Націоналісти заблокували центр Києва, щоб завадити параду ЛГБТ

Активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, аби не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський у Фейсбуку.

"Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, аби не допустити проведення гей-параду у Києві", - повідомив він.

Раніше невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку з зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Разом з тим, голова ОУН Микола Коханівський у коментарі "Громадському радіо" зазначив, що його організація буде робити все, щоб зірвати проведення Київпрайду в столиці.

За його словами, офіційно заявку на проведення протестних заходів ОУН не подавала, а подавала інша організація, але представники ОУН все одно там будуть.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

18 червня 2017р.

Теги: гей-парад, Марш рівності, Київпрайд, націоналісти, ЛГБТ

Коментарі

Брумі 2017-06-18 / 22:23:24


Коментар видалено. Перестаньте дублювати однакові комнентарі в різних темах. Адмін


патріот 2017-06-18 / 22:17:22
Бо незалежність завжди дорого коштує. Ціна нашої незалежності - війна з Росією.

Брумі 2017-06-18 / 22:04:32
Патріоту.
Поясни, чому в результаті жидо-бандерівської "революції гідності" українці стали утричі гірше жити.

патріот 2017-06-18 / 21:20:02
Хибна теза з самого початку. Чому обов'язково парад проводять лише переможці? Є паради собак і вишиванок. А тут - парад збоченців і ідіотів.
Ваші предки проводили парад Перемоги в 1945 році в якій якості? Як переможці? То чому переможці живуть гірше, ніж ті, кого вони перемогли? І чому ми маємо святкувати з цими вічними лузерами, які перемагають виключно ціною мльйонів жертв, і то - тимчасово і виключно в інтересах тих, хто ними керує і їх вбиває мільйонами - в тюрмах, концтаборах, загарбницьких війнах?
Європа не досконала і опанована ж**ами, але це краще від тої ж імперської Росії, керованої тими ж ж**ами.

Брумі 2017-06-18 / 20:37:56
Як правило, паради проводять переможці. Наприклад, наші предки проводили парад Перемоги в 1945 році.
Логічне запитання: хто переміг в результаті "революції гідності"?

Симпатику правих 2017-06-18 / 20:36:19
Хіба Медведчук підняв ціни на комунпослуги?

правий 2017-06-18 / 18:06:48
Замість симпатизувати і чекати, підірви гузицю і зроби щось. Чекатєль, блін...

Бо лежати на дивані і чекати дій від когось - це значно безпечніше, ніж самому "намалюватися" у "запеклій боротьбі з "райдужними" чи, тим більше, у "блокуванні життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві".

Симпатик правих 2017-06-18 / 17:12:31
Котрий рік чекаю, коли наші право-радикали заблокують життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві. Реально, так, щоб ані він, ані його шмара, з якою Кличко-мол. шуфричівського дітятю похрестив, не могли цією віллою скористатись. А тоді б розповсюдили цей почин по всій країні...

Але марно. Бо це реально небезпечно. Легше ж на запеклій боротьбі з "райдужними" малюватися.

Степан Крук 2017-06-18 / 11:37:49
Для тих, хто каже, що це їх вибір, це особисте! Не сперечаюся! Але це "особисте" в такому разі нічого виносити на вулиці! Педики, ви розберіться в собі! І нічого "особисте" перетворювати в громадське!

Закарпатиць 2017-06-18 / 07:06:05
Но та помалюй си губи , наведи стрелкі, надінь жонині лосіни та пройдися по Міжгір'ю ,хто ти ни дає ?!

Щурь вася з міжгіря 2017-06-18 / 04:32:40
як так адже ми в єєвропі ?? там все дозволено це наше право !!

НОВИНИ: Різне

05:44
Посол України при НАТО: Є один союзник, поведінка якого турбує
19:29
У Польщі повідомили, що знайшли порозуміння з Україною щодо освітнього закону
19:21
Росія хоче призупинити участь у Євросуді з прав людини – роcЗМІ
13:30
Із наступного року «купити» страховий стаж буде удвічі дорожче
00:02
Переможець виборів у Чехії виключив створення проросійської коаліції
23:19
/ 1
На виборах у Чехії перемогли популісти і друзі Путіна
05:15
Порошенком "наїхав" на Авакова через намети під Радою
16:04
Чи стане після реформи медицина платною і дуже дорогою?
02:19
/ 1
Депутати провалили три проекти законів про вибори
17:22
"Укртелеком" Ахметова повернули в держвласність
17:19
Парламент відправив у КС обидва законопроекти щодо недоторканності
17:16
Іспанія в суботу розпочне процедуру призупинення автономії Каталонії
15:41
Суд ЄС визнав законним замороження активів Віктора Януковича та його сина
02:25
/ 1
Порошенко відмовився зустрітися з нардепами - представниками великої політичної реформи
02:12
Януковичу дозволили залишитися в Росії ще на рік
17:49
/ 1
Група нардепів ввечері піде до Порошенка, щоб "запитати просту річ"
04:24
Луценко і Князєв: Зносу наметів під ВР не буде
19:08
Освіта нацменшин: Україна та Польща підпишуть спільну декларацію
18:40
Перед Радою встановили перші намети
17:53
Учасники акції: Порошенко засуває Антикорупційний суд у довгу шухляду
16:30
Порошенко пропонує скасувати депутатську недоторканність лише з 2020 року
06:41
/ 1
Австрія оскаржить у Суді ЄС дозвіл на розширення "путінської" АЕС в Угорщині
03:27
Набув чинності закон про 75-відсоткові квоти на україномовний продукт на телебаченні
12:30
Клімкін: жодна румунська школа в Україні не буде закрита
04:52
/ 4
Сійярто після зустрічі з Клімкіним: Будапешт продовжить виступати проти інтеграції України в ЄС
» Всі новини