Націоналісти заблокували центр Києва, щоб завадити параду ЛГБТ

Активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, аби не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський у Фейсбуку.

"Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, аби не допустити проведення гей-параду у Києві", - повідомив він.

Раніше невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку з зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Разом з тим, голова ОУН Микола Коханівський у коментарі "Громадському радіо" зазначив, що його організація буде робити все, щоб зірвати проведення Київпрайду в столиці.

За його словами, офіційно заявку на проведення протестних заходів ОУН не подавала, а подавала інша організація, але представники ОУН все одно там будуть.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

18 червня 2017р.

Теги: гей-парад, Марш рівності, Київпрайд, націоналісти, ЛГБТ

Коментарі

Брумі 2017-06-18 / 22:23:24


Коментар видалено. Перестаньте дублювати однакові комнентарі в різних темах. Адмін


патріот 2017-06-18 / 22:17:22
Бо незалежність завжди дорого коштує. Ціна нашої незалежності - війна з Росією.

Брумі 2017-06-18 / 22:04:32
Патріоту.
Поясни, чому в результаті жидо-бандерівської "революції гідності" українці стали утричі гірше жити.

патріот 2017-06-18 / 21:20:02
Хибна теза з самого початку. Чому обов'язково парад проводять лише переможці? Є паради собак і вишиванок. А тут - парад збоченців і ідіотів.
Ваші предки проводили парад Перемоги в 1945 році в якій якості? Як переможці? То чому переможці живуть гірше, ніж ті, кого вони перемогли? І чому ми маємо святкувати з цими вічними лузерами, які перемагають виключно ціною мльйонів жертв, і то - тимчасово і виключно в інтересах тих, хто ними керує і їх вбиває мільйонами - в тюрмах, концтаборах, загарбницьких війнах?
Європа не досконала і опанована ж**ами, але це краще від тої ж імперської Росії, керованої тими ж ж**ами.

Брумі 2017-06-18 / 20:37:56
Як правило, паради проводять переможці. Наприклад, наші предки проводили парад Перемоги в 1945 році.
Логічне запитання: хто переміг в результаті "революції гідності"?

Симпатику правих 2017-06-18 / 20:36:19
Хіба Медведчук підняв ціни на комунпослуги?

правий 2017-06-18 / 18:06:48
Замість симпатизувати і чекати, підірви гузицю і зроби щось. Чекатєль, блін...

Бо лежати на дивані і чекати дій від когось - це значно безпечніше, ніж самому "намалюватися" у "запеклій боротьбі з "райдужними" чи, тим більше, у "блокуванні життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві".

Симпатик правих 2017-06-18 / 17:12:31
Котрий рік чекаю, коли наші право-радикали заблокують життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві. Реально, так, щоб ані він, ані його шмара, з якою Кличко-мол. шуфричівського дітятю похрестив, не могли цією віллою скористатись. А тоді б розповсюдили цей почин по всій країні...

Але марно. Бо це реально небезпечно. Легше ж на запеклій боротьбі з "райдужними" малюватися.

Степан Крук 2017-06-18 / 11:37:49
Для тих, хто каже, що це їх вибір, це особисте! Не сперечаюся! Але це "особисте" в такому разі нічого виносити на вулиці! Педики, ви розберіться в собі! І нічого "особисте" перетворювати в громадське!

Закарпатиць 2017-06-18 / 07:06:05
Но та помалюй си губи , наведи стрелкі, надінь жонині лосіни та пройдися по Міжгір'ю ,хто ти ни дає ?!

Щурь вася з міжгіря 2017-06-18 / 04:32:40
як так адже ми в єєвропі ?? там все дозволено це наше право !!

НОВИНИ: Різне

15:01
Рада ЄС продовжила економічні санкції проти Росії на наступні півроку
14:47
ЄНП виключила Аграмунта зі своєї групи у ПАРЄ
14:29
Манафорт визнав: отримав $ 17 млн ​​від Партії регіонів
00:44
СБУ поширила рекомендації щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача Petya.A
19:17
Парубій розповів, коли чекати на візи з РФ та зняття імунітету з нардепів
18:54
НАТО: Російська загроза зростає по всіх фронтах
15:53
Через масштабну хакерську атаку не працюють банки, медіа, сервіси
15:41
ПАРЄ розгляне рішення, що дозволить звільнити Аграмунта, він втік від преси
15:39
Сталін випередив Путіна і Пушкіна в рейтингу видатних у росіян. Ленін - поруч
05:00
США можуть прийняти рішення про зброю для України до жовтня – Порошенко
04:58
За 2 тижні безвізу до ЄС не пустили 33 українців
04:51
У Чехії вперше судять за участь у боях на Донбасі на боці бойовиків
13:51
/ 1
Зі Львова вивезено 270 тонн сміття. Кінець блокади від влади?
03:45
Лідери ЄС схвалили продовження економічних санкцій проти Росії
03:43
/ 1
Рада прийняла закон про ставлення до тварин – за жорстокість передбачено арешт до 8 років
15:00
Американські ЗМІ визнали, що візит Порошенка до Трампа був не тільки для фото
05:23
/ 8
Американські ЗМІ розповіли про про візит Порошенка до Трампа
05:18
ГПУ отримала подання на нардепів Довгого, Полякова та Розенблата
05:14
/ 2
Порошенко зустрівся з Трампом
05:10
США запровадили санкції проти 38 фізичних та юридичних осіб через агресію Росії в Україні
16:14
У ЄС нарощують критику України: Луценко гальмує реформи, СБУ не прагне змін
16:11
/ 1
Нардепи Розенблат та Поляков вносили зміни в закони за гроші - Холодницький
16:10
НАБУ вимагає зняти з Розенблата і Полякова недоторканність
06:07
/ 1
Порошенко зустрінеться з Трампом і Меттісом
02:12
/ 2
НАБУ затримала охоронця нардепа від БПП з 200 тисячами доларів "бурштинового" хабара
» Всі новини