На Закарпаття приїде очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій – ЗМІ

Як підтвердили одному з місцевих видань у Чумалівському Свято-Вознесенському жіночому монастирі, що в Тячівському районі Закарпатської області, наступної п’ятниці, 25 серпня, в обителі відбудеться Богослужіння за участі настоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія.

На Закарпаття приїде очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій – ЗМІ

Божественна Літургія за участі митрополита розпочнеться о 9.00 годині. 

17 серпня 2017р.

Теги: Онуфрій, УПЦ МП

Коментарі

Сяк 2017-08-20 / 14:20:59
Не існує ні МП ні КП)УПЦ самостійна і незалежна)

Вуву 2017-08-18 / 16:41:32
... Упц мп ... Украйінська православна церква Московського патріархату.
Так вона читається .
А далі нехай кожен думає і вирішує.

місний 2017-08-18 / 09:42:58
У нас церква не МП, а УПЦ. Почитайте статутні та реєстраційні документи!

Маря 2017-08-18 / 09:34:04
А відколи у нас церква Мп?Що било до 45 года?хиба били маскалі?


Бувалий 2017-08-17 / 22:29:18
Церква має зупинити раба Божого путина та наставити його на путь істинний.На Донбасі більше всіх загинуло православних Московського патріархату. Так кого вбиває путин і раді чого ?

333 2017-08-17 / 21:37:54
А у Ірляву на Ужгородщині не заїде підтримати екстремістів гундяєвців, які захопили стародавню греко-католицьку церкву і відмовляються виконувати рішення суду по передачі церкви законним власникам ?

Закарпаття 2017-08-17 / 18:35:31
Не забувайте, що саме в церквах МП на сході України російські бойовики-сепари переховували зброю, якою потім вбивали наших людей, в церквах МП ховалися самі терористи-сепари. Закарпаття тоже поховало не одного свого сина. Коли йдете в церкву МП і кланяєтеся московським попам - не забувайте про це.

До закарпатців, які раді приїзду московського попа 2017-08-17 / 18:29:52
УПЦ МП - підпорядкована Росії, Кремлю, тобто, - Путіну, тобто - ворогу, тому, хто прийшов з війною в Україну, тому, хто привів війну в Україну, тому, хто вбив і вбиває далі українців. А якщо церква підпорядкована Росії, як думаєте, чию політику і чиї вказівки виконує? Якби ви мали хоч краплю розуму і самоповаги - ви б ніколи більше ні ногою не ходили в жодну церкву Московського патріархату. Якщо Бог один, а Він -один!, то чому далі ходите в церкви МП, чому не ходите в церкви, які підпорядковані Українському Патріархату? Бог то один!, чи не так? Коли ви ходите в церкви МП - ви підтримуєте ворога України, свідомо чи ні, але підтримуєте, сприяєте йому в його діях. Бо війна - не тільки на полі бою, війна - то і за вплив через релігію. І ви - лише інструмент в руках ворога, ви, фани МП і московських попів, - як зомбі, якими просто маніпулюють. Не будьте зомбі, не будьте засобом. Будьте Українцями! Будьте Християнами! Вірте й поклоняйтеся тільки Богу одному. А не московським попам.

форестер 2017-08-17 / 17:45:34
http://zakarpattya.net.ua/News/173105-Sviashchenykam-UPTS-MP-zaboronyly-buty-kapelanamy-v-Natshvardii

підтримую бабу Клаву 2017-08-17 / 17:15:13
Надавати по писку і накопкати в гузицю фсбшного попа.

форестер 2017-08-17 / 16:11:43
так званому Українцеві
Поки що біснуєтеся і чорноротите тут тільки ви.
Ось. "За вчинками їх і пізнаєте їх" (Біблія):
https://www.radiosvoboda.org/a/news/27005934.html

Українець 2017-08-17 / 15:08:15
Що ви біснуєтесь чорнороті, заспокойтесь і не меліть дурниць!
Якщо є докази, то покажіть, а ні, то замовкніть і не поливайте брудом чудову людину, громадянина нашої країни та достойного Предстоятеля, який трудиться на благо Святої Церкви.

Знаю 2017-08-17 / 14:18:59
Агент КГБ у відставці а не піп 100%%%

Русин 2017-08-17 / 13:40:19
Якої біди сюди їде цей генерал Російської Федерації...? Гнати в шию!

Карпатська Сич 2017-08-17 / 13:37:50
Як можна отримати його Благословення?

Бабця Клавдія 2017-08-17 / 11:44:43
та надавати му по писку, тай най валить в московію. Правосеки, всі на тячево

М. Марчищак 2017-08-17 / 10:28:08
Мені шкода, що у УПЦ МП заморозили землю під будівництво храму псевдо-активісти які тиснули на депутатів і голову Ужгородскої міської ради. Сенсації не буде!

Dark 2017-08-17 / 10:00:59
Їде провідати російських вояків в монастирях?
чи як?
чи бабло зрубати?

Серафим 2017-08-17 / 09:11:50
Многая Літа Митрополиту Онуфрію. Велика честь для Тячівського району.

Ще маймісний 2017-08-17 / 09:09:46
не забудьте вивісити павізи із ликами гундявого та путлера.

НОВИНИ: Соціо

21:05
/ 10
У православних і греко-католиків України розпочався Великий піст. Вперше в історії – без греко-католиків Закарпаття
19:25
/ 10
Ужгородський депутат-військовий звинуватив Ужгородську міськраду, мера Андріїва та депутата-блогера Глаголу у "дроновій" брехні
14:45
В Ужгороді за тиждень народилося 26 малюків, у Мукачеві – 24
14:34
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Сергієм Шпонтаком
23:18
На Закарпатті збирають підписи під зверненням до міністра захисту довкілля проти забудови Карпат вітряками
21:36
Відкрито продаж квитків на перший рейс потяга RegioJet Чоп – Прага на 27 березня (ДЕТАЛІ)
18:08
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Сергієм Нестеренком
10:37
/ 15
Закарпатський "військкомат" розповів про спробу самогубства, вчинену в Хустському РТЦК затриманим на кордоні "ухилянтом"
20:05
/ 1
У Вишківській громаді зустріли та провели в останню дорогу Героя з Яблунівки Василя Канюку
13:28
У Тячеві бюджетним коштом стерилізують, вакцинують і чипують безпритульних собак
02:33
/ 4
У Білках провели в останню дорогу полеглого Героя Юрія Пітру
23:23
На Закарпатті відзначать 85-ї річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина
19:38
/ 8
Ужгородці вимагають від міської влади зберегти Липову алею. Триває збір підписів
17:42
/ 19
Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона
18:32
/ 26
Щоби відкрити аеропорт в Ужгороді треба сотні мільйонів доларів, які потрібні для армії – нардеп
16:17
На Тячівщині медики "швидкої" майже годину пішки добиралися до травмованого хлопчика-велофрістайліста
15:36
/ 1
В Ужгороді на Фединця - Баконія збільшили кількість платних паркомісць
09:54
/ 2
"Титановий" Стас з РТЦК та СП: "Гидко бачити чоловіків, які ховаються, замість захистити свою країну"
18:34
/ 6
У середу в Берегові поховають ексзаступницю мера і ексдепутатку міськради, військовослужбовицю ЗСУ Ольгу Бізілю, яка загинула в ДТП
15:43
/ 1
У Поляні попрощалися з полеглим Героєм Дмитром Куцкіром
21:48
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Олексієм Хотіним
21:25
/ 3
Нересницька громада на Закарпатті блокує евакуацію людей із прифронтових територій – "Схід SOS"
10:36
/ 2
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування ряду вулиць і площі
15:01
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олексієм Хотіним
10:52
/ 1
У лікарні в Дніпрі від важких поранень, отриманих на початку березня, помер Юрій Пітра з Білок