Суд відмовив голові Закарпатської ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака (ВІДЕО)

Голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю Апеляційний суд Закарпатської області суд відмовив у дачі пояснень як свідка в справі щодо перегляду рішення тримання під вартою підозрюваного в корупції мера Чопа Валерія Самардака.

Суд відмовив голові Закарпатської ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака (ВІДЕО)

Суддя Іван Стан мотивував це тим, що в даній справі голова ОДА може надати пояснення, згідно з КПК, виключно в межах поданого ним клопотання про взяття під особисте зобов'язання на поруки.

Як повідомляє присутній на засіданні громадський діяч Віталій Грегор, "очільник області висловив своє незадоволення, посилаючись на закон про державні адміністрації, який не застосовується в даному судовому процесі, і він повинен про це знати в межах свої компетенції. Одним словом - фарс у виконанні місцевої влади".

Зі слів В. Грегора, в залі присутні в основному посадовці і депутати Чопської міськради, вчителі місцевої школи та працівники комунальних підприємств Чопа, які прийшли підтримати свого міського очільника, деякі із них навіть з плакатами.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 31 травня підозрюваного в хабарництві мера Чопа Валерія Самардака суд постановив тримати під вартою із заставою в 1 млн грн.

Згодом, під час зустрічі із псевдоактивістами та псевдожурналістами Г. Москаль у властивий йому спосіб пообіцяв, що мера Чопа готуються брати на поруки і вносити за нього заставу.

13 червня 2017р.

Теги: свідок, Москаль, Самардак

Коментарі

Вуву 2017-06-17 / 18:34:35
Суд може "собі борюкатись" ... До першого дзвінка генпГокуГоГА ... А далі буде таке рішення яке треба бандитам - злодіям.
І це як обіцяв потрошенко ..."жити по новому".

Вуву 2017-06-17 / 18:29:08
От і прийшв час ...коли вже відкрито порошенко може сказати що його блок ...це бариги злодюги і бандити в законі ... Бо не підсудні... Бо мають імунітет ... Мають "свого" ген прокурора "правильного чувака"...мають розставлених надзирателів по областях ... Які дерибанять бюджет і дають відкати налічкою ...
Все один до одного ...як при "ПАПЕРЕДНІКАХ" ... Як при партійі ригоАНАЛІВ ... Тільки БПП краде ще в більших масштабах.

Простяк 2017-06-14 / 11:52:50
Ашо тут дувавуватись. Скажи хто твій друг я скажу хто ти. На жаль у нас пачками судять невинних в т.ч.неповнолітніх і такі як М і К' не йдуть їх брати на поруки. Шкода цю державу.

Ужгородець 2017-06-13 / 23:00:12
жах!!! і це голова адміністрації?? бере на поруки хабарника? все приплили остаточно схоже із законом в краї

м.Чоп 2017-06-13 / 17:46:48
САМАРДАК ЯК МЕР Нам не потрібен!!!

1937-му 2017-06-13 / 17:34:47
Все це можливо так і є. Но виникає питання до Вас чому Ви не згадуєте часи правління Цар??? Які у неї статки, дома , на кого замикалась??? Ви цього не бачите ???обсурдно і не справедливо . Поки так буде, нами будуть управляти як стадом баранів тоб-то кинули кістку пси її точать (гризуть) а від цього економіка не зростає ми духовно не розвиваємось , а деградуємо. Де їх діти конечно за бугром !

Дрим 2017-06-13 / 14:51:14
Москалю ГАНЬБА !

1937 2017-06-13 / 13:41:17
Конечно же Москаль придёт заступаться. Самардак с ним вместе дерибанил чопский бюджет и не по мелочам, а миллионами.Сразу после суда необходимо срочно назначать аудит по чопской миськраде за весь период СамбардаковскоГижановскоЧМОлавинского горе правления.

Опер 2017-06-13 / 12:53:24
Лисому х&ви треба свого міського голову Чопа там зосереджено всі контрабандні потоки , економічна поліція перекриває контробанду . Подивіться за хабарника прийшли всі інші корупціонери та контробандисти Горват контробанда , Рівіс - митник контробандист, Білецький рекетир і їх підстилка генерал міліції , який є зараз на утриманні контробандистів . Москаль мент, який продався криміналітету і виступає проти ментів .

мішко 2017-06-13 / 12:35:25
прийшли підтримати месні бо заставили з горісполкому шо йти бо уволять хто не піде

Юрист 2017-06-13 / 12:15:54
Гена рішив поумнічати і обламався

НОВИНИ: Політика

17:19
Парламент відправив у КС обидва законопроекти щодо недоторканності
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 1
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 5
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 2
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 14
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 17
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
01:58
/ 8
Акція за відокремлення Закарпаття під посольством України в Угорщині виявилася справді марґінальною
01:05
/ 4
Закарпатцю Олександру Капушу, який загинув, захищаючи Україну, присвоєно звання Герой України
00:21
Будапешт відверто заграється - МЗС
20:10
/ 25
На Закарпатті активісти пікетували два угорські консульства
17:48
/ 4
Угорщина знову почала розганяти тему автономії Закарпаття. Історія "м'якої окупації"
05:42
/ 9
Каталонізація Закарпаття по-мадярськи
05:00
/ 9
Євроінтеграція угорців України має відбуватися через спільний рух до ЄС, а не через паспортизацію – Клімкін
» Всі новини