Націоналісти заблокували центр Києва, щоб завадити параду ЛГБТ

Активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, аби не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський у Фейсбуку.

"Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, аби не допустити проведення гей-параду у Києві", - повідомив він.

Раніше невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку з зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Разом з тим, голова ОУН Микола Коханівський у коментарі "Громадському радіо" зазначив, що його організація буде робити все, щоб зірвати проведення Київпрайду в столиці.

За його словами, офіційно заявку на проведення протестних заходів ОУН не подавала, а подавала інша організація, але представники ОУН все одно там будуть.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

18 червня 2017р.

Теги: гей-парад, Марш рівності, Київпрайд, націоналісти, ЛГБТ

Коментарі

Брумі 2017-06-18 / 22:23:24


Коментар видалено. Перестаньте дублювати однакові комнентарі в різних темах. Адмін


патріот 2017-06-18 / 22:17:22
Бо незалежність завжди дорого коштує. Ціна нашої незалежності - війна з Росією.

Брумі 2017-06-18 / 22:04:32
Патріоту.
Поясни, чому в результаті жидо-бандерівської "революції гідності" українці стали утричі гірше жити.

патріот 2017-06-18 / 21:20:02
Хибна теза з самого початку. Чому обов'язково парад проводять лише переможці? Є паради собак і вишиванок. А тут - парад збоченців і ідіотів.
Ваші предки проводили парад Перемоги в 1945 році в якій якості? Як переможці? То чому переможці живуть гірше, ніж ті, кого вони перемогли? І чому ми маємо святкувати з цими вічними лузерами, які перемагають виключно ціною мльйонів жертв, і то - тимчасово і виключно в інтересах тих, хто ними керує і їх вбиває мільйонами - в тюрмах, концтаборах, загарбницьких війнах?
Європа не досконала і опанована ж**ами, але це краще від тої ж імперської Росії, керованої тими ж ж**ами.

Брумі 2017-06-18 / 20:37:56
Як правило, паради проводять переможці. Наприклад, наші предки проводили парад Перемоги в 1945 році.
Логічне запитання: хто переміг в результаті "революції гідності"?

Симпатику правих 2017-06-18 / 20:36:19
Хіба Медведчук підняв ціни на комунпослуги?

правий 2017-06-18 / 18:06:48
Замість симпатизувати і чекати, підірви гузицю і зроби щось. Чекатєль, блін...

Бо лежати на дивані і чекати дій від когось - це значно безпечніше, ніж самому "намалюватися" у "запеклій боротьбі з "райдужними" чи, тим більше, у "блокуванні життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві".

Симпатик правих 2017-06-18 / 17:12:31
Котрий рік чекаю, коли наші право-радикали заблокують життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві. Реально, так, щоб ані він, ані його шмара, з якою Кличко-мол. шуфричівського дітятю похрестив, не могли цією віллою скористатись. А тоді б розповсюдили цей почин по всій країні...

Але марно. Бо це реально небезпечно. Легше ж на запеклій боротьбі з "райдужними" малюватися.

Степан Крук 2017-06-18 / 11:37:49
Для тих, хто каже, що це їх вибір, це особисте! Не сперечаюся! Але це "особисте" в такому разі нічого виносити на вулиці! Педики, ви розберіться в собі! І нічого "особисте" перетворювати в громадське!

Закарпатиць 2017-06-18 / 07:06:05
Но та помалюй си губи , наведи стрелкі, надінь жонині лосіни та пройдися по Міжгір'ю ,хто ти ни дає ?!

Щурь вася з міжгіря 2017-06-18 / 04:32:40
як так адже ми в єєвропі ?? там все дозволено це наше право !!

НОВИНИ: Різне

17:49
МВФ, СБ та ЄБРР вимагають покарати власників українських банків-банкрутів
06:37
Україна і США ще опрацьовують деталі поставок летального озброєння в Україну
06:31
/ 2
З січня в Україні тарифи на електроенергію для бізнесу вищі, ніж у більшості країн Європи
17:41
Світовий банк теж виступив проти закону про Антикорупційний суд у варіанті Порошенка
17:22
Балух, якому за український прапор в Криму окупанти "вліпили" 4 роки, побажав народу України не здаватися
07:48
Після політичної провокації в Будапешті Румунія викликала посла Угорщини
16:43
МВФ назвав проект Порошенка про Антикорупційний суд порушенням Києвом зобов’язань перед міжнародними партнерами
16:27
/ 6
Глава МЗС Угорщини "викреслив" прем'єр-міністра Румунії "з переліку цивілізованих європейських політиків" через різку заяву щодо автономістських прагнень угорців
21:48
/ 1
На виборах президента Чехії проросійський Земан набирає менше, ніж очікували, його конкурент може виграти
22:33
Суд продовжив ще на 2 місяці утримання Єфремова під вартою
22:16
/ 8