукати собі нового газду,бо вони на гнилій політиці люблять заробляти!

Микола 2017-08-20 / 08:46:34
Скажу одне , прочитав коменти і завдав собі запитання, а чому дійсно так виходить що всі ГЕСИ що будує " Renner", а їх уже добрий Десяток, ніхто з активістів не блокує?????????? виходить блокувати Інвестора з Австріі тільки тому що це Європеєць активісти ідуть, а фврму Ригго анналів часів Чнуковича і кремлівського інвестора чомусь ні! відповідь одна, Хтось використовує Активістів за файну оплату в боротьбі із конкурентами !!! І не говори будь ласка Грегоре шо ти це робиш без бабла Ковачів

Похоронщик 2017-08-19 / 20:54:22
Всі хто виступає проти ГЕсів на чолі із холуєм Олігархів який себе називає нібт активістом Грегором які представляє Трикур а будує Австрійський Інвестор , є служаками Кремля, бо партнером Ковачів є Боголюбов цимбор ПТН - ХЛО , і власник Закарпатського обленерго разом із Ковачем, тому просто одне запитання, Чому РЕННЕР будує 10 ГЕСІВ а Грегори мовчать бо дістають гроші від Кремльовських бариг які проти будівництва ГЕСІВ іх конкурентами Австрійцями!!!! тому просто будьте уважними людоньки !!!

до Ужгородця 2017-08-19 / 18:48:26
А ти шо за такий "перець" онь із самого Унгвара, шо роздаєш подяки наліво і на право? Йов водь нем йов?

hanichi 2017-08-19 / 09:55:04
Василь,Спейсмен- громада Ганичів не виступала ні особисто проти Ренеру чи Трикура,вона виступила ПРОТИ ГЕС в цілому,і нічого особистого.Прийшов би Ренер відповідь була б аналогічною.Тому не треба людям мізки пудрити!

Вуву. калиничанину 2017-08-19 / 06:34:41
То що було (колись) ... Ото вже історія .
А типирьки каждий бізнесмен лиш думає як би найменше вкласти а майбільше вкрасти (перебачте заробити) ... Тому вони забють веееликий болт і на село і на екологію і даже на дорогу до кладбіща .

Калинчанин 2017-08-19 / 04:43:23
Громада Калин проголосувала за ГЕС. І добре зробила. У Калинах колись була ГЕС у радянський час і що було погано, нічого поганого. інша справа що власники не повинні на цьому заробляти мілліарди і забувати про село і екологію. Все має бути з розумом і відповідально.

Віталій Грегор 2017-08-19 / 00:34:15
Василю і СпейсМен, можливо ви долучитесь до захисту екології чи на диванні тут в інтернеті зручніше і ефективніше?)) кожен громадський активіст бере участь в міру своєї часової можливості, бо є ж основна робота. Ось якщо б такі як ви "захисники" на своїй рідній землі не приховували боязки свого справжнього прізвища то можливо і долучились до реальних дій по боротьбі, а ми підтримаєм. А так тролінг напевно невдоволених ГЕСоботів або прес-служба горе-інвесторів групи Трикура, які схоже не знають просто як то по закону працювати

Пересоляк 2017-08-19 / 00:00:33
Ніщо не сприймайте на віру - сумнівайтесь, вивчайте ,аналізуйте і тільки після того робіть висновки .Бо чортик криється в деталях любого проекту. Це основи любого проекту.
А Закарпаття повинно розвиватись .

Йотю 2017-08-18 / 22:26:28


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2017-08-18 / 22:09:15
Сесі молодці ... Сесі проголосували проти ... навірно тому што в сих у хороша дорога на кладбіше ... Іншак може билоби як в бадавлі.

SpaceMan 2017-08-18 / 21:20:25
До Василь
Правильне у Вас завуваження
"Так фірма " РЕННЕр" синка Ригго аннала Ковача будує і в Лопухові, і На річці Тересва, і на Рахівщині але там " псевдоактивісти" чомусь мовчать бо всі справно відвідують офіс " Реннера"!!! А от конкурентам Трикуру наприклад уже неможна бо і сонячні і ГЕСи то все має лиш Ковач і Андрііви мати і хоснувати"

Треба б і тим ригам заборонити. Ці питання десь на засіжаннях активістам задвати треба гласно перед ЗМІ

Василь 2017-08-18 / 21:08:29
Всі активісти правозахистники як вони себе величають отримують Гроші в " Васьки Кіловольта" в Ужгороді, бо його ГЕСИ а він їх аж ПЯТЬ штук уже побудував і будує ще ДЕСЯТЬ ніхто не зупиняє будувати!!!! Так фірма " РЕННЕр" синка Ригго аннала Ковача будує і в Лопухові, і На річці Тересва, і на Рахівщині але там " псевдоактивісти" чомусь мовчать бо всі справно відвідують офіс " Реннера"!!! А от конкурентам Трикуру наприклад уже неможна бо і сонячні і ГЕСи то все має лиш Ковач і Андрііви мати і хоснувати

zara 2017-08-18 / 18:36:03
Молодці !Красави!Не продались, і гідно відстояли село!Так тримати!

Тячівець. 2017-08-18 / 18:06:30
Але файно розводять місцевих Лукша і Грегор .Молодці .Бабки не п.ахнуть

Пушкін 2017-08-18 / 18:03:29
Петьовкові уже в ганичах робити нічого. Ні ташки ніякі подачки не поможут

Ужгородець 2017-08-18 / 17:58:51
Молодці тячівці! мудрі люди в Ганичах і в Біловорцях!!! Дякуємо від імені обласного центру Закарпаття

НОВИНИ: Соціо

21:05
/ 10
У православних і греко-католиків України розпочався Великий піст. Вперше в історії – без греко-католиків Закарпаття
19:25
/ 10
Ужгородський депутат-військовий звинуватив Ужгородську міськраду, мера Андріїва та депутата-блогера Глаголу у "дроновій" брехні
14:45
В Ужгороді за тиждень народилося 26 малюків, у Мукачеві – 24
14:34
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Сергієм Шпонтаком
23:18
На Закарпатті збирають підписи під зверненням до міністра захисту довкілля проти забудови Карпат вітряками
21:36
Відкрито продаж квитків на перший рейс потяга RegioJet Чоп – Прага на 27 березня (ДЕТАЛІ)
18:08
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Сергієм Нестеренком
10:37
/ 15
Закарпатський "військкомат" розповів про спробу самогубства, вчинену в Хустському РТЦК затриманим на кордоні "ухилянтом"
20:05
/ 1
У Вишківській громаді зустріли та провели в останню дорогу Героя з Яблунівки Василя Канюку
13:28
У Тячеві бюджетним коштом стерилізують, вакцинують і чипують безпритульних собак
02:33
/ 4
У Білках провели в останню дорогу полеглого Героя Юрія Пітру
23:23
На Закарпатті відзначать 85-ї річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина
19:38
/ 8
Ужгородці вимагають від міської влади зберегти Липову алею. Триває збір підписів
17:42
/ 19
Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона
18:32
/ 26
Щоби відкрити аеропорт в Ужгороді треба сотні мільйонів доларів, які потрібні для армії – нардеп
16:17
На Тячівщині медики "швидкої" майже годину пішки добиралися до травмованого хлопчика-велофрістайліста
15:36
/ 1
В Ужгороді на Фединця - Баконія збільшили кількість платних паркомісць
09:54
/ 2
"Титановий" Стас з РТЦК та СП: "Гидко бачити чоловіків, які ховаються, замість захистити свою країну"
18:34
/ 6
У середу в Берегові поховають ексзаступницю мера і ексдепутатку міськради, військовослужбовицю ЗСУ Ольгу Бізілю, яка загинула в ДТП
15:43
/ 1
У Поляні попрощалися з полеглим Героєм Дмитром Куцкіром
21:48
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Олексієм Хотіним
21:25
/ 3
Нересницька громада на Закарпатті блокує евакуацію людей із прифронтових територій – "Схід SOS"
10:36
/ 2
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування ряду вулиць і площі
15:01
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олексієм Хотіним