На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

7 січня, близько 23:00, на трасі "Київ-Чоп" між селами Ракошино та Зняцьово Мукачівського району сталась пожежа - загорівся вантажний автомобіль.

На Закарпатті, на трасі "Київ-Чоп" згоріла російська вантажівка (ФОТО)

Як повідомляють джерела PMG.ua, пожежа почалась з кузова. Вогонь охопив майже увесь транспортний засіб.

Відомо, що вантажівка реєстрації Російської Федерації.

На місці події працювали пожежні. До ліквідації пожежі залучалися мукачівські рятувальники.

Причини та збитки встановлюються. Деталі згодом.

08 січня 2017р.

Теги: вантажівка, Росія, пожежа

Коментарі

Дідо Микула 2017-01-09 / 08:47:20


Коментарі видаляють в разі порушень правил коментування. Якщо вам здається, що ЗО "створює ненависть" до, як ви висловилися, "маскалів", то у вас викривлине почуття реальності, бо ту ненависть вони самі ж собі і заробили на свої долі. Вангувати, що робитиме сайт в тій чи іншій ситуації, на сайті ви не будете - надто багато честі. Коментар видалено. Адмін


Гуцул 2017-01-08 / 21:31:02
Бог дав , Бог взяв ! Вроді всього навсього Фура згоріла кацапська , але приємно !!!

палена вата 2017-01-08 / 16:34:49
Зоя - то якась закарпатська "вата". Швидше всього - на кремлівській зарплаті, або з УПЦ МП

закарпатський комен 2017-01-08 / 16:17:31
а ти Зою не хочеш сісти на руську бричку та виіхати в Расею ітам повчити своіх овець ,а ми вже якось самі розберемося без старшого брата. Шо за натура цілий світ провчати а свій народтримати як скот.?

Микула Тячувськый 2017-01-08 / 14:42:41


Тут нема місця для тих, хто мріє, коли " із дна Каспійського моря вилетять ракети до Франківська, Ровного, Тернополя та Лемберга". Коментар видалено. Адмін


Зоя 2017-01-08 / 14:38:01
Знаєте історію про біблійський Вавілон, коли Бог людям язики (мови) поперекручовав? От тепер так нам українцям покрутив розумом. І доки нас не стане лем 15 млн ми будемо самі себе нищити. На жаль від цього нікуди не дінемося Червак їсть наш мозок так як деколи у овець

балог 2017-01-08 / 13:27:07
мацкальні у голові проводка замкнула ідуже давно,а такой не лічиться.....

варош 2017-01-08 / 13:23:46


Не*** шастати по наших путях,мацкальнота ***ана...


битяр 2017-01-08 / 13:20:53
і Москва так мае згуріти а наші пожарники мають прийти на допомогу в кінци, лем кромплі спичи....

СВОМУ 2017-01-08 / 13:08:19
То не просто "чужа біда". То пробеми у ворога. Взагалі не зрозуміло, чого вони їздять нашою землею, а "ваші хлопці" "БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ"

Адмін 2017-01-08 / 12:31:27
http://zakarpattya.net.ua/News/165384-Rosiiska-vantazhivka-na-Zakarpatti-zhorila-cherez-zamknennia-elektroprovodky-FOTO

До "До Верховинця і до 123" 2017-01-08 / 12:24:31
А чого їздити по росії, коли з Росією - війна?

Чогось радянські машини по Німеччині під час війни з гітлером не розсікали

ужгородець 2017-01-08 / 12:19:26

Орест Лютий. Убий у собі москаля.
https://www.youtube.com/watch?v=WxjVB3Wq184

Дід Микола 2017-01-08 / 11:21:08
файний мацкаль - дохлий мацкаль, а гірше мацкаля, лиш гидотний хохол.

Воловець 2017-01-08 / 10:44:33
Молодці Робін-Гуди! Ще б поспалювали на Закарпатті усі московські церкви, русинів-сепарів і інших неграмотних ідіотів, які тут називають Львів - Лембергом! Слава Україні!

СВІЙ 2017-01-08 / 10:36:07
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ НИТРЕБА РАДІТИ ЧУЖІЙ БІДІ НАШІ ХЛОПЦІ БАГАТО ХОДЯТЬ ПО МОСКАЛЯХ

Колядник 2017-01-08 / 10:21:27
Крім Рожденства Христового, іще ся одна новина стала - пуд Лембергом недавно КРИИЇВКА ІЗГОРІЛА. Ото є радость!

До Верховинця і до 123 2017-01-08 / 09:05:56
А ви не думаєте, що по Росії іздять авто на укр. номерах. В тому числі і много наших закарпратських. І не знаєте про принцип "Зуб за зуб" то "Око за око". Чого і вам бажаю! Якщо не на території Росії то на території Польші, Чехії, і іже з ними. ДЕБІЛИ!!!

М1стный 2017-01-08 / 09:02:44


Коментар видалено. Адмін


123 2017-01-08 / 08:19:18
Гори мацкалику! Гори!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:05
/ 4
В Ужгороді Ужем пливе мертва риба
09:54
На Тячівщині Ford Focus зіткнувся з деревом, двоє людей – в реанімації
18:18
/ 3
Таргани на кухні, подовжувач з оголеними дротами, їжа під ліжками – реалії в'язниці в Ужгороді
15:52
/ 1
ФОТОФАКТ. На кругу на пл. Богдана Хмельницького в Ужгороді автівка знесла стовп
15:09
У ДТП з мікроавтобусом на Ужгородщині травмувалися 7 людей (ОФІЦІЙНО)
14:53
/ 5
На Ужгородщині на трасі, на повороті до Великих Лаз, мікроавтобус із пасажирами перекинувсяу кювет
09:59
На Закарпатті горіли житлові будинки та надвірні споруди
09:14
У Поляні на Свалявщині згорів Mitsubishi Outlander XL, вогонь пошкодив і припаркований поруч Mitsubishi Pajero
09:36
У Тячеві й на Виноградівщині горіли будинки, а на Іршавщині – надвірна споруда
09:23
"Автопожежі" понищили на Воловеччині Audi та Volkswagen
12:27
Про вибух котла у школі в Невицьому на Ужгородщині не йдеться, пожежу загасили працівники школи – У ДСНС
09:20
/ 2
У початковій школі в Невицькому на Ужгородщині вибухнув твердопаливний котел, діти вчаться й далі
21:24
У Мукачеві Opel вилетів на насип залізничної колії
09:17
У Виноградові пожежа в "Рено" знищила моторний відсік та фару
15:48
Після виявлення менінгококу в початковій школі в Ужгороді бактеріологічно обстежили майже сотню контакних осіб
15:11
Через випадки менінгококової інфекції тимчасово закрили на карантин початкові класи 1-ої школи в Ужгороді
14:11
З початку року на Закарпатті сталися 4 нещасні випадки, пов’язані з використанням газу у побуті
11:32
В Ужгороді посеред вулиці раптово помер літній чоловік
09:28
На Закарпатті через день горіли "Мерседес" та "Фольксваген"
09:19
В авто в Ужгороді знайшли гранату
22:33
На трасі Київ - Чоп на Закарпатті вантажний "Мерседес" в'їхав у мікроавтобус" "Рено"
20:46
"Закарпатгаз" відновив газопостачання 9-ти сіл на Мукачівщині
10:58
Аварія газопроводу на Мукачівщині ліквідована, в села почали подавати газ
10:56
У селі Худльово, що на Ужгородщині, 13 дітей опинилися в лікарні із гепатитом А
04:33
У Мукачеві ВАЗ врізався у бетонний стовп і зламав його навпіл
» Всі новини