Націоналісти заблокували центр Києва, щоб завадити параду ЛГБТ

Активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, аби не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський у Фейсбуку.

"Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, аби не допустити проведення гей-параду у Києві", - повідомив він.

Раніше невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку з зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Разом з тим, голова ОУН Микола Коханівський у коментарі "Громадському радіо" зазначив, що його організація буде робити все, щоб зірвати проведення Київпрайду в столиці.

За його словами, офіційно заявку на проведення протестних заходів ОУН не подавала, а подавала інша організація, але представники ОУН все одно там будуть.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

18 червня 2017р.

Теги: гей-парад, Марш рівності, Київпрайд, націоналісти, ЛГБТ

Коментарі

Брумі 2017-06-18 / 22:23:24


Коментар видалено. Перестаньте дублювати однакові комнентарі в різних темах. Адмін


патріот 2017-06-18 / 22:17:22
Бо незалежність завжди дорого коштує. Ціна нашої незалежності - війна з Росією.

Брумі 2017-06-18 / 22:04:32
Патріоту.
Поясни, чому в результаті жидо-бандерівської "революції гідності" українці стали утричі гірше жити.

патріот 2017-06-18 / 21:20:02
Хибна теза з самого початку. Чому обов'язково парад проводять лише переможці? Є паради собак і вишиванок. А тут - парад збоченців і ідіотів.
Ваші предки проводили парад Перемоги в 1945 році в якій якості? Як переможці? То чому переможці живуть гірше, ніж ті, кого вони перемогли? І чому ми маємо святкувати з цими вічними лузерами, які перемагають виключно ціною мльйонів жертв, і то - тимчасово і виключно в інтересах тих, хто ними керує і їх вбиває мільйонами - в тюрмах, концтаборах, загарбницьких війнах?
Європа не досконала і опанована ж**ами, але це краще від тої ж імперської Росії, керованої тими ж ж**ами.

Брумі 2017-06-18 / 20:37:56
Як правило, паради проводять переможці. Наприклад, наші предки проводили парад Перемоги в 1945 році.
Логічне запитання: хто переміг в результаті "революції гідності"?

Симпатику правих 2017-06-18 / 20:36:19
Хіба Медведчук підняв ціни на комунпослуги?

правий 2017-06-18 / 18:06:48
Замість симпатизувати і чекати, підірви гузицю і зроби щось. Чекатєль, блін...

Бо лежати на дивані і чекати дій від когось - це значно безпечніше, ніж самому "намалюватися" у "запеклій боротьбі з "райдужними" чи, тим більше, у "блокуванні життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві".

Симпатик правих 2017-06-18 / 17:12:31
Котрий рік чекаю, коли наші право-радикали заблокують життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві. Реально, так, щоб ані він, ані його шмара, з якою Кличко-мол. шуфричівського дітятю похрестив, не могли цією віллою скористатись. А тоді б розповсюдили цей почин по всій країні...

Але марно. Бо це реально небезпечно. Легше ж на запеклій боротьбі з "райдужними" малюватися.

Степан Крук 2017-06-18 / 11:37:49
Для тих, хто каже, що це їх вибір, це особисте! Не сперечаюся! Але це "особисте" в такому разі нічого виносити на вулиці! Педики, ви розберіться в собі! І нічого "особисте" перетворювати в громадське!

Закарпатиць 2017-06-18 / 07:06:05
Но та помалюй си губи , наведи стрелкі, надінь жонині лосіни та пройдися по Міжгір'ю ,хто ти ни дає ?!

Щурь вася з міжгіря 2017-06-18 / 04:32:40
як так адже ми в єєвропі ?? там все дозволено це наше право !!

НОВИНИ: Різне

13:53
Суди саботують справи, передані НАБУ і САП – Ситник
16:46
ГПУ начебто готує подання про зняття депутатської недоторканності щодо 40 нардепів різних фракцій
16:35
Олігарх Ахметов прикупив ще по 25% "Київенерго" та "Західенерго"
16:29
/ 1
На НАБУ тиснуть через справу про "Роттердам+"
01:52
У Мукачеві відбувся музичний велозаїзд пам’яті Кузьми Скрябіна
17:52
/ 1
Ізраїль не надав НАЗК інформацію про нерухомість нардепа Третьякова
17:49
НАБУ прийшло з обшуком в НКРЕКУ у справі Роттердам+
17:37
/ 1
Священикам УПЦ МП заборонили бути капеланами в Нацгвардії
17:26
Нардеп Поляков втретє відмовився надягнути електронний браслет
06:04
Україна відкрила базу даних власників компаній
17:20
/ 1
Поліція Авакова оголосила підозру очільнику ЦПК Шабуніну
17:15
/ 1
НАБУ оголосило підозру посадовцям УЗ через махінації з тарифами
17:44
/ 1
На "Стіні" Яценюка через фірму, оформлену на прибиральницю, вкрали 16 млн грн
16:28
Росія легітимізувала лист Януковича до Путіна у Радбезі ООН – Сергеєв
15:16
ФСБ РФ заявляє про затримання в Криму "агента СБУ", СБУ називає це фейком
15:13
РНБО вимагає від "Нафтогазу" проведення тендерів
15:12
"Укравтодор" назвав вартість першої в країні платної дороги
15:12
/ 1
НАЗК чека' на результати перевірки декларації Порошенка, яку здійснює уповноважена особа
15:11
Експерт, на якого посилалася NYT: Не вірю, що Україна поставляла двигуни КНДР
17:24
/ 1
"Південмаш" назвав статтю NYT щодо ракет провокацією
17:19
Прокуратура з'ясувала всі обставини Іловайської трагедії
17:18
Турчинов: Україна не постачала зброю та військові технології до Північної Кореї
17:17
Американське ЗМІ: Успіх ракет КНДР могли забезпечити українські двигуни
17:16
НАЗК розгляне декларацію Порошенка "дуже скоро"
04:24
/ 3
В Очакові американські ВМС будують центр оперативного управління для ВМС України
» Всі новини