На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:07
/ 6
Отруєння дітей на Хустщині: при дослідженні взірців зі шкільного харчоблоку в Нижньому Селищі патогенної флори не виявлено
16:57
/ 1
На Перечинщині коптіння сала завершилося "вогняним" знищенням коптильні
16:32
/ 2
На Іршавщині знайшли тіло хлопчика, який потонув у Лисичанці
11:44
Упродовж минулих вихідних на Закарпатті 32 рази горіла суха рослинність, чагарники та сміття
10:57
На Закарпатті за вихідні горіли будинки, надвірні споруди, недобудова та сміттєзвалище
10:39
У Великих Лазах на Ужгородщині водій Renault збив на "зебрі" жінку
10:36
У Берегові пожежа понищила Lexus на угорських номерах
10:30
На Іршавщині третю добу шукають 5-річного хлопчика, що потонув у Лисичанці
17:34
У Мукачеві неподалік замку "дев'ятка" врізалась у прешкоду
16:55
/ 1
У трьох дітей з Нижнього Селища, що на Хустщині, попередньо підтверджено дизентерію
09:26
На Іршавщині блискавка "запалила" надвірну споруду, ще одна господарська будівля згоріла на Ужгородщині
09:23
У пожежі в квартирі в Перечині загинув чоловік
00:38
На Закарпатті через різкі заморозки оголосили штормове попередження
16:04
У школі в Нижньому Селищі отруїлися 13 школярів і вчителька
16:15
На ринку в Ужгороді пожежа знищила магазин електротоварів, пошкодивши сусідні крамниці меблів і квітів
13:50
/ 1
У Хусті залишили на узбіччі рештки пошматованого собаки
09:53
В Ужгороді необережне паління призвело до пожежі у квартирі
09:45
В Ужгороді горіла квартира у дев'ятиповерхівці, а на Виноградівщині – надвірна споруда
09:43
У відстійнику очисних споруд у Великому Березному знайшли труп жителя Буківцьова
09:23
На Драгобраті, катаючись на лижах, заблукав рахівець
09:21
У Ракоші на Хустщині внаслідок необережного паління в пожежі загинув господар будинку
10:16
На Закарпатті горіли деревообробний цех, житлові будинки, пиломатеріали й надвірні споруди
09:43
На Перечинщині вітер повалив 5 електричних стовпів
09:35
Пожежа в гаражі у Сваляві пошкодила Citroen, а в Ужгороді горіла Lada
09:31
На Хустщині, у Бороняві, після пожежі в будинку виявили тіло власниці
» Всі новини