Попри відео та фото з місця зіткнення "п'яного" BMW із екскаватором в Ужгороді, власниця іномарки стверджує, що кермувала вона (ФОТО)

2 грудня о 19:00 екіпаж ужгородських патрульних отримав повідомлення про ДТП на вулиці Собранецькій.

Попри відео та фото з місця зіткнення "п'яного" BMW із екскаватором в Ужгороді, власниця іномарки стверджує, що кермувала вона (ФОТО)

Прибувши на місце пригоди, поліцейські виявили автомобіль BMW без номерних знаків, який зіткнувся з трактором, що виконував ремонтні роботи. Водій «БМВ» зник. 

Через деякий час на місце пригоди приїхала жінка – власниця іномарки, яка надала правоохоронцям необхідні документи на автівку. Громадянка запевняла, що саме вона допустила зіткнення під час керування, хоча покази очевидців події свідчать, що за кермом був чоловік. 

Під час розмови з поліцейськими жінка плуталась у поясненнях та не змогла надати чіткої відповіді факту самого ДТП або пояснити місце знаходження свого чоловіка.

Ознак алкогольного сп’яніння громадянка не мала. Після закінчення складання адмінматеріалів поліцейськими, власниця забрала авто.

Жодних ушкоджень ані трактор, ані працівники на вулиці не отримали. 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на місці пригоди в час, коли авто влетіло в госптехніку, перебував журналіст Віталій Глагола. Із відео та світлин, зроблених ним на місці НП, чітко видно, що ДТП скоїв нетверезий водій-п'яниця: доцент УжНУ, очільник товариства "Краяни Рахівщини", екс-президент регіональної організації "Rotary International", колишній директор Закарпатської філії "Кредобанку" Микола Бережанський. 

Зі слів Віталій Глагола, "Водій п'яний в зюзю, поки їхали патрульні – водій встиг зняти номерні знаки (хоча я встиг сфотографувати машину ще з ними), а потім пробував вибити в мене камеру з рук і пішов собі геть в сторону вулиці Митної, просто залишивши машину на дорозі і не чекаючи патрульних".



03 грудня 2016р.

Теги: іномарка, екскаватор, зіткнення

Коментарі

Васька 2, 2016-12-04 / 20:11:01
Для Васьки !! жона Твоя курва в Чехії в борделі трахається поняв???? його синок дома і працює мусорокопом в майорських погонах

Васька 2016-12-03 / 20:11:50
Синок в Чехії уже пару місяців, так що застаріла у Вас усіх інформація

Дід Микола 2016-12-03 / 20:05:03
пишете тут х-ню всяку, парашенко на вас лошар тупих клав хер, ви всі маєте виздихати, і чим скорше тим краще, шатуни чортові.

Бойчук 2016-12-03 / 18:21:13
Коля муй Цимбора я всьо з Марцинишиним тим Дітваком смолавим порішав ще вчора

банкір 2016-12-03 / 18:11:21
А ви ще так не зрозуміли, що для вас ослів закон, а для тих, у кого є гроші -вседозволеність. Так було, є і так буде. Слава у Каріни.

Боря 2016-12-03 / 17:51:47
Це просто наплювати на всіх! А якби збив когось - теж жінка би відповідала? для чого така поліція? хоч самі себе би поважали, а не оприлюднювали подібний бред.

Іван Петрічко 2016-12-03 / 17:36:35
За за пусрані порядки. Ми, платники податку утримуємо армію старих ментів, нових поліцаїв - селфіків котрі дохло киваются за 8 тис. рублів у місяць і толком вчинити нич негодні, а за всякими пустяниками має бігати сигінь журналіст.Абсурд і позор.

Гентеш 2016-12-03 / 16:33:02
Синок банкіра вроді всора всьо порішав бо сам мусором робить але одне не врахував це відео де його Нянько алкоголік виходить з бехи

Степан Крук-любителю попкорна 2016-12-03 / 16:26:44
Дякую за ссилку! Схоже,що це відео із авторегістратора Глаголи. Видно, як цей "Доцент" тримається за автівку, щоб не впасти. Всі відео та фотодокази є. Що вам, копам новоспеченим ще потрібно,щоб покарати порушника?

................ 2016-12-03 / 16:17:12
Є жони в ужгородських мажорів,
Такі. як ні в кого нема!
Сміливі і сильні ці жони,
А в душах – неправда одна..

Ескаватор на ходу тормознуть,
В палаючу хижу залізуть,
За свого «мажора» помруть,
І збрешуть й неправду утнуть.

Йду за попкорном 2016-12-03 / 16:11:37
Там журналіст Глагола вже вивісив відео, де водій виходить із машини. Цікаво як поліція і дружина водія це коментуватимуть?
https://www.youtube.com/watch?v=rCnfQWnabkw&feature=youtu.be

небайдужому 2016-12-03 / 16:08:41
То дайте від УжНУ публічну заяву-заперечення. Слабо?

небайдужий 2016-12-03 / 15:55:05
Так можна і Папою Римським назватися)))

Сержант 2016-12-03 / 15:52:08
А синок його Банкіра шо обкрадав простий люд в Банку де робив , - Мусорок кончений і хапуга не прийшов сказати шо то Він був за рульом ???? муг уже сам підполковник сказати шо то він великий перец був за рульом БЕХи няньовоі

небайдужому 2016-12-03 / 15:45:54
http://zakarpattya.net.ua/News/163877-Na-Zakarpatti-robocha-hrupa-napratsovuvala-propozytsii-do-Zakonu-Pro-spetsialnu-ekonomichnu-zonu-Zakarpattia-FOTO

Степан Крук - Васі 2016-12-03 / 15:41:00
Зате алкоголізм на освітлення впливає!

Томашу 2016-12-03 / 15:39:14
так само, як у екскаватор, цей алкаш міг врізатися в рідну тобі людину

Томашу 2016-12-03 / 15:36:44
А по цій дорозі за добу проїжджають тисячі машин. І при цьому "будь-їто" в екскаватор не врізається

Томашу 2016-12-03 / 15:35:23
П'яний за кермом - це єдина об'єктивність в цій ситуації

небайдужий 2016-12-03 / 15:33:30
Та не доцент він в УжНУ, а аферист! Називається доцентом кафедри фінансів. На сайті серед працівників кафедри він відсутній - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/economics-econfin/staff

НОВИНИ: Кримінал

18:33
На автодорозі Київ-Чоп в автомобілі, що став учасником ДТП, виявили водія та власника напідпитку і марихуану
13:42
/ 2
Мешканка Берегова вкрала в іноземного туриста у кафе у Львові рюкзак з грошима та документами
12:55
/ 2
На Тячівщині 16-річний мотоцикліст після удару в колесо автомобілем опинився в лікарні з розривом селезінки
12:48
За неподання е-декларації депутат сільської ради на Ужгородщині постане перед судом
10:42
У Сваляві діти заради розваги повалили на цвинтарі могильні надгробки
10:26
З подвір’я мешканця Туриці, що на Перечинщині, вночі викрали Daеwoо Tіcо
10:14
/ 1
У Вертепі на Хустщині затримали жінку, підозрювану у вбивстві свого чоловіка
18:02
Закарпатець із психічними розладами намагався у Рівному зґвалтувати жінку, що йшла вулицею з малою дитиною у візочку
17:26
/ 2
У Мукачеві затримали двох братів-азербайдажнців, що "вибивали" борги з розшукуваного за крадіжку вантажника
17:15
Підозрюваного у вбивстві колишнього члена банди Копчі на Великоберезнянщині взяли під варту без можливості виходу під заставу
16:29
/ 1
Ужгородцю, котрий встромив ножа у груди приятеля, повідомлено про підозру
15:00
У Мукачеві двоє раніше судимих підійшли до чоловіка в кафе, вдарили його та відібрали пиво і 2 пачки сигарет
14:38
/ 2
Ще 2 фігуранти у справі "кришування" поліцією нарколабораторії у Виноградові перебуватимуть під цілодобовим домашнім арештом
12:39
4 ДТП спровокували нетверезі водії впродовж вихідних на Закарпатті
12:21
На Тячівщині, впавши з містка у потічок, загинув мотоцикліст
12:11
7 індусів, котрих пообіцяли нелегально переправити за кордон за 2 тис доларів з кожного, затримали на Закарпатті
12:07
На Берегівщині судитимуть підпалювача авта
03:05
/ 15
В Ужгороді руйнівники "Корони" руйнують вже іншу пам'ятку – "Червену ружу" (ДОКУМЕНТ)
21:31
/ 3
Поліція опублікувала "портрет" мукачівця, що втік з-під варти в лікарні Ужгорода
21:17
У Виноградові зіткнулися Lada і Ford
17:16
/ 14
Біля Мукачева патрульні затримали п'яного монаха, якому "Бог дав права"
16:50
Неподалік Голубиного патрульні виявили "колег" нелегалів, вже затриманих уночі
16:38
/ 1
Винуватець ДТП в Берегові втік з місця події, а коли знайшли, заявив, що випив вже після аварії
13:30
/ 4
В Ужгороді з-під охорони в лікарняній палаті втік ув'язнений
12:46
/ 3
Адвокатові, затриманому з підозрою на передачу хабара судді Берегівського райсуду, призначено цілодобовий домашній арешт