На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:01
Учасники ДТП на Хустщині, внаслідок якої в лікарні опинилися 4 людей, були тверезі – поліція
09:04
На Воловеччині всю ніч шукали киянина, що заблукав у лісі
09:03
Випадок африканської чуми свиней зафіксовано й на Міжгірщині
08:59
/ 1
Унаслідок аварії поблизу Сокирниці на Хустщині госпіталізовані водій і три пасажири
12:27
На Іршавщині "п'яний" ВАЗ з'їхав у кювет
11:21
Через усунення в Угорщині наслідків витоку хімічної речовини у ПП "Чоп-Загонь" можуть продовжити "неоформлення"
09:19
На Воловеччині та в Іршаві вітер повалив дерева на дорогу й лінію телефонного зв'язку
03:19
На автотрасі "Київ-Чоп" на Закарпатті Opel Astra врізався у відбійник і перекинувся
13:59
На Великоберезнянщині порятували 73-річного чоловіка, що ледве не згорів у власному будинку через сигарету
12:02
За результатами обстеження готельно-розважального комплексу на Виноградівщині, де отруїлися 5 дітей, встановлено низку санітарних порушень
10:32
/ 1
Рахівщиною пронісся буревій, кілька сіл залишаються без світла
09:57
На Великоберезнянщині та на Мукачівщині горіли будинки
09:53
У Виноградові гасили пожежу у котельні дитсадка
09:51
Одразу три автівки горіли впродовж доби у Виноградові, Воловці та на Тячівщині
09:49
В Ужі у Сторожниці потонув мешканець Концова
22:42
На трасі "Київ-Чоп" тягач з’їхав у ліс і перекинувся
16:48
У Виноградові з'ясовують причину отруєння 5-х дітей, триває епідрозстеження
14:33
У Виноградові шпиталізували п'ятьох дітей з родин відпочивальників, що до цього їли морозиво
14:02
/ 1
На Закарпатті у двох районах зафіксували одразу два випадки африканської чуми свиней у дикій фауні
12:40
На Рахівщині відламана гілка тяжко травмувала вальника лісу
09:29
На Рахівщині під час проходження туристичного маршруту травмувався львів'янин
09:27
Люди виловили зі ставка на Берегівщині тіло чоловіка
09:11
Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди на Закарпатті на 07:00 25 липня
09:10
Нічна негода на Закарпатті валила дерева на дороги та знеструмила близько 30 населених пунктів
13:59
/ 2
Закарпатські синоптики попереджають про потужні зливи з градом і підняттям води у річках
» Всі новини