Суд відмовив голові Закарпатської ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака (ВІДЕО)

Голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю Апеляційний суд Закарпатської області суд відмовив у дачі пояснень як свідка в справі щодо перегляду рішення тримання під вартою підозрюваного в корупції мера Чопа Валерія Самардака.

Суд відмовив голові Закарпатської ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака (ВІДЕО)

Суддя Іван Стан мотивував це тим, що в даній справі голова ОДА може надати пояснення, згідно з КПК, виключно в межах поданого ним клопотання про взяття під особисте зобов'язання на поруки.

Як повідомляє присутній на засіданні громадський діяч Віталій Грегор, "очільник області висловив своє незадоволення, посилаючись на закон про державні адміністрації, який не застосовується в даному судовому процесі, і він повинен про це знати в межах свої компетенції. Одним словом - фарс у виконанні місцевої влади".

Зі слів В. Грегора, в залі присутні в основному посадовці і депутати Чопської міськради, вчителі місцевої школи та працівники комунальних підприємств Чопа, які прийшли підтримати свого міського очільника, деякі із них навіть з плакатами.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 31 травня підозрюваного в хабарництві мера Чопа Валерія Самардака суд постановив тримати під вартою із заставою в 1 млн грн.

Згодом, під час зустрічі із псевдоактивістами та псевдожурналістами Г. Москаль у властивий йому спосіб пообіцяв, що мера Чопа готуються брати на поруки і вносити за нього заставу.

13 червня 2017р.

Теги: свідок, Москаль, Самардак

Коментарі

Вуву 2017-06-17 / 18:34:35
Суд може "собі борюкатись" ... До першого дзвінка генпГокуГоГА ... А далі буде таке рішення яке треба бандитам - злодіям.
І це як обіцяв потрошенко ..."жити по новому".

Вуву 2017-06-17 / 18:29:08
От і прийшв час ...коли вже відкрито порошенко може сказати що його блок ...це бариги злодюги і бандити в законі ... Бо не підсудні... Бо мають імунітет ... Мають "свого" ген прокурора "правильного чувака"...мають розставлених надзирателів по областях ... Які дерибанять бюджет і дають відкати налічкою ...
Все один до одного ...як при "ПАПЕРЕДНІКАХ" ... Як при партійі ригоАНАЛІВ ... Тільки БПП краде ще в більших масштабах.

Простяк 2017-06-14 / 11:52:50
Ашо тут дувавуватись. Скажи хто твій друг я скажу хто ти. На жаль у нас пачками судять невинних в т.ч.неповнолітніх і такі як М і К' не йдуть їх брати на поруки. Шкода цю державу.

Ужгородець 2017-06-13 / 23:00:12
жах!!! і це голова адміністрації?? бере на поруки хабарника? все приплили остаточно схоже із законом в краї

м.Чоп 2017-06-13 / 17:46:48
САМАРДАК ЯК МЕР Нам не потрібен!!!

1937-му 2017-06-13 / 17:34:47
Все це можливо так і є. Но виникає питання до Вас чому Ви не згадуєте часи правління Цар??? Які у неї статки, дома , на кого замикалась??? Ви цього не бачите ???обсурдно і не справедливо . Поки так буде, нами будуть управляти як стадом баранів тоб-то кинули кістку пси її точать (гризуть) а від цього економіка не зростає ми духовно не розвиваємось , а деградуємо. Де їх діти конечно за бугром !

Дрим 2017-06-13 / 14:51:14
Москалю ГАНЬБА !

1937 2017-06-13 / 13:41:17
Конечно же Москаль придёт заступаться. Самардак с ним вместе дерибанил чопский бюджет и не по мелочам, а миллионами.Сразу после суда необходимо срочно назначать аудит по чопской миськраде за весь период СамбардаковскоГижановскоЧМОлавинского горе правления.

Опер 2017-06-13 / 12:53:24
Лисому х&ви треба свого міського голову Чопа там зосереджено всі контрабандні потоки , економічна поліція перекриває контробанду . Подивіться за хабарника прийшли всі інші корупціонери та контробандисти Горват контробанда , Рівіс - митник контробандист, Білецький рекетир і їх підстилка генерал міліції , який є зараз на утриманні контробандистів . Москаль мент, який продався криміналітету і виступає проти ментів .

мішко 2017-06-13 / 12:35:25
прийшли підтримати месні бо заставили з горісполкому шо йти бо уволять хто не піде

Юрист 2017-06-13 / 12:15:54
Гена рішив поумнічати і обламався

НОВИНИ: Політика

03:27
/ 6
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 6
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 12
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 15
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
17:03
/ 20
Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 40
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка
» Всі новини