В Ужгороді п'яний водій BMW врізався в ескаватор (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородці опізнали в ньому доцента УжНУ і екс-банкіра, що брав участь в атестації правоохоронців.

В Ужгороді п'яний водій BMW врізався в ескаватор (ФОТО, ВІДЕО)

В обласному центрі Закарпаття, на вулиці Собранецькій, п'яний водій BMW 7 (АО3777АО) врізався в ескаватор, що бере участь в ремонтних роботах на цій транспортній магістралі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив журналіст Віталій Глагола.

"Щойно на моїх очах чорна БМВ 7 влетіла в екскаватор на Собранецькій і мало не вбила робітника. Водій п'яний в зюзю, поки їхали патрульні – водій встиг зняти номерні знаки (хоча я встиг сфотографувати машину ще з ними), а потім пробував вибити в мене камеру з рук і пішов собі геть в сторону вулиці Митної, просто залишивши машину на дорозі і не чекаючи патрульних", - пише В.Глагола.

На підтвердження своїх слів журналіст оприлюднив світлини і відео з місця дорожньо-транспортної пригоди, на яких чітко видно особу порушника і власне аварійну ситуацію.

Пізніше користувачі Фейсбука повідомили, що на місце ДТП прибулти чотири екіпажі патрульних поліцейських і опізнали в водієві-п'яниці доцента УжНУ, очільника товариства "Краяни Рахівщини", екс-президента регіональної організації  "Rotary International", колишнього директора Закарпатської філії "Кредобанку" Миколу Бережанського. Останній, як виявилося, брав участь в атестації закарпатських правоохоронців.

Як неофіційно повідомили поліцейські. вони  прийшли до порушника додому, він не відчиняє, але періодично вигдядає з вікна. Патрульні чергують під будинком.

03 грудня 2016р.

Теги: БМВ, Собранецька. екскаватор

Коментарі

до "до "про"" 2016-12-04 / 21:31:13
І що? Назвати він може себе як завгодно, міг і президентом НАНУ назватися. Янукович теж вважає, що він "легітимний" )))
Провіряй другий раз інфу.

До "про" 2016-12-04 / 17:41:52
Подивися наведений у цій статті профіль з Фейсбуку самого Бережанського

Васька 2016-12-03 / 20:32:21
Народ, син Бережанського уже декілька місяців по не зрозумілій причині знаходится і Чехії, також добрий ходок натворив справ напевно, що аж у Чехію прийшлося тікати

про 2016-12-03 / 18:28:26
"На сайті ГУНП в Закарпатській області є інформація про те, що Бережанський, доцент КАРПАТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. Августина Волошина", а не УжНУ. Можливо В.Глагола просто не знає про існування в Ужгороді інших, крім УжНУ, ВНЗ?

микола Бережанський банкір 2016-12-03 / 15:56:59
Шо уд мене хочете всі Ви? Но пішли в готель Прагу в сауну, я туди з цимборами і девками з Університету ходжу кожну пятницю, но упилисьме мало пивка і віскаря но і шо ? Нащо тот Трактор мене почав обганяти і зажимати на обочиту? А потім вообще тракторист оборзів, обогнав мою БЕХУ, розвернувся і пішов мені Лоб у Лоб падлюка!!!!!!

небайдужий 2016-12-03 / 15:28:10
Васі
Не доцент! Називається доцентом кафедри фінансів. На сайті серед працівників кафедри він відсутній - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/economics-econfin/staff Аферист

"Косой" 2016-12-03 / 15:11:59
"Доцент",ты конечно вор авторитетный! Но зачем ты на шухер свою мочалку поставил?!

Андрієві 2016-12-03 / 14:46:04
Чоловіче, опам'ятайся. Зрозуміло, що він не екс-президент всього Ротарі інтерешнл, а лише регіонального підрозділу.

вася 2016-12-03 / 14:04:37
Я цю харю постийно бачу пяним!Так в УЖНу доцент! Це друг собутильник же одного рахивчана профессора проректора СтуденякаИ.П.

небайдужий 2016-12-03 / 13:38:27
Ключова фігура тут екскаваторник. Який завтра заявить, що він не бачив хто був за кермом. І все - доказів нема))). Цей пан і не працює на посаді доцента в УжНУ, і не колишній президент ротарі-клубу. Він просто неуловімий Джо)))

Коп 2016-12-03 / 13:25:35
А щоби змінилося якщо б патруль доставив на освідчення дану особу? Скільки разів працівники патрульної поліції затримувати на місці водіїв-п'яниць?Іщо? Лікарі наркодиспансеру у висновку пишуть, що освідуваний тверезий.Доки суспільство не вимагатиме, а відповідні структури не притягнуть до відповідальності псевдолікарів, порядку не буде.

Копча - Круку 2016-12-03 / 13:20:05
Якщо водій БМВ має знайомства в СБУ то не виключено, що екскаваторника визнають винним у замаху на вчинення терористичнрого акту. У корумпованій країні закони на жаль використовуються вибірково ми крім кольору шкіри до прикладу нічим не відрізняємося у цьому плані від Судану тому я не вірю у невідворотнісь покарання винуватця ДТП у цьому конкретному випадку.

Степан Крук -копчі 2016-12-03 / 12:48:10
Або, з політичних мотивів, екскаваторщик переслідував "БМВ", підрізав його та скоїв ДТП?! Такі покази може дати і дружина водія...

Копча 2016-12-03 / 12:21:23
Вангую що суддя побачить як п'яний екскаваторник грубо порушуючи ПДР пошкодив автомобіль поважного громадянина і з гуманності присудить йому тільки компенсувати вартість ремонту дорогої іномарки.

Степан Крук 2016-12-03 / 12:20:09
""Наразі речник УПП прокоментував аварію так:" "Немає точної інформації, хто був учора за кермом. Адже патрульна поліція прибула на Собранецьку уже після ДТП. Пізніше на місце аварії прийшла жінка, котра назвалася водієм автомобіля. Також сказала, що саме вона була за кермом авто під час ДТП. У неї були всі документи на транспортний засіб. Вона і забрала автомобіль"". Ось так, вчіться жити лохи!!!

Для Марти 2016-12-03 / 11:47:56
Просто його ріднесенький синок Іванко Бережанський працює на великій посаді і носить великі погони в Поліціі в Управління по боротьбі з економічними злочинами і всьо порішав з своїми коллегами коппами аби не їхали швидко його Нянька затримувати вот і всьо!!!!! нічого. Не буде народ Йому цьому Хрякові Банкірови злодійові

Андрій 2016-12-03 / 11:47:13
http://www.rotaractorwiki.org/wiki/List_of_Rotary_International_Presidents - у списку екс-президентів Rotary International його немає!

Gucul 2016-12-03 / 11:44:43
Чоловік кожну пятницю ходить просто в Баню !! Шо Селфікопи не знавуть про це????як уни сміють затримувати Миколку ???

Степан Крук - Марті 2016-12-03 / 11:23:30
Підстава для покарання цього субєкта є- це факт покинення місця ДТП.
"Відповідно до статті 122-4 КУпАП: Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб. Як правило, водій залишає місце ДТП, усвідомлюючи, що саме він винен в даній пригоді.
Відповідно до статті 124 КУпАП: Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року".

Марта 2016-12-03 / 11:15:53
Чому так пізно прибув на місце ДТП патруль?Чому громадянину не проведено мед. огляд на стан сп'яніння? Яким чином зараз буде доведено, що водій скоїв ДТП у стані сп'яніння?

НОВИНИ: Кримінал

11:43
На Іршавщині п'яний водій на "Шкоді" спочатку тікав від поліції, а відтак чинив опір правоохоронцям
09:57
/ 1
На Закарпатті розкрито всі 12 умисних убивств і замахів, а також всі зґвалтування, що сталися з початку року
06:59
В Ужгороді у крадія з супермаркету виявили наркотичну "їжу для папуги"
18:57
/ 10
Нардеп Петьовка вимагає всебічного розслідування злочину у селі Нижня Апша
16:40
/ 3
Ужгородський міськрайонний суд направив підозрюваного у вбивстві на Тячівщині підлітка на психіатричну експертизу
16:26
/ 1
У Мукачеві в авто підозрюваного у майновому злочині львів'янина знайшли марихуану
16:23
Намагаючись перевезти через кордон на Закарпатті майже 500 пачок сигарет, українець втратив мікроавтобус
12:30
В Іршаві затримали чоловіка, котрий підпалив чуже авто
12:13
/ 11
Випускаючи з-під варти підозрюваного в жорстокому вбивстві, Ужгородський міськрайонний суд "відмінив" постанову Апеляційного (ДОКУМЕНТИ)
11:26
Звинуваченого неповнолітнього у вбивстві підлітка на Тячівщині "апеляційно" вимагають знову взяти під варту
10:29
В Осої на Іршавщині затримали чоловіка, підозрюваного у вбивстві сусіда
10:17
/ 1
Угорець намагався перетнути кордон на Закарпатті, "запакувавши" в колеса та мости автівки понад 800 пачок сигарет
09:24
До 4 років в'язниці засуджено закарпатця, який обікрав церкву на Іршавщині
22:48
/ 18
У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства
17:59
/ 3
У Львові затримали три групи циганів-"гастролерів" із Закарпаття
17:00
Унаслідок ДТП поблизу Чинадієва на Мукачівщині постраждали водій та пасажирка
16:57
Близько 100 га земель прикордоння на Тячівщині, що використовувалися під сільське господарство, повернуто державі
15:57
Мешканця Тячівщини, підозрюваного в загибелі людини на дорозі, взято під варту із можливістю внесення застави
15:20
/ 4
Більше доби пребував у комі мешканець Тернополя, якого вдарив циган із Закарпаття
15:14
Водій мікроавтобуса із Закарпаття на Буковині смертельно наїхав на пішохода
12:43
У Домбоках, що на Мукачівщині, чоловік після п'яної бійки з односельцем із важкими травмами опинився в лікарні
11:25
Неподалік вокзалу в Ужгороді три нападники побили та пограбували чоловіка
11:22
В Ужгороді розшукали водія Peugeot, котрий збив велосипедистку та втік
08:25
/ 2
На МП «Тиса» через 1050 пачок сигарет вилучили "Рено" вартістю майже 400 тис грн