Попри відео та фото з місця зіткнення "п'яного" BMW із екскаватором в Ужгороді, власниця іномарки стверджує, що кермувала вона (ФОТО)

2 грудня о 19:00 екіпаж ужгородських патрульних отримав повідомлення про ДТП на вулиці Собранецькій.

Попри відео та фото з місця зіткнення "п'яного" BMW із екскаватором в Ужгороді, власниця іномарки стверджує, що кермувала вона (ФОТО)

Прибувши на місце пригоди, поліцейські виявили автомобіль BMW без номерних знаків, який зіткнувся з трактором, що виконував ремонтні роботи. Водій «БМВ» зник. 

Через деякий час на місце пригоди приїхала жінка – власниця іномарки, яка надала правоохоронцям необхідні документи на автівку. Громадянка запевняла, що саме вона допустила зіткнення під час керування, хоча покази очевидців події свідчать, що за кермом був чоловік. 

Під час розмови з поліцейськими жінка плуталась у поясненнях та не змогла надати чіткої відповіді факту самого ДТП або пояснити місце знаходження свого чоловіка.

Ознак алкогольного сп’яніння громадянка не мала. Після закінчення складання адмінматеріалів поліцейськими, власниця забрала авто.

Жодних ушкоджень ані трактор, ані працівники на вулиці не отримали. 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на місці пригоди в час, коли авто влетіло в госптехніку, перебував журналіст Віталій Глагола. Із відео та світлин, зроблених ним на місці НП, чітко видно, що ДТП скоїв нетверезий водій-п'яниця: доцент УжНУ, очільник товариства "Краяни Рахівщини", екс-президент регіональної організації "Rotary International", колишній директор Закарпатської філії "Кредобанку" Микола Бережанський. 

Зі слів Віталій Глагола, "Водій п'яний в зюзю, поки їхали патрульні – водій встиг зняти номерні знаки (хоча я встиг сфотографувати машину ще з ними), а потім пробував вибити в мене камеру з рук і пішов собі геть в сторону вулиці Митної, просто залишивши машину на дорозі і не чекаючи патрульних".



03 грудня 2016р.

Теги: іномарка, екскаватор, зіткнення

Коментарі

Васька 2, 2016-12-04 / 20:11:01
Для Васьки !! жона Твоя курва в Чехії в борделі трахається поняв???? його синок дома і працює мусорокопом в майорських погонах

Васька 2016-12-03 / 20:11:50
Синок в Чехії уже пару місяців, так що застаріла у Вас усіх інформація

Дід Микола 2016-12-03 / 20:05:03
пишете тут х-ню всяку, парашенко на вас лошар тупих клав хер, ви всі маєте виздихати, і чим скорше тим краще, шатуни чортові.

Бойчук 2016-12-03 / 18:21:13
Коля муй Цимбора я всьо з Марцинишиним тим Дітваком смолавим порішав ще вчора

банкір 2016-12-03 / 18:11:21
А ви ще так не зрозуміли, що для вас ослів закон, а для тих, у кого є гроші -вседозволеність. Так було, є і так буде. Слава у Каріни.

Боря 2016-12-03 / 17:51:47
Це просто наплювати на всіх! А якби збив когось - теж жінка би відповідала? для чого така поліція? хоч самі себе би поважали, а не оприлюднювали подібний бред.

Іван Петрічко 2016-12-03 / 17:36:35
За за пусрані порядки. Ми, платники податку утримуємо армію старих ментів, нових поліцаїв - селфіків котрі дохло киваются за 8 тис. рублів у місяць і толком вчинити нич негодні, а за всякими пустяниками має бігати сигінь журналіст.Абсурд і позор.

Гентеш 2016-12-03 / 16:33:02
Синок банкіра вроді всора всьо порішав бо сам мусором робить але одне не врахував це відео де його Нянько алкоголік виходить з бехи

Степан Крук-любителю попкорна 2016-12-03 / 16:26:44
Дякую за ссилку! Схоже,що це відео із авторегістратора Глаголи. Видно, як цей "Доцент" тримається за автівку, щоб не впасти. Всі відео та фотодокази є. Що вам, копам новоспеченим ще потрібно,щоб покарати порушника?

................ 2016-12-03 / 16:17:12
Є жони в ужгородських мажорів,
Такі. як ні в кого нема!
Сміливі і сильні ці жони,
А в душах – неправда одна..

Ескаватор на ходу тормознуть,
В палаючу хижу залізуть,
За свого «мажора» помруть,
І збрешуть й неправду утнуть.

Йду за попкорном 2016-12-03 / 16:11:37
Там журналіст Глагола вже вивісив відео, де водій виходить із машини. Цікаво як поліція і дружина водія це коментуватимуть?
https://www.youtube.com/watch?v=rCnfQWnabkw&feature=youtu.be

небайдужому 2016-12-03 / 16:08:41
То дайте від УжНУ публічну заяву-заперечення. Слабо?

небайдужий 2016-12-03 / 15:55:05
Так можна і Папою Римським назватися)))

Сержант 2016-12-03 / 15:52:08
А синок його Банкіра шо обкрадав простий люд в Банку де робив , - Мусорок кончений і хапуга не прийшов сказати шо то Він був за рульом ???? муг уже сам підполковник сказати шо то він великий перец був за рульом БЕХи няньовоі

небайдужому 2016-12-03 / 15:45:54
http://zakarpattya.net.ua/News/163877-Na-Zakarpatti-robocha-hrupa-napratsovuvala-propozytsii-do-Zakonu-Pro-spetsialnu-ekonomichnu-zonu-Zakarpattia-FOTO

Степан Крук - Васі 2016-12-03 / 15:41:00
Зате алкоголізм на освітлення впливає!

Томашу 2016-12-03 / 15:39:14
так само, як у екскаватор, цей алкаш міг врізатися в рідну тобі людину