Суд у Львові підтвердив незаконність прийняття міськрадою "дерибанного" генплану Ужгорода

Громада Ужгорода в протистоянні з владою обласного центру здобула ще одну важливу перемогу на шляху відстоювання своїх інтересів.

Суд у Львові підтвердив незаконність прийняття міськрадою "дерибанного" генплану Ужгорода

Сьогодні, у четвер, 29 червня, Львівський апеляційний адміністративний суд залишив в силі постанову Ужгородського міськрайонного суду (суддя Оксана Монич) в частині  визнання протиправним і скасування рішення Ужгородської міської ради від 10 березня 2016 року, яким затверджено містобудівну документацію "Коригування генерального плану м. Ужгорода" та "План зонування території м. Ужгорода".

Про це зі Львова Закарпаття онлайн повідомила правник Наталія Майстренко, котра найбільшою мірою і долучилася до цієї перемоги.

Позов до суду у справі було подано від імені депутата Ужгородської міськради Романа Богуславського.

"Тепер завдання громаді міста - не дати цій розхристаній в своїх міжусобицях владі затвердити повторно ці недолугі, злочинні документи, розроблені без врахування суспільних і громадських інтересів з порушенням норм законів та ДБН. Саме на підставі цієї містобудівної документації, за відстоювання "законності" якої "зайшло" апеляційній Феміді, дерибанили землі, зокрема громадського та рекреаційного призначення, наші голодні "обранці" протягом 1,5 року замість розробляти добротну містобудівну документацію, яка б дійсно відповідала державним, суспільним інтересам, а не тільки вузькоприватним інтересам забудовників і дерибанщиків-прихлєбатєлєй", - прокоментувала ситуацію М.Майстренко.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у березні поточного року Ужгородський міськрайонний суд в особі судді Оксани Монич скасував "дерибанні" генплан Ужгорода та план зонування міста.

Пізніше, 2 червня, постановою Закарпатського окружного адміністративного суду було задоволено позов заступника прокурора Закарпатської області до Ужгородської міської ради про визнання нечинним і скасування рішення, яким в березні 2016 року Ужгородська міська рада нового, VII скликання, вкотре затвердила коригування генерального плану м. Ужгорода та розроблений ДП «Державний науково-проектний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя» на його основі план зонування території м. Ужгорода.

29 червня 2017р.

Теги: генплан, генеральний план, зонування, Майстренко

Коментарі

otovtk 2017-08-17 / 11:46:38
Поясніть хтось, будь ласка, що це таке. На сайті реєстру судових рішень по даній справі - апеляційний суд завантажив протилежне рішення... http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67552792

Читатель 2017-07-09 / 12:01:37
Выскажусь не по теме, но по генплану Ужгорода. По теме генплана вообще - статья, хотя бы одна, будет? Начнем с того, что Ужгород застраивался чёрт знает как! Видать, двоечники были и при советской власти. ))))

В других городах - расположение улиц и т.д., как положено! Только Ужгород - уникальный в этом плане! Где всё криво, косо и т.д.

Пару примеров БОЛЬШИХ ОШИБОК генплана:

1) Ул. Заньковецкой (отрезок до ул. Грушевского). Неосновной (!) проезд, без (!) торговых точек. Идиотизм, ничего не скажешь!

2) Ул. Бородина - ул. Лаврищева - нет транспортного потока по этим улицам. Идиотизм! Кто додумался не соединить эти улицы путепроводом?

3) Ул. Швабская изначально была ... Тупиковой! Это как???
Хорошо, что сей недостаток исправили после советов.

Адвокат 2017-07-06 / 20:58:59
Вибрали собі мера той мають! Андрієв це людина бізнесу йому цікаві тільки можливості зараз повсьому місту активізувалось маштабне будівництво... Магазин фунданича, 5-ти поверховий будинок на мукачівській і т.д.

Доля 2017-07-03 / 19:03:52
А що вони зробили ? Н..рали господарю і все ! Так Ужгород розбудовувати не можна.

злий 2017-07-01 / 02:25:00
99% бидлоужгородців не зрозуміють, що для них зробили ці люди

Дмитро 2017-06-29 / 22:26:59
Прокурор також допомагав, але добрих справ не бачать, лише критикують

Наталка Майстренко 2017-06-29 / 19:18:52
Мушу відреагувати, бо відчуття таке як "хвали мене ротику..."
Насправді, маємо результат роботи свідомої частини мешканців міста. Оце справді громадянське суспільство, що причетне до дзвінкого ляпасу всій совковій системі розробки містобудівних документів і рефлексій клептократів у земельній галузі міста. До саме цьго результату причетні, в першу чергу, Громадський Конвент, екологи з громадської оргнізації РМЕО "Екосфера", а це сестри Станкевич, Оксана і Катя, громадське формування PROUrbe з Сарвашем Петром на чолі, наша мистецька еліта краю, що на протязі півроку не давала в сесійній залі прийняти цей нашвидкоруч зліплений "из того, что было" документ, журналісти, що допомагали нам витягати на світло весь той бруд і схемки земельних клептократів і бюрократів, це щирі активісти - сім'я Терлецьких і правозахисник Віталій Грегор, депутати від фракції "Самопоміч" в міській раді, що прийшли дати свідчення в суді і підтримували нас в сесійній залі, і врешті, колектив юристів - Микола Яцков, Настя Бачинська, Олександр Пересоляк, а нам з Романом Богуславським лише доручили ходити в судові засідання. Тому так виходить, що ми на видноті, а насправді ця "перемога" має конкретні обличчя, як з боку владних бюрократів, що кістьми лягали, транжирячи спільні гроші громади на війну з громадою в судах і поза ними, пускаючись у змови із "Діпромістом", та відверто брешучи на зустрічах з громадою, в судових засіданнях (провадження під головуванням О.М. Шешені), відстоюючи свої мерзенно ниці інтереси, та з боку небайдужої частини мешканці цього маленького міста, що бажає залишитися європейським за духом і суттю. Не забули ми і обличчя від нашої Феміди, одні з яких годні служити його величності Праву, а інші заробляють на наших горбах собі на чергову відпустку... Дякую за підтримку, Олег, але справедливість вимагає правди

Таня 2017-06-29 / 17:58:31
На тлі щоденних похмурих новин щодо вандалів і дерибанщиків від влади, це - масштабна, мегавагома, суперцінна і надважлива перемога. Спасибі за позицію, стійкість і послідовність

Віта Лугова 2017-06-29 / 17:45:54
Наталя Майстренко, Роман Богуславславський!
З величезною повагою за вашу працю щиро дякуємо!)2613

ужгородка 2017-06-29 / 16:50:18
Молодці!

Віталій Грегор 2017-06-29 / 12:15:19
Дерибану Ужгорода більше не буде! ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НЕБАЙДУЖИХ, ВІТАЮ ПРИЧЕТНИХ! Окрема подяка представнику позивача в суді Наталії Майстренко!

НОВИНИ: Соціо

18:05
Понад 40 кращих виноробів краю частують гостей традиційного "Закарпатського божоле"
16:41
/ 4
Міністр освіти та науки відвідала "словацьку" школу в Ужгороді
14:43
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела відкритий діалог із освітянами Закарпаття
13:08
В Ужгороді та Мукачеві перевіряли, як водії пропускають оперативні автомобілі
12:35
У Хустській міськраді наразі відмовилися від ідеї акредитації працівників ЗМІ
12:27
В Ужгороді перші гості дегустують "Закарпатське божоле"
09:36
/ 1
В Ужгороді змагалися екіпажі "швидких" з усієї області
07:43
/ 9
"Вчитель року-2016" з Берегова, яка поїхала в Британію працювати доглядальницею, звинуватила ЗМІ в неправді
05:41
В Ужгороді відкрили першу на Закарпатті, а ймовірно і в Україні, бочку молодого вина
21:15
/ 9
Свидовець. Горор у горах Карпатах
16:08
На словацькому та угорському кордонах на Закарпатті на виїзд з України щодня пропускають 146 вантажівок
15:25
В Ужгороді вітали й нагороджували працівників радіо, телебачення та зв’язку краю
15:06
/ 3
Міністр освіти і науки Гриневич "робочо" відвідає Ужгород і Мукачево
14:34
У Мукачеві ще 21 родині коштом бюджету встановлять котли
13:51
Найбільше у жовтні на Закарпатті подорожчали яйця – на 16,4%
13:48
/ 2
Вулиці Ужгорода обіцяють з’єднати кільцем велодоріжок
12:37
На Закарпатті звільнили лісівника, що погрожував журналістам під час зйомок сюжету про будівництво курорту Свидовець
11:51
Програму охорони навколишнього природного середовища Ужгорода схвалила сесія міськради
11:26
У Мукачеві всі школярі-початківці та пільговики харчуватимуться безкоштовно
11:21
В Ужгороді заборонили розміщення пересувних та інших мобільних цирків з тваринами і пересувних зоопарків
11:12
/ 14
Русинський абсурд на закарпатському телебаченні
09:58
Ратушу в Мукачеві підсвічуватимуть лед-світильники
09:33
У пологовому будинку Ужгорода впродовж року батьки покинули 5 новонароджених дітей
09:16
У вишах Закарпаття навчаються понад 23,5 тисячі студентів – на 4,5% більше, ніж торік
08:31
В Ужгороді проведуть марш-ходотон, присвячений Міжнародному дню відмови від куріння
» Всі новини