Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Активісти ГО "Сокіл" зняли з флагштока біля Закарпатської ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Іваном Данацком, запущеним свого часу в політичний "обіг" на Закарпатті медведчуківським екс-начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем.

Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Про це повідомив очільник ужгородського "Сокола" Томаш Лелекач.

"Активісти Соколу демонтували сепаратистську шмату та передали її як речовий доказ правоохоронцям.
Провокатори будуть покарані..
Ми недопустимо нагнітання антиукраїнських настроїв на Закарпатті", - написав він в соціальній мережі Фейсбук.

Паралельно до цього ж місця направлялися і бійці "Карпатської Січі", про що також у Фейсбуку повідомив її керівник Тарас Деяк.

За інформацією Закарпаття онлайн, І.Данацко зараз дає пояснення в У СБУ в Закарпатській області.

І.Данацко, відомий своєю політичною акцією на площі Народній в Ужгороді, перед спорудою Закарпатської ОДА. Тоді його тривале "наметове" "стояння" перед головною владною будівлею області було організоване С.Шараничем. І.Данацко перебував на короткому повідку в правоохоронців, будучи умовно засудженим за переправляння нелегалів через кордон. Він неприховано позиціонує себе в соцмережах як прихильник кремлівської версії "русинства". Був організатором усіх попередніх незаконних акцій по дестабілізації Закарпаття шляхом блокування автошляхів - в рамках тарифних "протестів", акцій "пересічників" тощо.

Цілком очевидно, що нинішня провокація цілком респондується з іншою діяльністю російських спецслужб, зокрема - з пропагандистською дезінформацією про, начебто, проголошення русинської автономії на Закарпатті, поширюваною останнім часом російськими  ЗМІ.

При чому, цілком очевидно, що провокативна діяльність І.Данацка відбувається під "кришуванням" або за бездіяльності чинної влади Закарпаття - починаючи від Г.Москаля і закінчуючи обласними управліннями поліції та СБУ. Флагшток, на якому безкарно вивішував сепаратистський символ І.Данацко, розташований безпосередньо перед Закарпатською ОДА і поряд з облуправліннями Нацполіції та СБУ.

Так званий "русинський" триколор на початку 90-х років "спустили" своїй агентурі на Закарпатті російські спецслужби - разом з аналогічно виконаними в кольорах російського прапора прапорами Криму та Гагаузії. До того такого прапора не існувало.

31 грудня 2016р.

Теги: провокація, сепаратист, русин, Данацко

Коментарі

Byby 2017-01-06 / 06:16:07
Ny. Nevzhe. Z. Nashuh. Hudozhnukiv. Nihto. Nemozhe. Namalyvatu. Garno. Gerbovogo. Mishky.........a. To. Vugljadajie. Vin. Jakos* okovurnpo. I. Neprugljadno.........nache. Vinni. Pyh.y Tapochkah.......mhto. Nevirut* nehaj. Pruduvut*sj

drug 2017-01-05 / 14:59:41


Або добирайте слів, або коментуйте деінде. Коментар видалено. Адмін


.... 2017-01-04 / 15:45:37
русини з росінами мають стільки спільного, як морська свинка - зі свинею.

влад 2017-01-04 / 15:42:08
Молодці, хлопці! Байдужість призводить до біди.

Гість 2017-01-03 / 13:35:01


Флуд і перехід на особистості замість обговорювання публікації по суті. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 11:33:41


Флуд і хамство. Коментуйте публікацію по суті, а не зводьте загальну серйозну проблему в бік обговорення несимпатичних особисто вам персон. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 10:59:01
Шановні дискусанти! все це добре,що Ви пишете,аналізуєте,засуджували!Це не вершина айс-берегу,а проста операція однієї особи із залученням кола осіб яке замкнутому!Для розуміння розпишу:хворий-Данацко звідки взяв такий стяг?в цей час чисто случайно по близу проявилися п.Деяк,п.Марчищак.і решта активістів.На мою думку це відбуває підміна понять.А контрабанда деревини,сигарет ітд їде. Московський патріархат віджимає землю по вулиці Минайський від Українського патріархату то де Деяк,Марчищак в цей час були коли на сесії виносили ці сеп.питання??? Вот Вам і відповідь про псевдо активістам!

Мошкаль 2017-01-03 / 00:15:43
Іване,Івана! Мало ти кувалди. Щесь за неї не отбухав срок.

Оксана 2017-01-03 / 00:14:47
крутол, другий варіант теж з помилками, краще пиши рідною мовою...

Оксана 2017-01-03 / 00:03:54
Спаліть йому хату, більше провокувати не захоче...

крутол 2017-01-02 / 20:46:42
1 нечиго рисовать мидведя на руский флаг
2 нечево валять медведя по земле даже если он нарисован на руском флаге

геноцидники 2017-01-02 / 07:39:29
Численность населения Украины в 1991 году была почти 52 млн. В 2016 году почти 43 млн. Вот Вам ещё 9 млн –не вписавшихся в рынок.
Сюда же надо добавить Белоруссию, 3 Прибалтийских тигра и Молдавию. Получается ещё примерно 3 миллиона на 5 стран за 25 лет. (Данные из Википедии и предположим они верные в чём я сильно сомневаюсь.)
Получается Россия — 9млн, Украина — 9млн, 5 «Тигров» — 3млн итого минус 21 млн населения за 25 лет. Против 27 млн во Второй Мировой Войне(2МВ). БЕЗ ВЫСТРЕЛОВ!
Чтобы быть до конца объективными надо учесть ещё и потери от «недо» рождённых граждан за этот период.
Для примера, за последние 25 лет:
– население США в 1991-249млн, 2016-324 млн – прирост 75 млн человек, 30%.
– Турция в 1983 году – 47 млн, в 2016 году -79 млн – прирост 32 млн, 68% за 33 года
– Швейцарии – 8,3 млн, а было 6,8 млн – прирост 22% — 2.5 млн людей
у Египта, Китая, Индии, Вьетнама – население почти удвоилось за 30-40 лет.


В последние 25 лет, до распада Советского Союза – население западных республик выросло примерно на 20%, а РСФСР на 17% согласно той же Википедии. Т.е. Россия вместо +17% равному 25 млн людей – получила минус 9 млн.
6. Итого, только в России потери населения, умерших и недо родившихся за 25 лет – около 34 млн. Как Вам цифра? Вы всё ещё не согласны с Катасоновым?
На Украине недородилось 10.4 млн. На 5 республик-стран ещё почти 4.8 млн. Итого: 10.4+4.8 = 15.2 млн – «не родившихся детей», у многих из которых могли бы быть свои дети уже. Итого РСФСР+5 западных республик = 25 + 15 = 40 млн человек – потеря потенциального прироста за 25 лет.
Вместе умерших 21 млн и не родившихся 40 млн получается – примерно 61 млн людей – потери населения

Ліщишин 2017-01-01 / 21:23:29
Я у горах був не раз, але ніц не розумів))))

Глог 2017-01-01 / 21:13:43
До Ліщишина .Закарпатської мови немає. Є Закарпатський діалект.Мова то є на багато більше.

Ліщишин 2017-01-01 / 21:04:00
Я на цім сайті швидко закарпатську мову вивчу))))

Ліщишин 2017-01-01 / 21:02:05
Стрыко! От те молодець!!!

бык 2017-01-01 / 21:00:21
я тепирька пережываву жевбы того **обища Данацка молодняк у Вароші не відловив і не пувісив на облраду...Ту военкомат мав дати підеру повістку в зубы і на фронт окопи копати,там хлопці го быстро перевоспитають,а кіть ні то ні...навіки амінь.

стрыко 2017-01-01 / 20:49:05
Депутатці. Пак кі ты хочеш так пососи а потом вутри свій грязний пысок у туту тряпку яку ті дав пуцькін .А СБУшники молоді,прсто треба было помяти того ***ера даунацка або дати хлопцям вони його навучать як родіну-мать любити...

Ліщишин 2017-01-01 / 19:57:23
А де голова ОДА???

Нік 2017-01-01 / 19:45:53
Ще й Белецького Івана не забудьте - 6 Шаранича...

НОВИНИ: Політика

16:04
/ 3
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 4
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 22
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 29
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 72
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"
02:09
/ 13
Сьогодні суд вирішить, чи повертати екс-голову Великоберезнянської райради Канюка на посаду з компенсацією йому 200 тис грн
13:15
/ 1
Розгляд "мукачівської справи" відтерміновано для зміни обвинувального акту
11:23
/ 5
Закарпатська облрада зберегла через суд 3 тис га для мисливців екс-губернатора "опблоківця" Ледиди
05:45
/ 3
Прощання з імперськістю
03:53
/ 5
Український Тячів підписав угоду про співробітництво з чеським Яблунковом
18:12
/ 1
Мірослав Мойжіта почав виконувати повноваження Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді