На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:07
/ 5
ФОТОФАКТ. Поблизу Перечина легковик "повис" на обмежувальній загорожі
12:40
На околиці Виноградова лоб у лоб зіткнулися вантажівка і легковик: водія спочатку діставали з авта, а відтак оперували
11:57
В Ужгороді зіткнулися ГАЗ "швидкої" та Volkswagen газової служби
11:54
В Ужгороді з палаючої квартири порятували матір зі знерухомленим сином
10:53
ФОТОФАКТ. Поблизу українсько-словацького кордону на Закарпатті "Шкода" з'їхала в кювет
01:59
При в'їзді у Виноградів зіткнулися кросовер КІА та вантажівка Volkswagen
16:38
Поблизу автозаправки на Воловеччині гасили вогонь у вантажівці, яка загорілася під час руху
09:46
У пенсіонерки, на яку в Ужгороді наїхала вантажівка, перелом і рана ноги. Водій був тверезий – поліція
04:11
В Ужгороді сусіди погасили пожежу, спричинену свічкою
22:16
В Ужгороді жінка послизнулася на тротуарі і впала під колесо вантажівки
09:28
Будинки та надвірні споруди горіли на Закарпатті
02:00
На Рахівщині вантажівка врізалася у відбійник і зависла над урвищем
23:59
У районі села Подобовець на Міжгірщині шукали київських туристів
09:20
На Закарпатті впродовж доби горіли 2 коптильні та 2 будинки
13:24
У Бедевлі на Тячівщині загинув водій "Сітроена", що зіткнувся із бетонною огорожею
11:22
В Ужгороді на вулиці виявили покинуту й пошкоджену "Шкоду", що в'їхала в електроопору. Водійка зголосилася самостійно згодом
09:33
В Ужгороді гасили пожежу в магазині автозапчастин
09:29
На Драгобраті на Рахівщині шукали двох лижників з Івано-Франківщини та Запоріжжя, що заблукали
09:21
/ 7
На Воловеччині "Шкода" на швидкості влетіла у "ДАФ" по зустрічній: троє людей загинули, ще один – у комі в реанімації
18:03
Від сьогодні, 16 січня, призупинено навчально-виховний процес в освітніх закладах Хуста
17:11
/ 1
Пожежа в металевому вагончику в Ужгороді, в якій могли вибухнути газові балони, стала наслідком необережності безхатьків
15:30
В Ужгороді під багатоповерхівкою знайшли труп жінки, очевидці говорять про самогубство
15:17
В Ужгороді поблизу ресторану горів будівельний вагончик
11:31
У горах Закарпаття – лавинонебезпечно, на дорогах – ожеледь, до кінця тижня – морози
11:06
У Виноградові загорівся ВАЗ, тільки-но власник виїхав з обійстя
» Всі новини