Екс-голова Закарпаття і головний "регіонал" області хоче з облбюджету 500 тис грн на свій приватний гандбольний клуб

Запит щодо виділення коштів з обласного бюджету на фінансування приватної команди "Карпати" подано на розгляд ОДА від імені ідейного та політичного соратника О. Ледиди й головного "земельника" області часів Януковича Олександра Антала.

Екс-голова Закарпаття і головний "регіонал" області хоче з облбюджету 500 тис грн на свій приватний гандбольний клуб

Під час останнього засідання сесії Закарпатської облради депутатський корпус підтримав запит депутата Олександра Антала щодо виділення коштів для фінансової підтримки гандбольної команди СК «Карпати» Ужгород.

Так, для покращення виступів спортсменок та іміджу команди на всеукраїнських та міжнародних аренах ГО СК «Карпати» просить надати фінансову допомогу у розмірі 500 000 грн. Даний запит направлено на розгляд Закарпатської ОДА.

Як відомо, власником ГК "Карпати" є колишній голова Закарпатської ОДА й головний "регіонал" області Олександр Ледида. Тобто, по факту йдеться про клопотання про фінансування приватної команди коштом обласного бюджету.

Раніше, у жовтні, як повідомляло Закарпаття онлайн, О. Ледида вже виступив з ініціативою передати у власність Ужгорода Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», а вивільнені в такий спосіб кошти спрямувати, зокрема, й на реконструкцію СК "Юність", де також тренується і приватна команда тепер уже керівника "Опозиційного блоку" на Закарпатті. Як писало тоді Закарпаття онлайн, такий крок стане по суті повторним знищенням найбільшого закладу позашкільної освіти Закарпаття, врятованого свого часу від хронічного недофінансування з бюджету обласного центру передачею у власність громад області. При цьому гандбольна команда "Карпати", що є власністю О.Ледиди, має інше, пристосоване місце для тренувань - сучасну "Карпати-Арену", розташовану безпосередньо біля ранчо-готелю О.Ледиди "Золота гора" в приужгородському селі Барвінок. І безкоштовна реклама "Золотої гори" незаконно розміщена на банерах в тій же "Юності". Вказаний спорткомплес було збудовано в тому числі за кошти від корупційної приватизації споруд історичної синагоги та стоматполіклініки, споруджених на річках Закарпаття міні-ГЕС, а також землі під вказаним ранчо.

09 грудня 2016р.

Теги: Ледида, Карпати, бюджет

Коментарі

зуза 2016-12-27 / 12:03:33
... масажист из "Юности", стоматология... врач команды...это то что на глазах. Но кому это интересно...

зуза 2016-12-24 / 20:03:16
Дебилелеблядиде нужны деньги на то чтобы кормить игроков этой команды ДОПИНГАМИ! Замешана аптека на ул. Мытной. Это кто может проверить???

кома 2016-12-12 / 08:55:06
много интернетных героев.собака лает,караван идет.

Кум 2016-12-11 / 22:12:01
Мерзота Ледида

Іван Волошин 2016-12-11 / 20:42:30


Я не протів. А кідь не дасте, то все, що мені треба, я з бюджета і так спиж**у.

Крав, краду і красти буду.


Іван 2016-12-11 / 20:06:40
Потрібно Волошину Івану виділити кошти з обласного бюджету для завершення реконструкції Корони, це буде справедливо.

май русин 2016-12-11 / 19:51:03
Докусь ох**в.

Пора націоналізувати "Золоту Гору" і з цих вкрадених у народу грошей утримувати і спорт, і медицину, і освіту, і все інше.

пенсіонер 2016-12-11 / 19:48:01
Господи невже Михайло Покидченко - військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та інші наші земляки загинули задля того щоб така мерзота як ця трійця і далі крала, жерла та так, що аж їм із рота випадає???????????????????

Ганьба! 2016-12-11 / 18:02:56
Як Анталу з Антибіотиком не взападло поруч з Конюхом сидіти? Він жодної ходки немає!

До УКРа 2016-12-10 / 10:45:00
А кого бись там не посадив - всі злодії. Теперішні можновладці в злодійстві не поступаються бувшим, крадут май витончено. втихаря но з май великим цинізмом -. про що наглядно свідчать їх декларації

до останнього 2016-12-10 / 09:01:09
молодець, чиста правда, кіби побільше так людей думали, то не вішали би нам лапшу злодії колишні і теперішні

адвокату 2016-12-09 / 23:47:45
ти хочеш сказати, що я за свої приблизно 350 баксів у місяць маю ремонтувати дороги і утримувати говнобольну команду??? "шось робить для закарпаття"- дуже зручна відмазка від ригоскотів і їх шнирів типу адвокатів... це значить , що якщо челядник вигодував свиню і продав її другому такому ж челядникові , то він нікуя не робить для закарпаття, а чмирі типу ледиди , блюка і інших виродків, нахапалися мільйонів, а дадуть тіпа на хвутбол чи ще якусь куйню 100 грн, то їм треба за це пам"ятник покласти??? чи може їхні басейни, поля, спортзали безкоштовні????

Челядник 2016-12-09 / 23:22:14
Фу яке фото з цими поросятами Януковича по котрим Тюряга давно плаче !! антал сидів , Антибіотик Русин сидів , лем Леддида не сидів але думаву це ще впереді всьо

Гентеш 2016-12-09 / 23:13:06
Ще мало ці ригги недобиті Януковича накралися Антал роздерибанив всі курортні землі в Косино, Шаянові, Поляні, на Шипоті Боржавських полонинах і Леддіда конюх Баранинський тоже обокрав все Закарпаття докус !! Але Жоппоблок в коаліціі з ментом губернатором із чернівців тому і процвітають ці холуї Кремля

123 2016-12-09 / 22:01:58
Фото вдале: три пропиті, зажравшіся харі!

ІВАН 2016-12-09 / 21:55:35
Давайте не треба. Є абсолютно нормальні регіонали. Це ті регіонали - котрі мертві. Добрий регіонал - мертвий регіонал! Інших нормальних регіоналів - нема! А п. Олександр - ще живий. Водночас бажаю йому доброго здов"я, як людині.

Золота гора 2016-12-09 / 19:59:18


Ну да, чесний.Лем краде сташно


читач 2016-12-09 / 19:57:38

Ледида людина чесна.

Русин 2016-12-09 / 19:51:57
Честь имею!!!

федя 2016-12-09 / 19:02:43
Та вси злодюги! Вгодовани Свини! И ратушняк тоже! Война а вин вкрав улицю Фединця!

НОВИНИ: Соціо

04:23
/ 1
В Ужгороді відбувся вишкіл для юних прихильників "Карпатської Січі "
04:13
У Мукачеві визначили переможців "Варишської палачінти"
22:50
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили дітей, які "синіми китами" перебігали дорогу
15:15
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за суботу, 25 лютого
15:08
У Хусті відбулася сесія міськради
15:04
На Ужгородщині триває процес створення Баранинської об'єднаної територіальної громади
22:17
/ 7
Рух запланованого потяга Будапешт-Мукачево планують продовжити до Львова
17:55
На "Варишській палачінті" в Мукачеві спорудили рекордну "вежу" з млинців
16:38
В Ужгороді визначилися перші чвертьфіналісти Закарпатської Ліги КВН
15:59
В Ужгороді нарешті з'явились нові таблички на перейменованій 3 роки тому вулиці Небесної сотні
14:05
У Мукачеві почались "млинцеві частування" на "Варошській палачінті"
13:20
Понад 170 осіб зібрав семінар для батьків дітей-аутистів в Ужгороді
13:07
Ужгородські депутати в останній день зими зберуться на чергове сесійне засідання
10:33
/ 2
Закарпатців попереджають про можливі погіршення стану здоров'я у тижневий період магнітних бурь
10:30
В УжНУ заснували міжнародну асоціацію випускників університету
02:57
/ 5
Закарпатські хірурги підбили підсумки роботи в 2016 році
02:51
На Закарпатті набирають патрульних до реформованої Рибоохорони
17:35
Ужгородцям показали, як і чим живуть бійці 15-го окремого батальйону 128-ї закарпатської ОГПБ
17:19
В Ужгороді над ліквідацією ямковості на дорогах працюватимуть і у вихідні
15:43
/ 3
Мешканці Закарпаття боргують за спожитий газ майже 1,5 млрд грн
15:40
За січень на Закарпатті перевезено на 7,9% більше вантажів, ніж за цей же період торік
15:06
/ 1
На Закарпатті суд за 141 тис грн боргу за газ безпрецедентно обмежив право виїзду за кордон підприємцю
15:00
Небайдужі ужгородці допомагають Нижньобистрівській школі-інтернату
14:19
Учаниками "Варишської палачінти" у Мукачеві стануть 7 ресторанів, що пропонуватимуть млинці та закарпатські страви
13:05
ФОТОФАКТ. У школах Чопа впровадили роздільний збір сміття
» Всі новини