Фінальний турнір всеукраїнських футбольних змагань серед ветеранів відбудеться у Мукачеві

1–3 липня на мукачівських стадіонах «Авангард» та СОК ДЮСШ відбудуться матчі фінального турніру чемпіонату України серед ветеранів 55 +.

15–18 червня у Мукачеві та Луцьку пройшли зональні змагання, згідно яких у фінал вийшли команди із такими заліковими очками:

Календар ігор:

1 липня

16:00 – «Абориген» (Луцьк) – «Поступ» (Коритняни)

17:00 – зб. Луцька – «Ветеран» (Ужгород)

18:00 – «Карпати» (Мукачево) – зб. Житомирської обл.

19:00 – «Ветеран» (Ужгород) – «Абориген» (Луцьк)

20:00 – зб. Житомирської обл. – «Поступ» (Коритняни)

21:00 – зб. Луцька – «Карпати» (Мукачево)

2 липня

11:00 – «Поступ» (Коритняни) – зб. Луцька

12:00 – «Ветеран» (Ужгород) – зб. Житомирської обл.

13:00 – «Карпати» (Мукачево) – «Абориген» (Луцьк)

14:00 – Закриття змагань

24 червня 2017р.

Теги: футбол, фінал, ветерани

17:41
/ 1
Відбулися перенесені матчі 18-го туру першості Закарпаття з футболу у Східній зоні
14:48
/ 1
Футбол. Ясінянська "Говерла" достроково виборола звання чемпіона в Східній зоні першої ліги
17:09
/ 1
Завершились матчі 20-го туру першості Закарпаття з футболу у Східній зоні
16:51
Завтра відбудуться матчі 20-го туру першості Закарпаття з футболу у Західній зоні
09:31
Закарпатські гімнастки готуються до Чемпіонату України
15:27
Мукачівські футболісти обіграли лідерів першості – луцьку «Волинь»
15:05
У Мукачеві презентували новий проект жіночої самооборони “Захисти себе”
15:34
Закарпатський спортсмен став другим на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах
17:05
/ 2
Закарпатець у складі команди виграв марафонську естафету на Wizz Air Kyiv City Marathon
12:23
На напівмарафон «Mukachevo Half Marathon 2017» зареєструвалося 264 учасника
20:33
Мукачівці у складі збірної України вибороли "срібло" Чемпіонату світу з Шотокан карате-до в Угорщині