Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура

За інформацією Закарпаття онлайн, "в бігах" перебуває начальник відділу карного розшуку Роберт Максимович і ще один його колега

Частина поліцейських, викритих на "кришуванні" нарколабораторії у Виноградові, – у бігах – прокуратура

Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпастької області,  спільно з співробітниками управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції України та працівниками СБУ в Закарпатській області затримано працівника Виноградівського відділення поліції, який, спільно з своїми колегами, за 50 тис дол. США хотів «закрити очі» на функціонування в м. Виноградів нарколабораторії.

Зокрема, попередньо встановлено, що слідчий місцевої поліції, за попередньою змовою з іншими працівниками поліції, виявивши при обшуку одного з приватних будинків у м. Виноградів  рослини канабісу, які масово там вирощувалися і перероблялися, забажали за «мовчання» та непритягнення винних до кримінальної відповідальності 50 тис дол. США.    

Роберт Максимович

Того ж дня, правоохоронці, за складання фіктивного протоколу про нібито невиявлення наркотичних рослин  в особливо великих розмірах,  отримали частину обумовленої суми - 20 тис дол США.

Відтак прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.2 ст 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинені за попередньою змовою групою осіб) та ч.2 ст 317 КК України (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Затриманому працівнику поліції прокуратурою готується оголошення про підозру у вчиненому злочині, наразі його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Тривають слідчі дії. Вилучену наркотичну рослину - марихуану направлено на відповідну експертизу.

Встановлюється місцезнаходження інших працівників поліції, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Довідка

За вчинення даного злочину затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

18 серпня 2017р.

Теги: нарколабораторія, поліцейські

Коментарі

людина 2017-08-22 / 08:07:23
я в шоке с жестокости присутствующих людей... какие же вы далекие от реальности...

Рома 2017-08-21 / 22:01:23
Малікова - факти сказав, і сама знаєте, що правда. Як може така поліцейська працювати?!

Криша 2017-08-20 / 22:10:59
Криша велика

криша 2017-08-20 / 22:00:15
мачка правий читайте мачку, а просты терпылы не бариться одразу звертайтеся до тих про кого пише мачка

криша 2017-08-20 / 21:56:15
а хто криша в Човрыя? Досить цыкаво

???? 2017-08-20 / 13:37:57
Смішно читати коменти адвокаті тюремників, котрі після зоно купили освіту. І многих других порядних. Туй головноє криша добра і усі знають чий притон. Имили пишек.

/// 2017-08-20 / 12:55:06
kampo Хотівбись))) все стане на місця свої...
Вина не доведена і доведена не може бути,бо на людину наговорюють!!!

Знаючий 2017-08-20 / 12:31:34
Чмошник Максимович продав дєтьськоє здоровля за гроші, горіти му у пиклі, тай усів його файті... кого захищає туй та вто всьо мусорська підер...ня.

Рома 2017-08-20 / 10:47:17
То не правда ош любиш нюхнутм? Та у робочий час алкоголь пити у пр.у кабінеті?!

Малікова 2017-08-20 / 10:32:35
Це вже не коментарі до статті, а "базар вокзал"... Максимовича дітей вплутуєте... своїх треба "сокотити". Коментувати, сидячи вдома на диванчику дуже просто.
"Наркоманку слідчу Малікову треба було з ними на унгвар. Нюхає конкретно поліцейська Нова! Та сяка може робити? Де Щубер?" Шановний (Шановна), говоріть, будь ласка, предметно - конкретними фактами, якщо маєте такі у своєму арсеналі. Багато можна говорити та будь що можна говорити, така людська натура. І до речі, чому всякими "мачками" та знаками розділовими підписуєтесь під коментарями? Власні імена забули...?

Птк 2017-08-20 / 10:16:08
/// та він най не здаєся лиш показати себе мав би, ош нема від чого йому баятися. Але не так) згідний, ош пишуть і бред.
А то шо розвалюєся все, він один з тих, хто докерував до сякого.

kampo 2017-08-20 / 10:01:38
пройшло лиш два дня,то процедура - оголосити в розшуш,отдихай поки,наiвний,якнайменше на своiй карьер клади хрест,Сiрьожа i бариги дали на тя показанiя в обмiн на поблажливi зап.заходи!

/// 2017-08-20 / 09:51:31
Птк Згоден,диму без вогню не буває,але не все так як пишуть! Якщо він винуватий та чому його в розшук не оголосять???кому має йти здатися?чоловік отдихає і наблюдає як все само собою розвалиться - бо білими нитками шито,бо начальник завжди має бути крайній... а пишуть якраз не лиш про нього...!!!

Птк 2017-08-20 / 09:46:13
/// Був у відпустці та ходив на роботу, бо бачили всі, а тепер зник раптово))) то це смішно) чому про других не пишуть??? Дим без вогня не буває))) і не треба його захищати сильно. Бо знають всі його добре) я лиш то знаю шо ми люди видимо. ясно що прибрешуть, но не всьо.

/// 2017-08-20 / 09:40:54
......
Розкусивисьня))))

..... 2017-08-20 / 09:40:44
Здайся властям оборотень у погонах, сам прийди здайся

..... 2017-08-20 / 09:38:02
Максимович ти один сам про себе позитивні коменти строчиш

/// 2017-08-20 / 09:08:14
ПТК
Максимович не зобов'язаний нікуди з'являтися!!!!
Ви володієте оперативною інформацією???
Офіційно він не в розшуку!! А значить не в "бігах" як хтось тут пише... це ЗМІ так висвітлюють ситуацію- лиш би піаритися!!! Хто його глядать?ніхто!!! Почитайте як одна стаття суперечить іншій: раз просили 200 пак 50 ,пак просили 50 а узяли 20,пак лиш просили 50,пак лиш намагалися просити...)))) ВІН ДОМА,НІ ВІД КОГО НЕ ПРЯЧЕСЯ!!! СМІШНО)))

мачка 2017-08-20 / 07:08:34
О Яник гроші заніс Стефанишину і дорогу собі чистить на начальника Виноградівськоі поліціі . Стефанишину гроші очі закрили думає що , все його мине , та ні баригів своіх хоче на керівні посади розтавити таких як Дорчинець Яноша як Дрозденко Петю він засліп йому наплювати на те , що ці оборотні в погонах все тримають та ще й наркотики продають . А голова поліціі сліпий що в Закарпатті робиться та що тут говорити як ловлять з грамом трави дітваків , а такі як Горват Оті ще го  називаут Докі Стефу премію дают вот Реформа блюк керуе а не Стефанишин .

irma 2017-08-19 / 23:40:50
наркобариг суд уже отпустив,справу херять,народ не мовчи!!! http://pershij.com.ua/sud-vidpustiv-vlasnikiv-narkolabora/

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
11:29
В Ужгороді чоловік удома вбив приятеля по чарці
» Всі новини