На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради (ФОТО)

У Камінному залі облдержадміністрації Геннадій Москаль зустрівся з новообраним керівництвом Хустської районної ради та головою Хустської райдержадміністрації.

На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради (ФОТО)

Про таке Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі Закарпаької ОДА.

Як ідеться в повідомленні, "Голова Хустської райради Юрій Іванчо разом зі своїм заступником Михайлом Калиничем запевнили керівника області, що головна мета їхньої діяльності – це розблокування роботи районної ради й відновлення нормального фінансування працівників бюджетної сфери, а не політичні протистояння. Перші необхідні для цього рішення вже прийняті на останній сесії. Водночас Ю.Іванчо попросив Г.Москаля приділити більше уваги Хустському району в плані фінансової допомоги, щоб не допустити виникнення заборгованості по зарплаті".

Своє мовчання на протизаконне усунення від влади попердніх керівників райради всупереч визначеній процедурі Г. Москаль пояснив тим, що "принципово не втручався в конфліктну ситуацію з керівництвом райради, оскільки це орган місцевого самоврядування". При цьому зазначив, що "як керівник виконавчої гілки влади в області радий, що роботу ради розблоковано, і депутатський корпус нарешті запрацював".

Крім того, за словами голови ОДА, він "попросив народного депутата від Хустщини Валерія Лунченка лобіювати на рівні Верховної Ради не тільки рідне м.Хуст, але й не менш рідний Хустський район, на що він дав згоду".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, ситуацію, що склалася на Хустщині, у закарпатській облорганізації партії президента Петра Порошенка вважають "політичною змовою" і вимагають від правоохоронних структур області дати їм правову оцінку, порушивши за вказаним фактом кримінальне провадження. Тобто, тим часом, поки президентська партія говорить про ймовірний "путч", здійснений у порушення регламенту шляхом попередньої змови, представник президента Петра Порошенка в області, зобов'язаний контролювати дотримання законності в регіоні, і, формально, представник БПП "Солідарність", голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зустрічається із незаконно "обраним керівництвом" району, висловлюючи радість із того, що "депутатський корпус запрацював". І все це - на тлі повного паралічу правоохоронних структур.

У такий спосіб підтверджується той факт, що, формально перебуваючи в БПП "Солідарність", Г.Москаль насправді був призначений на Закарпаття саме за квотою політичної партії "Народний фронт", представник якої народний депутат Валерій Лунченко є безпосереднім куратором дій "заколотників" у Хустській районній раді.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто представника БПП нардепа Валерія Пацкана, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного клану Роберта Бровді, представниками якого є народний депутат від "Народного фронту" Валерій Лунченко, людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій.

Бездіяльність в цій ситуації голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який має наглядати за дотриманням законності в області, свідчить про "кришування" ним вказаних політичних процесів на користь "народнофронтівського" політичного клану Р.Бровді, до якого він належить за партійною ознакою, та усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт з часу виборів до місцевих органів влади. Початком протистояння стала тактика Г.Москаля на виборах, внаслідок якої, як заявив В.Пацкан, люди Москаля на виборах "або взагалі не працювали, або агітували за Опоблок чи "Відродження".

У грудні 2011 року Г.Москаль став членом партії "Фронт змін", керівником Закарпатської облорганізації якої раніше був Р.Бровді, а згодом - нинішній нардеп від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко. "Народний фронт" є правонаступником "Фронту змін".

01 серпня 2017р.

Теги: мовчанка, заколот, Москаль

Коментарі

*** 2017-08-19 / 23:50:10


я ***ю...


Вуву 2017-08-04 / 23:10:23
На сьогодні в нас законність і совість ... Речі несумісні:)

Ужгородець 2017-08-02 / 00:44:34
Вуйко питання не у більшості, бо то бариги які завтра за гроші і ваше повітря продадуть, а питання у законності і совісті

Зовдун 2017-08-01 / 18:57:46
Я їм оскаржу. Я їм покажу хто в хаті газда.

Вуйко 2017-08-01 / 18:56:12
Ви, що не розумієте, як може працювати керівництво райради якщо у нього не має більшості, навіщо циплятися за регламент і тому подібне, треба було працювати із депутатами а не циплятися за то що хтось щось не подав своєчасно.

ужгородка 2017-08-01 / 16:35:35
А чому ніхто не оскаржує всі рішення цієї сесії?

небайдужий 2017-08-01 / 16:33:24
Дурдом... Вже так надоїли ці політичні інтриги й тотальна корупція, ручний режим керування, підконтрольність правоохоронців та повна відсутність правоохоронної системи в країні. Про які реформи може йти мова, коли державний апарат повністю прогнив... ВСе потрібно не реформуванти, а зруйнувати до основи й збудувати з нуля без права на посади колишніх...

форестер 2017-08-01 / 15:49:51
Все. Приїхали. Той, хто має наглядати за законом, публічно хизується топтанням по ньому.
Москаль - стара гнида, що впала під китайське бабло.

SSS 2017-08-01 / 14:41:44
"усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт"!!!! Смішно читати цю писанину "невідомого автора"! Москаль Пацкана пережує і виплюне навіть не замітивши! Валерикови ще не один десяток років треба лазити по різних сценах і банях та лизати - неперелизати страшну кількість задниць, щоб нажити того досвіду, який у Москаля через краї виливається!

555 2017-08-01 / 12:23:31
Жополиз калинич

Вася 2017-08-01 / 11:07:35
А Мішко Калинич як туди пробився?

НОВИНИ: Політика

18:34
/ 2
Москаль повторив дурницю Януковича: вирішив заборонити учасникам масових акцій користуватися балаклавами, масками та шоломами
16:43
Представники місії ОБСЄ навідалися в Берегово
16:32
ФОТОФАКТ. Директор Центру інформації та документації НАТО відкрила виставку в УжНУ
19:33
/ 2
МЗС: Розміщення батальйону українських військових в Берегові можливе з міркувань безпеки і щоб уникнути провокацій
14:46
/ 2
У МЗС останні угорські заяви, зокрема, і про військову частину в Берегові, назвали маніпуляцією і зароблянням голосів
04:38
/ 7
Угорщина вимагає від Києва відкласти реалізацію закону про освіту до 2023 року
04:14
/ 1
Клімкін про зустріч з Сійярто: він "навіть не торкався" питання місії ОБСЄ на Закарпатті
03:58
/ 21
Глава МЗС Угорщини вже проти відновлення Україною військової частини в українському Берегові
03:35
/ 17
У Будапешті кваліфікували провокацію з розбитим склом "угорських" авто в Берегові як "антиугорський прояв"
21:54
/ 1
Закарпаття відвідав префект Марамуреша Васіле Молдован
15:43
/ 3
Клімкін: Угорщина впритул наблизилася до червоної лінії
15:15
/ 2
Клімкін попросив у силовиків уваги для Закарпаття
10:51
/ 11
Мін'юст позивається до Закарпатської ОДА через призначення заступником Москаля нелюстрованого Мікуліна
17:55
/ 28
Закарпатського нардепа Пацкана обрано головою Рахункової палати України
04:30
/ 1
Кремль призначив екс-радника Януковича "відповідальним" за розхитування ситуації на Закарпатті Угорщиною - ІС
17:15
/ 22
На Закарпатті націоналісти "Свободи" та "Карпатської Січі" відмежувалися від можливих провокацій щодо угорців
16:34
/ 7
Угорський виклик: несиметрична відповідь України
12:43
/ 7
Через можливі провокації на Закарпатті поліція переходить на посилений режим, а угорцям не радять відвідувати область 16-18 березня
16:24
/ 2
Москаль поскаржився на, начебто, відсутність голосів в облраді на децентралізацію і блокує її в суді
22:41
/ 1
Віце-прем'єр Розенко: Підстав для введення місії ОБСЄ на Закарпатті немає
17:35
/ 1
В ОБСЄ заявили, що ситуація на Закарпатті спокійна
07:59
/ 13
Два будинки під новий офіс угорського товариства в Ужгороді були придбані в 2017-му, ще до підпалу та вибуху (ДОКУМЕНТИ)
18:59
/ 5
В ОБСЄ заявили, що немає окремої місії на Закарпатті, вони моніторять ситуацію з Івано-Франківська
17:57
/ 13
Сійярто повідомив про відкриття постійної місії ОБСЄ на Закарпатті, влада області не в курсі
18:04
/ 11
Зброя, котру віз через КПВВ Рубан, могла бути призначена для дестабілізації Закарпаття – Казанський
» Всі новини