На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

02:52
Інформація про замінування торгового центру "Щодня" в Мукачеві не підтвердилася – поліція
01:17
На Рахівщині чоловікові ввели протиотруту через інтоксикацію від зміїного укусу
11:24
На Іршавщині горів УАЗ 3303, а на автодорозі на Воловеччині – вантажівка Scania R380
10:16
/ 6
У Соймах на Міжгірщині люди перекрили дорогу, вимагаючи її ремонту
07:39
У ПП "Ужгород" горіла іномарка
17:55
/ 2
ФОТОФАКТ. На Іршавщині мікроавтобус перекинувся у кювет
10:57
ФОТОФАКТ. У Холмоку на Ужгородщині люди заблокували рух автротрасою, вимагаючи від Москаля погодження ОТГ
09:37
У Дубовому на Тячівщині згоріли будинок і літня кухня
09:33
В Іршаві горів FORD Transit
09:31
На місці пожежі в літній кухні у Липовці на Хустщині знайшли тіло людини
12:43
На дорозі між Хустом і Тячевом водій Kia Sportage зіткнувся з деревом на узбіччі
12:40
У Колочаві на Міжгірщині пожежа знищила салон Fiat scudo
12:38
У пожежі на складі в Клячанові на Мукачівщині згоріли дрова і 300 л відходів мастил
12:23
На Рахівщині згоріли одразу 2 будинки, а наступного дня – ще один
12:19
Готуючи їжу, в Берегові жінка опинилися в реанімації із отруєнням чадним газом
12:18
У каналі в Оноківцях, що на Ужгородщині, виявили тіло чоловіка
06:33
/ 6
Під Ужгородом зіткнулися дві іномарки
11:10
АЧС: у рамках депопуляції на Мукачівщині відстріляли 28 диких кабанів
07:59
/ 6
В Ужгороді ледь не переїхали дівчину, яка через алкоголь "відключилася" посеред дороги
16:20
/ 1
У Лазещині на Рахівщині за півтори години повністю згорів будинок
10:19
Уночі проти п'ятниці в Берегові, на території непрацюючого СТО, згорів Opel Movena
15:19
У Мукачеві горів весільний магазин
12:02
У Виноградові зіткнулися "Фольксваген" і мікроавтобус "Мерседес "
11:23
На Закарпатті впродовж доби горіли балкон квартири та житловий будинок, що не експлуатується
13:31
/ 2
У Становці на Хустщині горів ВАЗ 2101
» Всі новини