На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:01
У Порошкові на Перечинщині внаслідок спалаху газоповітряної суміші отримав опіки чоловік
15:21
В Ужгороді чоловік, готуючи вечерю, підпалив кухню
12:24
У Вилоку на Виноградівщині затримали нетверезого водія вантажного МАN-у, що перевозив сміття
12:21
/ 1
В Ужку на Великоберезнянщині "пяний" Сіtrоеn злетів у кювет
10:09
Негода знеструмила 5 сіл на Великоберезнянщині та спричинила підтоплення підвалів
10:06
В Ужгороді на 200 тис грн "нагоріло" в "чеському" "Ніссані", а на Перечинщині пожежа понищила "польський" "Опель"
22:09
/ 2
Поблизу Хуста перекинулися "Жигулі" з причепом
21:42
Біля Чинадієва зіткнулися два "радянські" легковики
17:50
/ 12
В Ужгороді проїзд під залізницею, в який вкладено мільйони, знову затопило
16:17
Великий Березний засипало градом
11:45
Власника палаючого будинку в Міжгір'ї виносили з хати вже непритомного (РОЗШИРЕНО)
09:24
У Грушові на Тячівщині дощенту згорів Chery Tiggo
09:22
Унаслідок пожежі в Міжгір’ї з отруєнням чадним газом госпіталізовано власника будинку
12:30
Готуючи собі страву, в підсумку жінка на Іршавщині з необережності підпалила хату
10:31
Дитячі забавки з вогнем завершилися пожежею в надвірній споруді на Іршавщині, а в Синевирі горів будинок
10:17
Через необережне паління в Ужгороді горіла квартира в багатоповерхівці
10:09
На Закарпатті знову чекають сильних злив із підвищенням рівнів води у річках та можливими селями
12:22
На Закарпатті горіли будинки, квартири, торгівельний павільйон і господарська споруда
11:59
У Хусті встановлюють, що спричинило пожежу у ВАЗі
11:56
Унаслідок спалаху газоповітряної суміші на Хустщині жінка отримала опіки 15% тіла
18:49
У Білій Церкві на Закарпатті більше немає підтоплених домогосподарств
12:43
На Мукачівщині, ремонтуючи електродриль, загинув підліток
12:18
У Білій Церкві на Рахівщині підтопленими залишаються 25 дворогосподарств - ДСНС
11:02
Електропостачання в Білій Церкві відновлене, відкачують воду з підвалів
22:44
/ 3
Після відновлення електропостачання Білої Церкви блискавка влучила у високовольтну лінію та знову знеструмила село
» Всі новини