На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради (ФОТО)

У Камінному залі облдержадміністрації Геннадій Москаль зустрівся з новообраним керівництвом Хустської районної ради та головою Хустської райдержадміністрації.

На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради (ФОТО)

Про таке Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі Закарпаької ОДА.

Як ідеться в повідомленні, "Голова Хустської райради Юрій Іванчо разом зі своїм заступником Михайлом Калиничем запевнили керівника області, що головна мета їхньої діяльності – це розблокування роботи районної ради й відновлення нормального фінансування працівників бюджетної сфери, а не політичні протистояння. Перші необхідні для цього рішення вже прийняті на останній сесії. Водночас Ю.Іванчо попросив Г.Москаля приділити більше уваги Хустському району в плані фінансової допомоги, щоб не допустити виникнення заборгованості по зарплаті".

Своє мовчання на протизаконне усунення від влади попердніх керівників райради всупереч визначеній процедурі Г. Москаль пояснив тим, що "принципово не втручався в конфліктну ситуацію з керівництвом райради, оскільки це орган місцевого самоврядування". При цьому зазначив, що "як керівник виконавчої гілки влади в області радий, що роботу ради розблоковано, і депутатський корпус нарешті запрацював".

Крім того, за словами голови ОДА, він "попросив народного депутата від Хустщини Валерія Лунченка лобіювати на рівні Верховної Ради не тільки рідне м.Хуст, але й не менш рідний Хустський район, на що він дав згоду".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, ситуацію, що склалася на Хустщині, у закарпатській облорганізації партії президента Петра Порошенка вважають "політичною змовою" і вимагають від правоохоронних структур області дати їм правову оцінку, порушивши за вказаним фактом кримінальне провадження. Тобто, тим часом, поки президентська партія говорить про ймовірний "путч", здійснений у порушення регламенту шляхом попередньої змови, представник президента Петра Порошенка в області, зобов'язаний контролювати дотримання законності в регіоні, і, формально, представник БПП "Солідарність", голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зустрічається із незаконно "обраним керівництвом" району, висловлюючи радість із того, що "депутатський корпус запрацював". І все це - на тлі повного паралічу правоохоронних структур.

У такий спосіб підтверджується той факт, що, формально перебуваючи в БПП "Солідарність", Г.Москаль насправді був призначений на Закарпаття саме за квотою політичної партії "Народний фронт", представник якої народний депутат Валерій Лунченко є безпосереднім куратором дій "заколотників" у Хустській районній раді.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто представника БПП нардепа Валерія Пацкана, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного клану Роберта Бровді, представниками якого є народний депутат від "Народного фронту" Валерій Лунченко, людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій.

Бездіяльність в цій ситуації голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який має наглядати за дотриманням законності в області, свідчить про "кришування" ним вказаних політичних процесів на користь "народнофронтівського" політичного клану Р.Бровді, до якого він належить за партійною ознакою, та усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт з часу виборів до місцевих органів влади. Початком протистояння стала тактика Г.Москаля на виборах, внаслідок якої, як заявив В.Пацкан, люди Москаля на виборах "або взагалі не працювали, або агітували за Опоблок чи "Відродження".

У грудні 2011 року Г.Москаль став членом партії "Фронт змін", керівником Закарпатської облорганізації якої раніше був Р.Бровді, а згодом - нинішній нардеп від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко. "Народний фронт" є правонаступником "Фронту змін".

01 серпня 2017р.

Теги: мовчанка, заколот, Москаль

Коментарі

*** 2017-08-19 / 23:50:10


я ***ю...


Вуву 2017-08-04 / 23:10:23
На сьогодні в нас законність і совість ... Речі несумісні:)

Ужгородець 2017-08-02 / 00:44:34
Вуйко питання не у більшості, бо то бариги які завтра за гроші і ваше повітря продадуть, а питання у законності і совісті

Зовдун 2017-08-01 / 18:57:46
Я їм оскаржу. Я їм покажу хто в хаті газда.

Вуйко 2017-08-01 / 18:56:12
Ви, що не розумієте, як може працювати керівництво райради якщо у нього не має більшості, навіщо циплятися за регламент і тому подібне, треба було працювати із депутатами а не циплятися за то що хтось щось не подав своєчасно.

ужгородка 2017-08-01 / 16:35:35
А чому ніхто не оскаржує всі рішення цієї сесії?

небайдужий 2017-08-01 / 16:33:24
Дурдом... Вже так надоїли ці політичні інтриги й тотальна корупція, ручний режим керування, підконтрольність правоохоронців та повна відсутність правоохоронної системи в країні. Про які реформи може йти мова, коли державний апарат повністю прогнив... ВСе потрібно не реформуванти, а зруйнувати до основи й збудувати з нуля без права на посади колишніх...

форестер 2017-08-01 / 15:49:51
Все. Приїхали. Той, хто має наглядати за законом, публічно хизується топтанням по ньому.
Москаль - стара гнида, що впала під китайське бабло.

SSS 2017-08-01 / 14:41:44
"усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт"!!!! Смішно читати цю писанину "невідомого автора"! Москаль Пацкана пережує і виплюне навіть не замітивши! Валерикови ще не один десяток років треба лазити по різних сценах і банях та лизати - неперелизати страшну кількість задниць, щоб нажити того досвіду, який у Москаля через краї виливається!

555 2017-08-01 / 12:23:31
Жополиз калинич

Вася 2017-08-01 / 11:07:35
А Мішко Калинич як туди пробився?

НОВИНИ: Політика

01:21
/ 4
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 2
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 14
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 17
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
01:58
/ 8
Акція за відокремлення Закарпаття під посольством України в Угорщині виявилася справді марґінальною
01:05
/ 4
Закарпатцю Олександру Капушу, який загинув, захищаючи Україну, присвоєно звання Герой України
00:21
Будапешт відверто заграється - МЗС
20:10
/ 25
На Закарпатті активісти пікетували два угорські консульства
17:48
/ 4
Угорщина знову почала розганяти тему автономії Закарпаття. Історія "м'якої окупації"
05:42
/ 9
Каталонізація Закарпаття по-мадярськи
05:00
/ 9
Євроінтеграція угорців України має відбуватися через спільний рух до ЄС, а не через паспортизацію – Клімкін
03:11
/ 8
ПАРЄ порадила Угорщині та Румунії забезпечити українцям в своїх країнах те, на що вони претендують щодо своїх меншин в Україні
02:39
/ 2
Акція "Самовизначення для Закарпаття" є просто "випендрьожем" "декількох маргіналів з-поміж угорців Угорщини" - Київське товариство угорців
16:34
/ 2
Заяви деяких угорців і румунів у ПАРЄ виглядали як приховані територіальні претензії до України - Геращенко
» Всі новини