В Ужгороді при отриманні 11 тис грн хабара затримано екс-начальника ДАІ Ужгородського району (ФОТО)

У середу, 9 серпня 2017 року, слідчими прокуратури Закарпатської області спільно з працівниками ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області та Закарпатського управління ДВБ НПУ, при отриманні 11 тис. грн. неправомірної вигоди викрито інспектора дорожнього нагляду сектору превенції Ужгородського відділу поліції Закарпатського ГУНП.

В Ужгороді при отриманні 11 тис грн хабара затримано екс-начальника ДАІ Ужгородського району (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що інспектор, з використанням свого службового становища, вимагав та отримав вказану суму хабара, пообіцявши ужгородцю посприяти у  у не притягненні ужгородця до адміністративної  відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного  сп’яніння.

Правоохоронця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні дії спрямовані на документування протиправної діяльності.

Вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 3 ст 368 КК України.

Довідка

За вчинення даного злочину затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, наразі призначено проведення службового розслідування щодо вказаного співробітника Ужгородського відділу поліції.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про колишнього начальника Ужгородського райвідділу ДАІ УМВС України в Закарпатській області Віталія Лещинського.

10 серпня 2017р.

Теги: хабар, Лещинський

Коментарі

Вуву дл мірко 2017-08-17 / 07:57:05
Тому мірку ...нетреба ... Ми самі засіяли хабарництво в 1991 роуі і дотепер жнемо .
А відносно зарплат і пенсій і співвідношення до теперішніх цін ... То це правда ... Вони повинні бути значно вищими .
Алеж ми самі "засіяли" пЭтю в президенти ... а тепер "жнемо".

Mirko 2017-08-16 / 10:56:11
Думайте що пишите, все вертається, що посієш той по жнеш!!!!!тут Всі під псевдо іменами гострі на язик!!!!а половина буде ходити і руку жати і посміхатися ....Час Покаже!!!!не забувайте що у Всіх є діти...і не Дай Вам Бог, щоб біда заходила до Вас у домівки!

Вікторія 2017-08-15 / 21:01:45
Ганно, Ваш вислів говорять за Вас, яка Ви особистіть, прикро що словниковий запас обмежений

Пол. 2017-08-13 / 13:27:59
Це чудо настільки було оху...ше що не розуміло де чорне а де біле. Такий крутий як свинський хвіст

Жиглов 2017-08-13 / 12:45:31
Вор должен сидеть в тюрме

Mirko 2017-08-12 / 21:01:13
Не Нам Судити!!!!!ось про , що я!!!!!

Відповідь Міркові 2017-08-12 / 08:48:43
Для одних ЛІщинський може і нормальний, а для других не дуже!Да ти Мірку його добре знаєш, пивко-водочку часто пєте і Ти будеш оправдувати його. Але багато хто знає Віталія ЛІщинського і із негативної сторони. Понти, навеличність, жадність і т.д. Помню, коли пару раз заходив в кабінет до свого друга, який сидів із Ліщинським, так се бидло ніколи не здоровалося, бо рахувало, що він вищий від простих людей. СИдів напищений, як петух. Питаю в товариша, а шо колега не здоровається? Відповідь, він придур, а люди для нього нико і се так характеризує Ліщинського його колега. Так і посаду прикупив в Поліції. Пенсіонери по 1500 грн отримують, еконослять на хлібові аби вижити, а се бидло хоче на широко в пасть закидувати ікорку! НАхрен на нари загнати і най мало баланду жре скот.

пенсіонер 2017-08-12 / 06:46:53
Тобто якщо в твоїй сімї Мірку не буде 40000 гривень, то інше треба хабарами добирати. А що казати тим у кого пенсія тисячі. Хочеться сказати, не можете чесно заробити, живіть за те, що маєте, або
шуруйте на заробітки так буде чесно, но не вчиняйте злочини, бо будете покарані та гріх це.

Деду Хамуту 2017-08-12 / 00:29:27
Відповість!!!!!повірте!!!!при штрафу 10.500а взятка 11000грн.....думайте Шановні!!!!!Думайте!!!час покаже!!!!не треба слів ..пустих

Mirko 2017-08-12 / 00:24:49
Шановний ВУВУ - в нашій країні Треба! Це життя і від цього ніхто з нас з Вами не застрахований!!!давайте чеСно хто може прожити і на яку суму? Я вважаю що середня сім'я де 2дорослих і дитина мають ОФІЦІЙНО заробляти не менше 40000шрн щоб жити спокійно, в комфорті...це без дорогих забаганок!!!а ми з Вами живимо при офіційній зарплаті за 8000шрн....-10000шрн це я приблизно....так ось питання!!!!! Звідки починати все змінювати?????читаю ці всі коментарі...і правда аж смішно.....відкрийте очі!!!!!

Вуву 2017-08-12 / 00:12:33
Правда ... вона для того правда ... Що йійі доказувати нетреба.

Mirko 2017-08-11 / 23:06:59
Знаю цюЛЮДИНУ давно!!!!порядна!!!усі Ми Хлопці не Святі!!!!не Нам Судити!!!!!!Час Покаже!!!але тут реально нюанс штраф10500....,а як пишуть взятка 11000....з таким стажем роботи ...то думайте мало что так что ні....Дурниці всі Можем писати і погані слова!!!!!а от розвинути мізками то проблемка ;)......Йому Бажаю Триматися і доказати Правду!!!

Адмін 2017-08-11 / 20:21:12


http://zakarpattya.net.ua/News/172921-Zatrymanoho-na-khabari-eks-ochilnyka-DAI-Uzhhorodshchyny-vzialy-pid-vartu-z-mozhlyvistiu-zastavy-v-250-tys-hrn


Деду Хомуту 2017-08-11 / 14:43:16
Все правильно, але ж цього не буде...На жаль.

Дед Хомут 2017-08-11 / 13:48:08
Такі смішні усі, хто захищає цього Віталіка (понятно сім'я, кумови, цімборови будуть захищати і мусять), але є одно але - якшо Ви шановні кажете, що його підставили, він давав наверх, пробуав влізти в СБУшну тему, так най тоді Віталька вийде до журналістів, НАБУшників і дасть всі розклади шо, де, скільки, кому, коли і як! А ні, тоді значить одно - він ВИНУВАТИЙ і повинен ВІДПОВІДАТИ!
Тим більше Ліщинський пройшов атестацію, став НОВИМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ, вони хоть і ніфіга корисного не роблять, проте декларують чистоту перед Законом. Тому взяв, спіймали - ВІДПОВІДАЙ! Якщо правий - ДОКАЗУЙ! Арифметика проста!

Дог 2017-08-11 / 13:14:24
Хто би що не говорив, Віталік не виновен, його підставили. Він усе життя там працював і гроші брав для усіх і всі це знали, як він вимагав так і від нього вимагають сбушники, прокурорські мало майже передав за митниці тому і підставили. Усі розуміють і знають що Семена та його кума товар контрабандний Віталік вхопив, тому його і замовили. Чекаємо другі голови які полетять, якщо Віталік усе розповість :)))))))

Гентеш 2017-08-11 / 11:14:45
Саме цікаве туй то, шо тот прокурор шо в рукавичках презервативних гроші рахує одітий в майку Поло " Пєр Карден" за 500 євро!!!! Шо то їм таку Уніформу типирка Гаврилюк із Львова привіз і одів чи шо ?????

Ганна 2017-08-11 / 10:34:17
Ти скотиняко не ВІка Роман з прокуратури. По стилю написання похоже.

Вікторія 2017-08-11 / 07:53:28
Дай привід поговорити і брудом облити-черга стоїть, кожен герой,лише себе "чесного і спрведливого" не бачить....Скотиняки ви!!!Віталік хороша і добра людина!!!!)))Тримайся,ми з тобою!

Батрачисько 2017-08-11 / 07:51:33
Я сього дебіла знаву, ланц на шиї має як у пса на бутькі. Елітні машини, телефони але вун пуд кимось з фіскалів робив. Ходив від ВБ ДФС гроші шкалЯв. Дебіляка

НОВИНИ: Кримінал

12:28
15-річна мешканка Ракова вкрала у жінки в Ужгороді на ринку 15 тис грн
05:32
На Мукачівщині поліцейський смертельно травмував пішохода
16:59
Суд продовжив міру запобіжного заходу підозрюваному в убивстві Андраніка Нікогосяна
16:58
/ 5
У поліції підтверджують наявність відмови викраденого ужгородця від претензій до викрадачів (ДОКУМЕНТ)
13:56
На Виноградівщині пенсіонер із велосипедом вийшов на дорогу під колеса мікроавтобуса
11:52
На Хустщині розшукали водія, котрий наїхав на пішохіда й хотів уникнути відповідальності
11:48
Підозрюваних у викраденні людини в Ужгороді хочуть тримати під вартою без можливості внесення застави
10:07
На Закарпатті викриті контрабандисти втекли, полишивши поблизу кордону майже 3 тис пачок сигарет
09:58
/ 1
За фактом викрадення людини в Ужгороді розпочато кримінальне провадження. Підозрювані – в ІТТ
03:54
/ 5
Викрадачів ужгородця після затримання навіть не взяли в кайданки
15:09
/ 9
В Ужгороді ужгородець і троє мукачівців на "Мерседесі"-"кубику" викрали жителя обласного центру
15:00
Поліція встановлює обставини загибелі пішохода при в'їзді в Мукачево (ОФІЦІЙНО)
20:52
/ 3
У Мукачеві на пішохідному переході пішохід загинув під колесами "Опеля"
17:27
По 15 і 10 років в'язниці присудили двом закарпатцям, що спланували й убили 67-річну мешканку Мукачівщини
17:20
Підозрюваному у вбивстві чоловіка в Чопі жінку триматимуть під вартою
12:51
На Ужгородщині від опіків внаслідок загорання від свічки покривала у візочку загинув піврічний малюк
11:18
На Мукачівщині вже вдруге затримали нетверезу жінку за кермом, раніше позбавлену водійських прав
09:41
Кримінального злочинця, розшукуваного в Угорщині за підробку документів, затримали на кордоні на Закарпатті
09:32
/ 1
На закарпатському МП "Вілок" у тайнику "Шкоди" знайшли контрабандні 330 пачок сигарет
09:14
На кордоні на Закарпатті румун, разом із прихованими сигаретами, позбувся "Фольксвагена"
17:50
"Трикстер" на Закарпатті дозволив викрити кількох шахраїв
14:52
/ 2
Поліція Мукачева розшукує багатодітну матір з Волівця, котра покинула своїх дев‘ятьох дітей
13:26
Жінці, до квартири якої привів кривавий слід з місця виявлення трупа в Чопі, оголосили про підозру у вбивстві
10:51
"Міжнародно розшукуваний" "Ауді" виявили на кордоні на Закарпатті
10:29
/ 1
Слід крові з місця виявлення трупу в Чопі привів до квартири, де знайшли жінку й чоловіка та "алкогольний" безлад