Трьох чоловіків, що вбили палія у Рахові, взято під варту із визначенням застави. Вилучено 2 пістолети, серед яких – і крадений

Менш як за добу оголошено про підозру трьом чоловікам, які за спробу підпалу авто в Рахові позбавили людину життя.

Трьох чоловіків, що вбили палія у Рахові, взято під варту із визначенням застави. Вилучено 2 пістолети, серед яких – і крадений

Як повідомляло Закарпаття онлайн, учора, 23 грудня, зранку в Рахові двоє чоловіків намагалися спалити авто «Audi A6» в дворі приватного будинку. На місці злочину їх спіймали власник машини, його друг та батько. При з’ясуванні стосунків одному із тих, хто незаконно проник на подвір’я, вдалося втекти. Інший з тяжкими тілесними ушкодженнями та кульовими пораненнями був доставлений в реанімаційне відділення Рахівської районної лікарні, де і помер.

Вже о 23 годині чоловікам було оголошено про підозру за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. За такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Крім цього, у власника автомобіля поліція вилучила предмет, схожий на вогнепальну зброю, а в його друга – пістолет «Макарова», який у Галицькому відділі поліції ГУНП в Львівській області значиться як крадений. Вилучену зброю відправлено на експертизу.

Суд обрав власнику авто та його другу міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі по 50 тисяч гривень, а батькові власника авто – тримання під вартою з визначенням застави у розмірі по 40 тисяч гривень, повідомляють у відділі комунікаціїполіції Закарпатської області.

24 грудня 2016р.

Теги: вбивство, палій, підозра

Коментарі

ДОВБУШ 2016-12-27 / 15:47:25
Нема про шо говорити, корупція тай годі.Начальник Рахівської міліціїї РИЖУН-ПАЛКУШ їздить на бехі із польськими номерами.Ось тобі і чесна атестація!!!!

Artur 2016-12-25 / 09:13:35
Правильно,підтримую,це наша влада винна у всьому,роботи нема,а жити хоче кожен,а якшо і є,то низька зарплата,а ціни на все як в європі,вот і ідуть на таку дурь,цей порох довів державу до ручки,продасть нас з потрохами

fedja 2016-12-25 / 09:10:31
нехрен лізти в чужий двір,і машину палити,охреніли повністю люди,це від безробіття,нехоче робити а жити треба,так їм і надо,нефіг на чуже позирати

Сила 2016-12-24 / 22:38:02
Злочинець?! Він не скоїв ще злочину, і чи збирався, може настрашити хотів, а ці звірі вбити так жахливо!!!?! Ви, що з вами?!! Де людяність ваша, де мудрість, де любов? "Майно"?!?? Людське життя вартує галімої тачки, яких купа, а душа одна !!!!Божеееее!!!!

Сила 2016-12-24 / 22:33:24
посадити на довічне, хай покаються у такому страшному злочині як вбивство !!!Як та мама має жити, єдину дитину ховати. Ви хто такі, щоб вбивати, ви судді, чи є, бляха якийсь закон, в цьому світі?!!?

Віра 2016-12-24 / 22:28:37
Є вищі органи, є суд людський і Божий!!! Не мали права вбивати так страшно! Вбивця загубив свою душу і чужу і хай сидить і кається!!!

вуйко 2016-12-24 / 20:31:50
василю ти добре кажеш нашы рахывськы мусора кончены ублюдки ы корупцыонери всьо погнило пыд кришею Бойчука

Василь 2016-12-24 / 16:34:50
Ви кончені мусора - копи всі до одного!!!! Як можна в цівілізованому Світі таке відбутися щоб тих хто палить у власному дворі машини застрелити а потім щоб пресувати господаря Хати за це!!! Та ви кончені тварюки всі копи недоношені які не розкрили жодного злочину із сотні Закарпатців яким спалили машини !!? Гидота!!

Іван Магей Юрист 2016-12-24 / 13:57:37
Представти собі якщо б у США на своій ділянці господар яка належить на приватній власності застрелив злочинця який проник туди щоб скоіти злочин який спланував заздалегідь з спільником! на вашу думку це би розглядалося як захист свого майна та самого себе і родини чи обвинуваченням у скоенні злочину тобто вбиства?
люди добрі тоді навіщо нам приватна влясність і паркан?

ххх 2016-12-24 / 13:46:25
Просто нема слів,це ж треба за вбивство "Суд обрав власнику авто та його другу міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі по 50 тисяч гривень, а батькові власника авто – тримання під вартою з визначенням застави у розмірі по 40 тисяч гривень",прогнивша поліціяі люди які нею керують.

Віктор 2016-12-24 / 12:39:09


Перший абзац - Закарпаття онайн



Виправили одруки й трохи скоригували заголовок. Спасибі за увагу. Адмін


Віктор 2016-12-24 / 12:36:38
Ріже очі заголовок, ріже очі останній абзац.
Вас читають не тільки користувачі VK.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки