В Ужгороді п'яний водій BMW врізався в ескаватор (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородці опізнали в ньому доцента УжНУ і екс-банкіра, що брав участь в атестації правоохоронців.

В Ужгороді п'яний водій BMW врізався в ескаватор (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття, на вулиці Собранецькій, п'яний водій BMW 7 (АО3777АО) врізався в ескаватор, що бере участь в ремонтних роботах на цій транспортній магістралі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив журналіст Віталій Глагола.

"Щойно на моїх очах чорна БМВ 7 влетіла в екскаватор на Собранецькій і мало не вбила робітника. Водій п'яний в зюзю, поки їхали патрульні – водій встиг зняти номерні знаки (хоча я встиг сфотографувати машину ще з ними), а потім пробував вибити в мене камеру з рук і пішов собі геть в сторону вулиці Митної, просто залишивши машину на дорозі і не чекаючи патрульних", - пише В.Глагола.

На підтвердження своїх слів журналіст оприлюднив світлини і відео з місця дорожньо-транспортної пригоди, на яких чітко видно особу порушника і власне аварійну ситуацію.

Пізніше користувачі Фейсбука повідомили, що на місце ДТП прибулти чотири екіпажі патрульних поліцейських і опізнали в водієві-п'яниці доцента УжНУ, очільника товариства "Краяни Рахівщини", екс-президента регіональної організації  "Rotary International", колишнього директора Закарпатської філії "Кредобанку" Миколу Бережанського. Останній, як виявилося, брав участь в атестації закарпатських правоохоронців.

Як неофіційно повідомили поліцейські. вони  прийшли до порушника додому, він не відчиняє, але періодично вигдядає з вікна. Патрульні чергують під будинком.

03 грудня 2016р.

Теги: БМВ, Собранецька. екскаватор

Коментарі

до "до "про"" 2016-12-04 / 21:31:13
І що? Назвати він може себе як завгодно, міг і президентом НАНУ назватися. Янукович теж вважає, що він "легітимний" )))
Провіряй другий раз інфу.

До "про" 2016-12-04 / 17:41:52
Подивися наведений у цій статті профіль з Фейсбуку самого Бережанського

Васька 2016-12-03 / 20:32:21
Народ, син Бережанського уже декілька місяців по не зрозумілій причині знаходится і Чехії, також добрий ходок натворив справ напевно, що аж у Чехію прийшлося тікати

про 2016-12-03 / 18:28:26
"На сайті ГУНП в Закарпатській області є інформація про те, що Бережанський, доцент КАРПАТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. Августина Волошина", а не УжНУ. Можливо В.Глагола просто не знає про існування в Ужгороді інших, крім УжНУ, ВНЗ?

микола Бережанський банкір 2016-12-03 / 15:56:59
Шо уд мене хочете всі Ви? Но пішли в готель Прагу в сауну, я туди з цимборами і девками з Університету ходжу кожну пятницю, но упилисьме мало пивка і віскаря но і шо ? Нащо тот Трактор мене почав обганяти і зажимати на обочиту? А потім вообще тракторист оборзів, обогнав мою БЕХУ, розвернувся і пішов мені Лоб у Лоб падлюка!!!!!!

небайдужий 2016-12-03 / 15:28:10
Васі
Не доцент! Називається доцентом кафедри фінансів. На сайті серед працівників кафедри він відсутній - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/economics-econfin/staff Аферист

"Косой" 2016-12-03 / 15:11:59
"Доцент",ты конечно вор авторитетный! Но зачем ты на шухер свою мочалку поставил?!

Андрієві 2016-12-03 / 14:46:04
Чоловіче, опам'ятайся. Зрозуміло, що він не екс-президент всього Ротарі інтерешнл, а лише регіонального підрозділу.

вася 2016-12-03 / 14:04:37
Я цю харю постийно бачу пяним!Так в УЖНу доцент! Це друг собутильник же одного рахивчана профессора проректора СтуденякаИ.П.

небайдужий 2016-12-03 / 13:38:27
Ключова фігура тут екскаваторник. Який завтра заявить, що він не бачив хто був за кермом. І все - доказів нема))). Цей пан і не працює на посаді доцента в УжНУ, і не колишній президент ротарі-клубу. Він просто неуловімий Джо)))

Коп 2016-12-03 / 13:25:35
А щоби змінилося якщо б патруль доставив на освідчення дану особу? Скільки разів працівники патрульної поліції затримувати на місці водіїв-п'яниць?Іщо? Лікарі наркодиспансеру у висновку пишуть, що освідуваний тверезий.Доки суспільство не вимагатиме, а відповідні структури не притягнуть до відповідальності псевдолікарів, порядку не буде.

Копча - Круку 2016-12-03 / 13:20:05
Якщо водій БМВ має знайомства в СБУ то не виключено, що екскаваторника визнають винним у замаху на вчинення терористичнрого акту. У корумпованій країні закони на жаль використовуються вибірково ми крім кольору шкіри до прикладу нічим не відрізняємося у цьому плані від Судану тому я не вірю у невідворотнісь покарання винуватця ДТП у цьому конкретному випадку.

Степан Крук -копчі 2016-12-03 / 12:48:10
Або, з політичних мотивів, екскаваторщик переслідував "БМВ", підрізав його та скоїв ДТП?! Такі покази може дати і дружина водія...

Копча 2016-12-03 / 12:21:23
Вангую що суддя побачить як п'яний екскаваторник грубо порушуючи ПДР пошкодив автомобіль поважного громадянина і з гуманності присудить йому тільки компенсувати вартість ремонту дорогої іномарки.

Степан Крук 2016-12-03 / 12:20:09
""Наразі речник УПП прокоментував аварію так:" "Немає точної інформації, хто був учора за кермом. Адже патрульна поліція прибула на Собранецьку уже після ДТП. Пізніше на місце аварії прийшла жінка, котра назвалася водієм автомобіля. Також сказала, що саме вона була за кермом авто під час ДТП. У неї були всі документи на транспортний засіб. Вона і забрала автомобіль"". Ось так, вчіться жити лохи!!!

Для Марти 2016-12-03 / 11:47:56
Просто його ріднесенький синок Іванко Бережанський працює на великій посаді і носить великі погони в Поліціі в Управління по боротьбі з економічними злочинами і всьо порішав з своїми коллегами коппами аби не їхали швидко його Нянька затримувати вот і всьо!!!!! нічого. Не буде народ Йому цьому Хрякові Банкірови злодійові

Андрій 2016-12-03 / 11:47:13
http://www.rotaractorwiki.org/wiki/List_of_Rotary_International_Presidents - у списку екс-президентів Rotary International його немає!

Gucul 2016-12-03 / 11:44:43
Чоловік кожну пятницю ходить просто в Баню !! Шо Селфікопи не знавуть про це????як уни сміють затримувати Миколку ???

Степан Крук - Марті 2016-12-03 / 11:23:30
Підстава для покарання цього субєкта є- це факт покинення місця ДТП.
"Відповідно до статті 122-4 КУпАП: Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб. Як правило, водій залишає місце ДТП, усвідомлюючи, що саме він винен в даній пригоді.
Відповідно до статті 124 КУпАП: Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року".

Марта 2016-12-03 / 11:15:53
Чому так пізно прибув на місце ДТП патруль?Чому громадянину не проведено мед. огляд на стан сп'яніння? Яким чином зараз буде доведено, що водій скоїв ДТП у стані сп'яніння?

НОВИНИ: Кримінал

10:52
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді розбили пам'ятник воїнам-афганцям
10:45
У Тячеві "п'яний" Chevrolet, не надавши перевагу в русі, спровокував зіткнення з Ford-ом
11:53
У Тереблі на Тячівщині спинили ВАЗ, на котрому п'яний водій то рушав, то зупинявся
11:10
У господарів на Рахівщині й Тячівщині вилучили та направили на експертизу майже півтисячі стебел снодійного маку
10:33
/ 1
На Мукачівщині чоловік із ножовими пораненнями шиї та грудей вказує на пасинка як на нападника
20:46
Мукачівця, який побив і задушив подушкою свою співмешканку, взято під варту
17:06
Рішення про долю "віджатого" в ужгородців скверу оголосять 26 червня
15:34
Закарпатця, звинуваченого в переправці нелегалів у ЄС, суд на Прикарпатті ухвалив взяти під варту з заставою
15:15
/ 1
У Рахові п'яний водій Renault в’їхав у огорожу стадіону
14:40
Ужгородець поскаржився поліції, що у нього виманили 1,4 млн грн
14:06
У мешканки Іршавщини вилучили 250 стебел маку, а в пенсіонерки з Рахівщини - 64 рослини конопель
13:40
Поліція розшукує свідків трагічної загибелі мешканки Берегова в ДТП з трактором
13:12
/ 3
Братові та сестрі, що вбили матір в Хусті, загрожує довічне ув'язнення
10:26
У Мукачеві затримали чоловіка зі слідами крові на одязі, котрий зізався у вбивстві співмешканки
01:28
/ 4
Закарпатські "наркополіцейські" вимагали $1 тис, їм інкримінується також вимагання – Нацполіція
23:13
/ 2
На Закарпатті двом "наркополіцейським", які за безпідставне звинувачення мешканця Чопа отримали 4 тис грн, інкримінують перевищення повноважень
23:06
У Берегові трактор смертельно травмував велосипедистку
22:51
Попри прощальну записку строковика, що застрелився, випадок наразі кваліфіковано як необережне поводження зі зброєю
15:44
/ 2
У Берегові жінка через неприязнь вдарила ножем у спину нетверезого чоловіка
12:56
У "Мерседесі" берегівця виявили пістолет і мачете
12:52
Мешканець Берегова возив із собою в автівці дві гвинтівки, ніж, рушницю та набої
12:45
/ 8
За фактом знищення магазину Фунданича в Ужгороді розпочато кримінальне провадження
12:30
В Ужгороді двоє чоловіків відібрали у містянина гроші та мобільний і втекли на його автомобілі
11:52
На Закарпатті шахраї від імені "Закарпатгаз Збуту" роблять спроби виманити гроші від споживачів
11:40
/ 3
На Закарпатті від вогнепального поранення загинув строковик-прикордонник із Кіровоградської області