Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» розповсюдила в ЗМІ і оприлюднила на своєму офіційному сайті заяву, в якій висловила глибоке обурення "неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які ...28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради".

Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить

У закарпатській облорганізації партії президента Петра Порошенка вважають політичною змовою" і вимагають від правоохоронних структур області дати їм правову оцінку, порушивши за вказаним фактом кримінальне провадження.

Тим часом, представник президента Петра Порошенка в області, зобов'язаний контролювати дотримання законності в регіоні, і, формально, представник БПП "Солідарність", голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль жодним чином не відреагував на вказані незаконні дії. Більше того, правоохоронні структури на Закарпатті прямо потурають незаконним діям.

У такий спосіб підтверджується той факт, що, формально перебуваючи в БПП "Солідарність", Г.Москаль насправді був призначений на Закарпаття саме за квотою політичної партії "Народний фронт", представник якої народний депутат Валерій Лунченко є безпосереднім куратором дій "заколотників" у Хустській районній раді.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у результаті проведення незаконної сесії Хустської районної ради від влади було усунуто представника нардепа Валерія Пацкана, а влада на Хустщині монопольно перейшла до політичного клану Роберта Бровді, представниками якого є народний депутат Валерій Лунченко, людиною якого, в свою чергу, є голова РДА Назарій Павлій.

Бездіяльність в цій ситуації голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який має наглядати за дотриманням законності в області, свідчить про "кришування" ним вказаних політичних процесів на користь "народнофронтівського" політичного клану Р.Бровді, до якого він належить за партійною ознакою, та усунення від влади народного депутата від БПП Валерія Пацкана (УДАР), з яким у Г.Москаля існує конфлікт з часу виборів до місцевих органів влади. Початком протистояння стала тактика Г.Москаля на виборах, внаслідок якої, як заявив В.Пацкан, люди Москаля на виборах "або взагалі не працювали, або агітували за Опоблок чи "Відродження".

У грудні 2011 року Г.Москаль став членом партії "Фронт змін", керівником Закарпатської облорганізації якої раніше був Р.Бровді, а згодом - нинішній нардеп від партії "Народний фронт" Валерій Лунченко. "Народний фронт" є правонаступником "Фронту змін".

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ З ПРИВОДУ НЕЗАКОННИХ ДІЙ ГРУПИ ДЕПУТАТІВ ХУСТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28/07/2017

Закарпатська обласна територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» глибоко обурена неправочинними діями групи депутатів Хустської районної ради, які сьогодні, 28 липня, всупереч українському законодавству та регламенту Хустської районної ради, провели засідання без відома голови ради Олександра Пацкана та заступника голови ради Івана Рогача та проголосували за дострокове припинення повноважень керівництва районної ради.

Вважаємо такі дії політичною змовою фракцій «Єдиний центр», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка» та закликаємо керівництво Закарпатської обласної прокуратури та Управління поліції у Закарпатській області  відреагувати на факт незаконного проведення засідання Хустської районної ради та голосування за припинення повноважень керівництва, відкрити кримінальне провадження та провести неупереджене розслідування даного інциденту.

Закарпатська обласна територіальна  організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

31 липня 2017р.

Теги: Хустська Райрада, Москаль, Павлій, Лунченко, Бровді

Коментарі

Зовдун 2017-08-01 / 18:54:32
Вернуся з Іспанії, порядок наведу із засранцями, зовсім уже від рук відбилися поки няне дома немає.

Х'юстон 2017-08-01 / 16:36:40
Не шкод буде, коли копнуть під гузиці і Павлія, Лунтіка з Москальом на завершення. А Бровдія посадять за афери з китайськими мільярдами під державні гарантії.

Карпато - словін 2017-08-01 / 16:14:21
Пацкана копнули під задницю ,абсолютно не шкода .Як домашнього так і київського .Они ніко і звати їх ни як .Іхні "разборкі", нас они мало інтересують .

Ужгородець 2017-08-01 / 15:18:33
Схоже прокуратура діє по всім питанням "вунісон" з владою Москаля, як і у справі хабарника мера Чопа, по якому по договорняку прокуратура навіть не внесла клопотання про відсторонення Самардака, всупереч приписам Антикорупційного законодавства.

Вася 2017-08-01 / 11:09:40
Так Яценюка коли знімали такої воні не було. Депутати їх вибрали, депутати і зняли.

Х'юстон 2017-08-01 / 01:28:17
Ніхто Москаля не перекуповував. Він завжди був політичним флюгером. Зараз підлаштувався під китайське бабло Бровдія, про якого колись писав як про кримінальника

Вуву 2017-07-31 / 23:22:24
Виглядає на то ... Що москаля примітивно перекупили ... Від. Бпп до народного фронту і далі ло фронту змін ....
От такі зміни на політичному фронті .....(майже нічого по суті алеше так собі "фронтально").

Матвій 2017-07-31 / 21:57:58
Зовдун скоро з тим батичком Кайлом піде вон з прокуратури. Сука тихо сидить і тільки бабки стреже з трьох районів.

Іван 2017-07-31 / 21:47:28
Чому мовчить прокуратура? Вчора їздили до обласного прокурора щоб пояснити ситуацію, яка склалась, він не захотів навіть зустрічатись і вислухати. Дома впав після дискотеки. Хустський прокурор Зовдун з батичком Кайлом поїхали відпочивати до Іспанії. Є якась влада в області? Чи ні?

Петя 2017-07-31 / 21:40:53
Пацкана усунули від влади на Хустщині? Від якої? Та він у своєму рідному селі впливу не має, не те що на Хустщині.

НОВИНИ: Політика

01:21
/ 4
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 2
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 14
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 17
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
01:58
/ 8
Акція за відокремлення Закарпаття під посольством України в Угорщині виявилася справді марґінальною
01:05
/ 4
Закарпатцю Олександру Капушу, який загинув, захищаючи Україну, присвоєно звання Герой України
00:21
Будапешт відверто заграється - МЗС
20:10
/ 25
На Закарпатті активісти пікетували два угорські консульства
17:48
/ 4
Угорщина знову почала розганяти тему автономії Закарпаття. Історія "м'якої окупації"
05:42
/ 9
Каталонізація Закарпаття по-мадярськи
05:00
/ 9
Євроінтеграція угорців України має відбуватися через спільний рух до ЄС, а не через паспортизацію – Клімкін
03:11
/ 8
ПАРЄ порадила Угорщині та Румунії забезпечити українцям в своїх країнах те, на що вони претендують щодо своїх меншин в Україні
02:39
/ 2
Акція "Самовизначення для Закарпаття" є просто "випендрьожем" "декількох маргіналів з-поміж угорців Угорщини" - Київське товариство угорців
16:34
/ 2
Заяви деяких угорців і румунів у ПАРЄ виглядали як приховані територіальні претензії до України - Геращенко
» Всі новини