У Ракошині під Мукачевом ужгородський провокатор організував блокування траси, а знервований водій збив велосипедиста

У селі Ракошино Мукачівського району провокатори, що виступають від імені так званого "Тарифного майдану", заблокували рух транспорту на трасі Київ – Чоп.

У Ракошині під Мукачевом ужгородський провокатор організував блокування траси, а знервований водій збив велосипедиста

Місцеві жителі до організації провокації, яка розпочалася близько 17 години, не мають жодного відношення. Проблему, і вже не вперше, зініціював політичний провокатор Іван Данацко, відомий своїми замовними політичними акціями на площі Народній в Ужгороді. До нього з метою "привернути увагу" долучилися і деякі активісти сумнівної якості з Мукачева.

Що суттєво, І.Данацко блокування траси анонсував заздалегідь на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.  Він повідомив, що звертався до представників влади найвищих рівнів з ультиматумом щодо зниження тарифів, але був "три рази посланий". У відповідь І.Данацко організував чергове блокування траси міжнародного значення, при цьому запевнив: "...можу Вам пообіцяти, що сам ляжу на проїзжу частину, якщо з нами ніхто з керівництва області, для вирішення проблем з тарифами, та багато інших соціальних питань, в село Ракошино, Мукачівського району... не приїде!"

Проте, що дивно, міліція і інші правоохороонні структури незаконній акції не запобігли, а ніхто із керівництва Закарпатської області на провокацію не прибув.

Тим часом, через блокування водії змушені об’їжджати перекриту трасу об’їзними дорогами через село Великі Лучки, а в місці перекриття траси в одного з водіїв не витримали нерви і він, намагаючись проїхати, збив велосипедиста-протестувальника. Міліція оформляє випадок як ДТП. Натомість, оформлення протоколів на ініціаторів заходу не спостерігалося.

12 серпня 2015р.

Теги: Іван Данацко, провокація, Ракошино

Коментарі

1111 2015-08-13 / 22:28:20
Маразм крепчает. Причому тут попи.

свидетель 2015-08-13 / 17:41:03
люди не верьте етой лжи никакого велосепидиста не збили водитель хотел проехать и зацепил велосипед что держали ребята в руках не делайте из мухи слона

Батюшка 2015-08-13 / 16:16:32
Батюшки рішають не тільки в цьому селі, а в цілому Закарпатті.Так народ неосввідчений захотів ще з девяностих років.

pfr 2015-08-13 / 11:15:00
Але без помощи попів із московського патріархату, котрі держать у сьому селі свій монастир і сіють народу свій опіум, думаю, не обуйшлося. У сьому селі ушитко рішауть батюшки.

Ужгород 2015-08-13 / 10:49:07
Штраф вліпити такий, щоб три роки виплачував. Чому всі мають страждати через політичних ідіотів?

матфей 2015-08-13 / 10:00:53
друзі ми в такому лайні шо всю державу треба прекрити

Ракош 2015-08-13 / 06:44:14
даунацко є пуцером Серьожки Ратушняка і його холуйом ідіть на базу 555 до Рати де його бойовики базувуться , але туди Москальне піде бо то його цимбора

іван іванович 2015-08-13 / 04:35:34
Тоді не нийте що великі тарифи а сидіть грійте яй-ця і восхваляйте владу

Марія 2015-08-13 / 02:10:55
Ублюдки!!! При чому тут ті, кому треба їхати через село! Нема у нас управи на довбодятлів чи що?воістину, країна ідіотів!

Місцевий 2015-08-12 / 23:53:42
данацко вже зовсім здолбойо{}#}ів. Мудачіло. Нема кому придуркові дати нормальної зди, голодранець сраний

Лівий сектор 2015-08-12 / 23:49:06
Відомий чорновоз Данацко неодноразово організовує перекриття доріг. І ні разу не був притягнутий до кримінальноі відповідальності. Покарання за яке передбачено кримінальним кодексом. Чогось всі, в тому числі Москаль акцентовуюють увагу на Правому секторі. А дауна Данацка ніхто не помічає. Порушити кримінальну справу, призначити психекспертизу і відправити придурка до примусового лікування. От і вся любов. Може саме тут потрібна військова операція з БТРами, що пару придурків заставити дотримуватися закону. А керівники силових структур соплі жуюють. Тому зелені чоловіки захопили Крим, а данацки роблять що хочуть. Обично даун Данацко кричить , що відстоює права. Чиі? Може треба спочатку поважати права інших. А не відробляти гроші Ледиди та Ратушняка. Саме так, для правоохоронців перевірте трафік телефонних розмов. Ганьба.

ужгородка 2015-08-12 / 22:52:04
Правильно? На це є конкретна стаття в Кримінальному кодексі України. Ну і з рук дауна Данацка ще не виходило нічого доброго

ПРАВИЛЬНО, ЩО ПЕРЕКРИЛИ! 2015-08-12 / 22:42:09
а як ще можна привернути увагу влади? Мітинги, демонстрації, страйки, обурення , публічне висловлювання, репортажі у ЗМІ, пікети, та як уже привернути увагу до тої глухої і сліпої влади? Скільки можна просити, волати, благати, ричати, а народ ніхто не хоче просто чути! Коли вже в руки візьмуть вили, лопати, це в кращому випадку і підуть усім миром на владу. Для чого народ доводити до відчаю? Для чого випробувати терпіння людей, їх ї так психологчний стан на межі. Одні жирують, інші бідують. Зима скоро на носі, що тоді?

НОВИНИ: Соціо

14:01
Турецька компанія "Онур" почала капітальний ремонт дороги "Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я"
12:54
У Тячеві ветеранів АТО нагородили до Дня міста
11:52
На Закарпатті 60% офіційних безробітних – жінки
11:14