Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Активісти ГО "Сокіл" зняли з флагштока біля Закарпатської ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Іваном Данацком, запущеним свого часу в політичний "обіг" на Закарпатті медведчуківським екс-начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем.

Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Про це повідомив очільник ужгородського "Сокола" Томаш Лелекач.

"Активісти Соколу демонтували сепаратистську шмату та передали її як речовий доказ правоохоронцям.
Провокатори будуть покарані..
Ми недопустимо нагнітання антиукраїнських настроїв на Закарпатті", - написав він в соціальній мережі Фейсбук.

Паралельно до цього ж місця направлялися і бійці "Карпатської Січі", про що також у Фейсбуку повідомив її керівник Тарас Деяк.

За інформацією Закарпаття онлайн, І.Данацко зараз дає пояснення в У СБУ в Закарпатській області.

І.Данацко, відомий своєю політичною акцією на площі Народній в Ужгороді, перед спорудою Закарпатської ОДА. Тоді його тривале "наметове" "стояння" перед головною владною будівлею області було організоване С.Шараничем. І.Данацко перебував на короткому повідку в правоохоронців, будучи умовно засудженим за переправляння нелегалів через кордон. Він неприховано позиціонує себе в соцмережах як прихильник кремлівської версії "русинства". Був організатором усіх попередніх незаконних акцій по дестабілізації Закарпаття шляхом блокування автошляхів - в рамках тарифних "протестів", акцій "пересічників" тощо.

Цілком очевидно, що нинішня провокація цілком респондується з іншою діяльністю російських спецслужб, зокрема - з пропагандистською дезінформацією про, начебто, проголошення русинської автономії на Закарпатті, поширюваною останнім часом російськими  ЗМІ.

При чому, цілком очевидно, що провокативна діяльність І.Данацка відбувається під "кришуванням" або за бездіяльності чинної влади Закарпаття - починаючи від Г.Москаля і закінчуючи обласними управліннями поліції та СБУ. Флагшток, на якому безкарно вивішував сепаратистський символ І.Данацко, розташований безпосередньо перед Закарпатською ОДА і поряд з облуправліннями Нацполіції та СБУ.

Так званий "русинський" триколор на початку 90-х років "спустили" своїй агентурі на Закарпатті російські спецслужби - разом з аналогічно виконаними в кольорах російського прапора прапорами Криму та Гагаузії. До того такого прапора не існувало.

31 грудня 2016р.

Теги: провокація, сепаратист, русин, Данацко

Коментарі

Byby 2017-01-06 / 06:16:07
Ny. Nevzhe. Z. Nashuh. Hudozhnukiv. Nihto. Nemozhe. Namalyvatu. Garno. Gerbovogo. Mishky.........a. To. Vugljadajie. Vin. Jakos* okovurnpo. I. Neprugljadno.........nache. Vinni. Pyh.y Tapochkah.......mhto. Nevirut* nehaj. Pruduvut*sj

drug 2017-01-05 / 14:59:41


Або добирайте слів, або коментуйте деінде. Коментар видалено. Адмін


.... 2017-01-04 / 15:45:37
русини з росінами мають стільки спільного, як морська свинка - зі свинею.

влад 2017-01-04 / 15:42:08
Молодці, хлопці! Байдужість призводить до біди.

Гість 2017-01-03 / 13:35:01


Флуд і перехід на особистості замість обговорювання публікації по суті. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 11:33:41


Флуд і хамство. Коментуйте публікацію по суті, а не зводьте загальну серйозну проблему в бік обговорення несимпатичних особисто вам персон. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 10:59:01
Шановні дискусанти! все це добре,що Ви пишете,аналізуєте,засуджували!Це не вершина айс-берегу,а проста операція однієї особи із залученням кола осіб яке замкнутому!Для розуміння розпишу:хворий-Данацко звідки взяв такий стяг?в цей час чисто случайно по близу проявилися п.Деяк,п.Марчищак.і решта активістів.На мою думку це відбуває підміна понять.А контрабанда деревини,сигарет ітд їде. Московський патріархат віджимає землю по вулиці Минайський від Українського патріархату то де Деяк,Марчищак в цей час були коли на сесії виносили ці сеп.питання??? Вот Вам і відповідь про псевдо активістам!

Мошкаль 2017-01-03 / 00:15:43
Іване,Івана! Мало ти кувалди. Щесь за неї не отбухав срок.

Оксана 2017-01-03 / 00:14:47
крутол, другий варіант теж з помилками, краще пиши рідною мовою...

Оксана 2017-01-03 / 00:03:54
Спаліть йому хату, більше провокувати не захоче...

крутол 2017-01-02 / 20:46:42
1 нечиго рисовать мидведя на руский флаг
2 нечево валять медведя по земле даже если он нарисован на руском флаге

геноцидники 2017-01-02 / 07:39:29
Численность населения Украины в 1991 году была почти 52 млн. В 2016 году почти 43 млн. Вот Вам ещё 9 млн –не вписавшихся в рынок.
Сюда же надо добавить Белоруссию, 3 Прибалтийских тигра и Молдавию. Получается ещё примерно 3 миллиона на 5 стран за 25 лет. (Данные из Википедии и предположим они верные в чём я сильно сомневаюсь.)
Получается Россия — 9млн, Украина — 9млн, 5 «Тигров» — 3млн итого минус 21 млн населения за 25 лет. Против 27 млн во Второй Мировой Войне(2МВ). БЕЗ ВЫСТРЕЛОВ!
Чтобы быть до конца объективными надо учесть ещё и потери от «недо» рождённых граждан за этот период.
Для примера, за последние 25 лет:
– население США в 1991-249млн, 2016-324 млн – прирост 75 млн человек, 30%.
– Турция в 1983 году – 47 млн, в 2016 году -79 млн – прирост 32 млн, 68% за 33 года
– Швейцарии – 8,3 млн, а было 6,8 млн – прирост 22% — 2.5 млн людей
у Египта, Китая, Индии, Вьетнама – население почти удвоилось за 30-40 лет.


В последние 25 лет, до распада Советского Союза – население западных республик выросло примерно на 20%, а РСФСР на 17% согласно той же Википедии. Т.е. Россия вместо +17% равному 25 млн людей – получила минус 9 млн.
6. Итого, только в России потери населения, умерших и недо родившихся за 25 лет – около 34 млн. Как Вам цифра? Вы всё ещё не согласны с Катасоновым?
На Украине недородилось 10.4 млн. На 5 республик-стран ещё почти 4.8 млн. Итого: 10.4+4.8 = 15.2 млн – «не родившихся детей», у многих из которых могли бы быть свои дети уже. Итого РСФСР+5 западных республик = 25 + 15 = 40 млн человек – потеря потенциального прироста за 25 лет.
Вместе умерших 21 млн и не родившихся 40 млн получается – примерно 61 млн людей – потери населения

Ліщишин 2017-01-01 / 21:23:29
Я у горах був не раз, але ніц не розумів))))

Глог 2017-01-01 / 21:13:43
До Ліщишина .Закарпатської мови немає. Є Закарпатський діалект.Мова то є на багато більше.

Ліщишин 2017-01-01 / 21:04:00
Я на цім сайті швидко закарпатську мову вивчу))))

Ліщишин 2017-01-01 / 21:02:05
Стрыко! От те молодець!!!

бык 2017-01-01 / 21:00:21
я тепирька пережываву жевбы того **обища Данацка молодняк у Вароші не відловив і не пувісив на облраду...Ту военкомат мав дати підеру повістку в зубы і на фронт окопи копати,там хлопці го быстро перевоспитають,а кіть ні то ні...навіки амінь.

стрыко 2017-01-01 / 20:49:05
Депутатці. Пак кі ты хочеш так пососи а потом вутри свій грязний пысок у туту тряпку яку ті дав пуцькін .А СБУшники молоді,прсто треба было помяти того ***ера даунацка або дати хлопцям вони його навучать як родіну-мать любити...

Ліщишин 2017-01-01 / 19:57:23
А де голова ОДА???

Нік 2017-01-01 / 19:45:53
Ще й Белецького Івана не забудьте - 6 Шаранича...

НОВИНИ: Політика

16:00
/ 20
В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі
14:00
/ 2
Апеляційний суд в Ужгороді відхилив скаргу генпрокуратури по справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка
17:20
/ 5
Рейтинг "губернаторів". У Москаля ростуть проблеми
22:57
/ 7
Фантоми Великої Угорщини
03:23
/ 2
У Берегові відбулася звітно-виборча конференція об'єднання "угорських" прикордонних органів самоврядування Закарпаття
04:40
/ 9
Угорщина збільшить виплати угорським вчителям Закарпаття на 80%
03:38
/ 4
В умовах блокади від Порошенка Анатолій Гриценко в Ужгороді розповів про "трьох китів" і "Громадянську платформу"
18:04
/ 18
Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі
05:07
/ 8
Ужгородські договірняки. Ч.1
01:51
/ 2
Україна і Росія. Ставка Кремля на русинського "прем’єра" без портфеля
22:44
/ 14
Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків
16:05
Перший почали транслювати на окупований Донецьк
09:53
/ 1
Прокурори не з'явилися на засідання по справі О. Сачка в Ужгороді, апеляційний суд переніс розгляд
19:32
/ 5
За звинуваченого в хабарництві мера Чопа внесли заставу і його випустили з СІЗО
13:42
/ 6
Апеляційний суд залишив мера Чопа під вартою, зменшивши однак заставу до 128 тис грн
12:01
/ 11
Суд відмовив голові Закарпастької ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака
11:24
/ 25
Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака
11:05
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгороді розпочався розгляд апеляції звинуваченого в корупції мера Чопа, на суд прибув Москаль
05:54
У середу відбудеться "апеляційне" судове засідання в справі екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка
12:35
/ 3
Угорські сепаратисти представили "незалежне" Закарпаття в чемпіонаті Європи з футболу серед невизнаних республік
15:16
Вирок у "мукачівській справі" оголосять 26 червня
12:09
/ 5
У день введення безвізового режиму президент України зустрінеться на Закарпатті з президентом Словаччини
11:03
/ 5
Прокуратура просить для звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС 15 років ув'язнення
10:44
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ судового засідання у "мукачівській справі": заплановані дебати й останнє слово
02:16
/ 2
У Виноградові відбулося відкриття фестивалю "Єврейські дні на Закарпатті"
» Всі новини