Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» розповсюдила в ЗМІ і оприлюднила на своєму офіційному сайті заяву, в якій висловила глибоке обурення "неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які ...28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради".

Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

У закарпатській облорганізації партії президента Петра Порошенка вважають політичною змовою" і вимагають від правоохоронних структур області дати їм правову оцінку, порушивши за вказаним фактом кримінальне провадження.

Тим часом, представник президента Петра Порошенка в області, зобов'язаний контролювати дотримання законності в регіоні, і, формально, представник БПП "Солідарність", голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль жодним чином не відреагував на вказані незаконні дії. Більше того, правоохоронні структури на Закарпатті прямо потурають незаконним діям.

У такий спосіб підтверджується той факт, що, формально перебуваючи в БПП "Солідарність", Г.Москаль насправді був призначений на Закарпаття саме за квотою політичної партії "Народний фронт", представник якої народний депутат Валерій Лунченко є безпосереднім куратором дій "заколотників" у Хустській районній раді.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто представника нардепа Валерія Пацкана, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного клану Роберта Бровді, представниками якого є народний депутат Валерій Лунченко, людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій.

Бездіяльність в цій ситуації голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який має наглядати за дотриманням законності в області, свідчить про "кришування" ним вказаних політичних процесів на користь "народнофронтівського" політичного клану Р.Бровді, до якого він належить за партійною ознакою, та усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт з часу виборів до місцевих органів влади. Початком протистояння стала тактика Г.Москаля на виборах, внаслідок якої, як заявив В.Пацкан, люди Москаля на виборах "або взагалі не працювали, або агітували за Опоблок чи "Відродження".

У грудні 2011 року Г.Москаль став членом партії "Фронт змін", керівником Закарпатської облорганізації якої раніше був Р.Бровді, а згодом - нинішній нардеп від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко. "Народний фронт" є правонаступником "Фронту змін".

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ З ПРИВОДУ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ГРУПИ ДЕПУТАТІВ ХУСТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28/07/2017

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» глибоко обурена неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які сьогодні, 28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради.

Вважаємо такі дії політичною змовою фракцій «Єдиний центр», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка» та закликаємо керівництво Закарпатської обласної прокуратури та Управління поліції у Закарпатській області  відреагувати на факт незаконного проведення засідання Хустської районної ради та голосування за припинення повноважень керівництва, відкрити кримінальне провадження та провести неупереджене розслідування даного інциденту.

Закарпатська обласна територіальна  організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

31 липня 2017р.

Теги: Хустська Райрада, Москаль, Павлій, Лунченко, Бровді

Коментарі

Зовдун 2017-08-01 / 18:54:32
Вернуся з Іспанії, порядок наведу із засранцями, зовсім уже від рук відбилися поки няне дома немає.

Х'юстон 2017-08-01 / 16:36:40
Не шкод буде, коли копнуть під гузиці і Павлія, Лунтіка з Москальом на завершення. А Бровдія посадять за афери з китайськими мільярдами під державні гарантії.

Карпато - словін 2017-08-01 / 16:14:21
Пацкана копнули під задницю ,абсолютно не шкода .Як домашнього так і київського .Они ніко і звати їх ни як .Іхні "разборкі", нас они мало інтересують .

Ужгородець 2017-08-01 / 15:18:33
Схоже прокуратура діє по всім питанням "вунісон" з владою Москаля, як і у справі хабарника мера Чопа, по якому по договорняку прокуратура навіть не внесла клопотання про відсторонення Самардака, всупереч приписам Антикорупційного законодавства.

Вася 2017-08-01 / 11:09:40
Так Яценюка коли знімали такої воні не було. Депутати їх вибрали, депутати і зняли.

Х'юстон 2017-08-01 / 01:28:17
Ніхто Москаля не перекуповував. Він завжди був політичним флюгером. Зараз підлаштувався під китайське бабло Бровдія, про якого колись писав як про кримінальника

Вуву 2017-07-31 / 23:22:24
Виглядає на то ... Що москаля примітивно перекупили ... Від. Бпп до народного фронту і далі ло фронту змін ....
От такі зміни на політичному фронті .....(майже нічого по суті алеше так собі "фронтально").

Матвій 2017-07-31 / 21:57:58
Зовдун скоро з тим батичком Кайлом піде вон з прокуратури. Сука тихо сидить і тільки бабки стреже з трьох районів.

Іван 2017-07-31 / 21:47:28
Чому мовчить прокуратура? Вчора їздили до обласного прокурора щоб пояснити ситуацію, яка склалась, він не захотів навіть зустрічатись і вислухати. Дома впав після дискотеки. Хустський прокурор Зовдун з батичком Кайлом поїхали відпочивати до Іспанії. Є якась влада в області? Чи ні?

Петя 2017-07-31 / 21:40:53
Пацкана усунули від влади на Хустщині? Від якої? Та він у своєму рідному селі впливу не має, не те що на Хустщині.

НОВИНИ: Політика

18:34
/ 2
Москаль повторив дурницю Януковича: вирішив заборонити учасникам масових акцій користуватися балаклавами, масками та шоломами
16:43
Представники місії ОБСЄ навідалися в Берегово
16:32
ФОТОФАКТ. Директор Центру інформації та документації НАТО відкрила виставку в УжНУ
19:33
/ 2
МЗС: Розміщення батальйону українських військових в Берегові можливе з міркувань безпеки і щоб уникнути провокацій
14:46
/ 2
У МЗС останні угорські заяви, зокрема, і про військову частину в Берегові, назвали маніпуляцією і зароблянням голосів
04:38
/ 7
Угорщина вимагає від Києва відкласти реалізацію закону про освіту до 2023 року
04:14
/ 1
Клімкін про зустріч з Сійярто: він "навіть не торкався" питання місії ОБСЄ на Закарпатті
03:58
/ 21
Глава МЗС Угорщини вже проти відновлення Україною військової частини в українському Берегові
03:35
/ 17
У Будапешті кваліфікували провокацію з розбитим склом "угорських" авто в Берегові як "антиугорський прояв"
21:54
/ 1
Закарпаття відвідав префект Марамуреша Васіле Молдован
15:43
/ 3
Клімкін: Угорщина впритул наблизилася до червоної лінії
15:15
/ 2
Клімкін попросив у силовиків уваги для Закарпаття
10:51
/ 11
Мін'юст позивається до Закарпатської ОДА через призначення заступником Москаля нелюстрованого Мікуліна
17:55
/ 28
Закарпатського нардепа Пацкана обрано головою Рахункової палати України
04:30
/ 1
Кремль призначив екс-радника Януковича "відповідальним" за розхитування ситуації на Закарпатті Угорщиною - ІС
17:15
/ 22
На Закарпатті націоналісти "Свободи" та "Карпатської Січі" відмежувалися від можливих провокацій щодо угорців
16:34
/ 7
Угорський виклик: несиметрична відповідь України
12:43
/ 7
Через можливі провокації на Закарпатті поліція переходить на посилений режим, а угорцям не радять відвідувати область 16-18 березня
16:24
/ 2
Москаль поскаржився на, начебто, відсутність голосів в облраді на децентралізацію і блокує її в суді
22:41
/ 1
Віце-прем'єр Розенко: Підстав для введення місії ОБСЄ на Закарпатті немає
17:35
/ 1
В ОБСЄ заявили, що ситуація на Закарпатті спокійна
07:59
/ 13
Два будинки під новий офіс угорського товариства в Ужгороді були придбані в 2017-му, ще до підпалу та вибуху (ДОКУМЕНТИ)
18:59
/ 5
В ОБСЄ заявили, що немає окремої місії на Закарпатті, вони моніторять ситуацію з Івано-Франківська
17:57
/ 13
Сійярто повідомив про відкриття постійної місії ОБСЄ на Закарпатті, влада області не в курсі
18:04
/ 11
Зброя, котру віз через КПВВ Рубан, могла бути призначена для дестабілізації Закарпаття – Казанський
» Всі новини