Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Активісти ГО "Сокіл" зняли з флагштока біля Закарпатської ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Іваном Данацком, запущеним свого часу в політичний "обіг" на Закарпатті медведчуківським екс-начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем.

Активісти "Сокола" зняли з флагштока біля ОДА "кремлівсько-русинський" триколор, вивішений провокатором Данацком (ФОТО)

Про це повідомив очільник ужгородського "Сокола" Томаш Лелекач.

"Активісти Соколу демонтували сепаратистську шмату та передали її як речовий доказ правоохоронцям.
Провокатори будуть покарані..
Ми недопустимо нагнітання антиукраїнських настроїв на Закарпатті", - написав він в соціальній мережі Фейсбук.

Паралельно до цього ж місця направлялися і бійці "Карпатської Січі", про що також у Фейсбуку повідомив її керівник Тарас Деяк.

За інформацією Закарпаття онлайн, І.Данацко зараз дає пояснення в У СБУ в Закарпатській області.

І.Данацко, відомий своєю політичною акцією на площі Народній в Ужгороді, перед спорудою Закарпатської ОДА. Тоді його тривале "наметове" "стояння" перед головною владною будівлею області було організоване С.Шараничем. І.Данацко перебував на короткому повідку в правоохоронців, будучи умовно засудженим за переправляння нелегалів через кордон. Він неприховано позиціонує себе в соцмережах як прихильник кремлівської версії "русинства". Був організатором усіх попередніх незаконних акцій по дестабілізації Закарпаття шляхом блокування автошляхів - в рамках тарифних "протестів", акцій "пересічників" тощо.

Цілком очевидно, що нинішня провокація цілком респондується з іншою діяльністю російських спецслужб, зокрема - з пропагандистською дезінформацією про, начебто, проголошення русинської автономії на Закарпатті, поширюваною останнім часом російськими  ЗМІ.

При чому, цілком очевидно, що провокативна діяльність І.Данацка відбувається під "кришуванням" або за бездіяльності чинної влади Закарпаття - починаючи від Г.Москаля і закінчуючи обласними управліннями поліції та СБУ. Флагшток, на якому безкарно вивішував сепаратистський символ І.Данацко, розташований безпосередньо перед Закарпатською ОДА і поряд з облуправліннями Нацполіції та СБУ.

Так званий "русинський" триколор на початку 90-х років "спустили" своїй агентурі на Закарпатті російські спецслужби - разом з аналогічно виконаними в кольорах російського прапора прапорами Криму та Гагаузії. До того такого прапора не існувало.

31 грудня 2016р.

Теги: провокація, сепаратист, русин, Данацко

Коментарі

Byby 2017-01-06 / 06:16:07
Ny. Nevzhe. Z. Nashuh. Hudozhnukiv. Nihto. Nemozhe. Namalyvatu. Garno. Gerbovogo. Mishky.........a. To. Vugljadajie. Vin. Jakos* okovurnpo. I. Neprugljadno.........nache. Vinni. Pyh.y Tapochkah.......mhto. Nevirut* nehaj. Pruduvut*sj

drug 2017-01-05 / 14:59:41


Або добирайте слів, або коментуйте деінде. Коментар видалено. Адмін


.... 2017-01-04 / 15:45:37
русини з росінами мають стільки спільного, як морська свинка - зі свинею.

влад 2017-01-04 / 15:42:08
Молодці, хлопці! Байдужість призводить до біди.

Гість 2017-01-03 / 13:35:01


Флуд і перехід на особистості замість обговорювання публікації по суті. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 11:33:41


Флуд і хамство. Коментуйте публікацію по суті, а не зводьте загальну серйозну проблему в бік обговорення несимпатичних особисто вам персон. Коментар видалено. Адмін


Українець 2017-01-03 / 10:59:01
Шановні дискусанти! все це добре,що Ви пишете,аналізуєте,засуджували!Це не вершина айс-берегу,а проста операція однієї особи із залученням кола осіб яке замкнутому!Для розуміння розпишу:хворий-Данацко звідки взяв такий стяг?в цей час чисто случайно по близу проявилися п.Деяк,п.Марчищак.і решта активістів.На мою думку це відбуває підміна понять.А контрабанда деревини,сигарет ітд їде. Московський патріархат віджимає землю по вулиці Минайський від Українського патріархату то де Деяк,Марчищак в цей час були коли на сесії виносили ці сеп.питання??? Вот Вам і відповідь про псевдо активістам!

Мошкаль 2017-01-03 / 00:15:43
Іване,Івана! Мало ти кувалди. Щесь за неї не отбухав срок.

Оксана 2017-01-03 / 00:14:47
крутол, другий варіант теж з помилками, краще пиши рідною мовою...

Оксана 2017-01-03 / 00:03:54
Спаліть йому хату, більше провокувати не захоче...

крутол 2017-01-02 / 20:46:42
1 нечиго рисовать мидведя на руский флаг
2 нечево валять медведя по земле даже если он нарисован на руском флаге

геноцидники 2017-01-02 / 07:39:29
Численность населения Украины в 1991 году была почти 52 млн. В 2016 году почти 43 млн. Вот Вам ещё 9 млн –не вписавшихся в рынок.
Сюда же надо добавить Белоруссию, 3 Прибалтийских тигра и Молдавию. Получается ещё примерно 3 миллиона на 5 стран за 25 лет. (Данные из Википедии и предположим они верные в чём я сильно сомневаюсь.)
Получается Россия — 9млн, Украина — 9млн, 5 «Тигров» — 3млн итого минус 21 млн населения за 25 лет. Против 27 млн во Второй Мировой Войне(2МВ). БЕЗ ВЫСТРЕЛОВ!
Чтобы быть до конца объективными надо учесть ещё и потери от «недо» рождённых граждан за этот период.
Для примера, за последние 25 лет:
– население США в 1991-249млн, 2016-324 млн – прирост 75 млн человек, 30%.
– Турция в 1983 году – 47 млн, в 2016 году -79 млн – прирост 32 млн, 68% за 33 года
– Швейцарии – 8,3 млн, а было 6,8 млн – прирост 22% — 2.5 млн людей
у Египта, Китая, Индии, Вьетнама – население почти удвоилось за 30-40 лет.


В последние 25 лет, до распада Советского Союза – население западных республик выросло примерно на 20%, а РСФСР на 17% согласно той же Википедии. Т.е. Россия вместо +17% равному 25 млн людей – получила минус 9 млн.
6. Итого, только в России потери населения, умерших и недо родившихся за 25 лет – около 34 млн. Как Вам цифра? Вы всё ещё не согласны с Катасоновым?
На Украине недородилось 10.4 млн. На 5 республик-стран ещё почти 4.8 млн. Итого: 10.4+4.8 = 15.2 млн – «не родившихся детей», у многих из которых могли бы быть свои дети уже. Итого РСФСР+5 западных республик = 25 + 15 = 40 млн человек – потеря потенциального прироста за 25 лет.
Вместе умерших 21 млн и не родившихся 40 млн получается – примерно 61 млн людей – потери населения

Ліщишин 2017-01-01 / 21:23:29
Я у горах був не раз, але ніц не розумів))))

Глог 2017-01-01 / 21:13:43
До Ліщишина .Закарпатської мови немає. Є Закарпатський діалект.Мова то є на багато більше.

Ліщишин 2017-01-01 / 21:04:00
Я на цім сайті швидко закарпатську мову вивчу))))

Ліщишин 2017-01-01 / 21:02:05
Стрыко! От те молодець!!!

бык 2017-01-01 / 21:00:21
я тепирька пережываву жевбы того **обища Данацка молодняк у Вароші не відловив і не пувісив на облраду...Ту военкомат мав дати підеру повістку в зубы і на фронт окопи копати,там хлопці го быстро перевоспитають,а кіть ні то ні...навіки амінь.

стрыко 2017-01-01 / 20:49:05
Депутатці. Пак кі ты хочеш так пососи а потом вутри свій грязний пысок у туту тряпку яку ті дав пуцькін .А СБУшники молоді,прсто треба было помяти того ***ера даунацка або дати хлопцям вони його навучать як родіну-мать любити...

Ліщишин 2017-01-01 / 19:57:23
А де голова ОДА???

Нік 2017-01-01 / 19:45:53
Ще й Белецького Івана не забудьте - 6 Шаранича...

НОВИНИ: Політика

04:04
Закарпатський "Минай" здобув в аматорському чемпіонаті України з футболу першу перемогу
05:15
/ 192
"Операція "Паспорт"
02:37
/ 3
У "Мукачівській справі" апеляції подали як адвокати бійців ПС, так і ГПУ (ДОКУМЕНТ)
09:15
/ 11
На противагу мовчанці під час протистояння на Хустщині, Москаль зутрівся з "новообраним керівництвом" райради
18:19
/ 10
Обласний Блок Петра Порошенка обурений владним переворотом в Хустській райраді, представник Порошенка в області Москаль – мовчить
15:03
Екс-депутати, чиї картки незаконно голосували на дерибанній "замінованій" сесії Ужгородської міськради, ухиляються від слідства
15:47
/ 25
Новим "головою" Хустської райради став представник "Єдиного Центру", а "заступником" – "радикал"
03:58
/ 3
Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
02:17
/ 4
Суд за позовом Москаля "забезпечив" Мукачеву вулиці Бандери і Шухевича
13:18
/ 22
На незаконній сесії в Хусті голову райради та його заступника позбавили повноважень
03:41
/ 2
Російська агентура в Угорщині підриває єдність Європи та намагається дестабілізувати Закарпаття
17:56
/ 9
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 8
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 13
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 5
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 41
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 14
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості