Екс-голова Закарпаття і головний "регіонал" області хоче з облбюджету 500 тис грн на свій приватний гандбольний клуб

Запит щодо виділення коштів з обласного бюджету на фінансування приватної команди "Карпати" подано на розгляд ОДА від імені ідейного та політичного соратника О. Ледиди й головного "земельника" області часів Януковича Олександра Антала.

Екс-голова Закарпаття і головний "регіонал" області хоче з облбюджету 500 тис грн на свій приватний гандбольний клуб

Під час останнього засідання сесії Закарпатської облради депутатський корпус підтримав запит депутата Олександра Антала щодо виділення коштів для фінансової підтримки гандбольної команди СК «Карпати» Ужгород.

Так, для покращення виступів спортсменок та іміджу команди на всеукраїнських та міжнародних аренах ГО СК «Карпати» просить надати фінансову допомогу у розмірі 500 000 грн. Даний запит направлено на розгляд Закарпатської ОДА.

Як відомо, власником ГК "Карпати" є колишній голова Закарпатської ОДА й головний "регіонал" області Олександр Ледида. Тобто, по факту йдеться про клопотання про фінансування приватної команди коштом обласного бюджету.

Раніше, у жовтні, як повідомляло Закарпаття онлайн, О. Ледида вже виступив з ініціативою передати у власність Ужгорода Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», а вивільнені в такий спосіб кошти спрямувати, зокрема, й на реконструкцію СК "Юність", де також тренується і приватна команда тепер уже керівника "Опозиційного блоку" на Закарпатті. Як писало тоді Закарпаття онлайн, такий крок стане по суті повторним знищенням найбільшого закладу позашкільної освіти Закарпаття, врятованого свого часу від хронічного недофінансування з бюджету обласного центру передачею у власність громад області. При цьому гандбольна команда "Карпати", що є власністю О.Ледиди, має інше, пристосоване місце для тренувань - сучасну "Карпати-Арену", розташовану безпосередньо біля ранчо-готелю О.Ледиди "Золота гора" в приужгородському селі Барвінок. І безкоштовна реклама "Золотої гори" незаконно розміщена на банерах в тій же "Юності". Вказаний спорткомплес було збудовано в тому числі за кошти від корупційної приватизації споруд історичної синагоги та стоматполіклініки, споруджених на річках Закарпаття міні-ГЕС, а також землі під вказаним ранчо.

09 грудня 2016р.

Теги: Ледида, Карпати, бюджет

Коментарі

зуза 2016-12-27 / 12:03:33
... масажист из "Юности", стоматология... врач команды...это то что на глазах. Но кому это интересно...

зуза 2016-12-24 / 20:03:16
Дебилелеблядиде нужны деньги на то чтобы кормить игроков этой команды ДОПИНГАМИ! Замешана аптека на ул. Мытной. Это кто может проверить???

кома 2016-12-12 / 08:55:06
много интернетных героев.собака лает,караван идет.

Кум 2016-12-11 / 22:12:01
Мерзота Ледида

Іван Волошин 2016-12-11 / 20:42:30


Я не протів. А кідь не дасте, то все, що мені треба, я з бюджета і так спиж**у.

Крав, краду і красти буду.


Іван 2016-12-11 / 20:06:40
Потрібно Волошину Івану виділити кошти з обласного бюджету для завершення реконструкції Корони, це буде справедливо.

май русин 2016-12-11 / 19:51:03
Докусь ох**в.

Пора націоналізувати "Золоту Гору" і з цих вкрадених у народу грошей утримувати і спорт, і медицину, і освіту, і все інше.

пенсіонер 2016-12-11 / 19:48:01
Господи невже Михайло Покидченко - військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та інші наші земляки загинули задля того щоб така мерзота як ця трійця і далі крала, жерла та так, що аж їм із рота випадає???????????????????

Ганьба! 2016-12-11 / 18:02:56
Як Анталу з Антибіотиком не взападло поруч з Конюхом сидіти? Він жодної ходки немає!

До УКРа 2016-12-10 / 10:45:00
А кого бись там не посадив - всі злодії. Теперішні можновладці в злодійстві не поступаються бувшим, крадут май витончено. втихаря но з май великим цинізмом -. про що наглядно свідчать їх декларації

до останнього 2016-12-10 / 09:01:09
молодець, чиста правда, кіби побільше так людей думали, то не вішали би нам лапшу злодії колишні і теперішні

адвокату 2016-12-09 / 23:47:45
ти хочеш сказати, що я за свої приблизно 350 баксів у місяць маю ремонтувати дороги і утримувати говнобольну команду??? "шось робить для закарпаття"- дуже зручна відмазка від ригоскотів і їх шнирів типу адвокатів... це значить , що якщо челядник вигодував свиню і продав її другому такому ж челядникові , то він нікуя не робить для закарпаття, а чмирі типу ледиди , блюка і інших виродків, нахапалися мільйонів, а дадуть тіпа на хвутбол чи ще якусь куйню 100 грн, то їм треба за це пам"ятник покласти??? чи може їхні басейни, поля, спортзали безкоштовні????

Челядник 2016-12-09 / 23:22:14
Фу яке фото з цими поросятами Януковича по котрим Тюряга давно плаче !! антал сидів , Антибіотик Русин сидів , лем Леддида не сидів але думаву це ще впереді всьо

Гентеш 2016-12-09 / 23:13:06
Ще мало ці ригги недобиті Януковича накралися Антал роздерибанив всі курортні землі в Косино, Шаянові, Поляні, на Шипоті Боржавських полонинах і Леддіда конюх Баранинський тоже обокрав все Закарпаття докус !! Але Жоппоблок в коаліціі з ментом губернатором із чернівців тому і процвітають ці холуї Кремля

123 2016-12-09 / 22:01:58
Фото вдале: три пропиті, зажравшіся харі!

ІВАН 2016-12-09 / 21:55:35
Давайте не треба. Є абсолютно нормальні регіонали. Це ті регіонали - котрі мертві. Добрий регіонал - мертвий регіонал! Інших нормальних регіоналів - нема! А п. Олександр - ще живий. Водночас бажаю йому доброго здов"я, як людині.

Золота гора 2016-12-09 / 19:59:18


Ну да, чесний.Лем краде сташно


читач 2016-12-09 / 19:57:38

Ледида людина чесна.

Русин 2016-12-09 / 19:51:57
Честь имею!!!

федя 2016-12-09 / 19:02:43
Та вси злодюги! Вгодовани Свини! И ратушняк тоже! Война а вин вкрав улицю Фединця!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини