ФОТОФАКТ. У монастирі в Ракошині продають сир з цвіллю

У монастирі, розташованому в селі Ракошино Мукачівського району, продають зіпсутий сир з цвіллю.

ФОТОФАКТ. У монастирі в Ракошині продають сир з цвіллю

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив, розмістивши відповідні світлини, невтомний популяризатор Закарпаття, гід-екскурсовод Орест Когут.

"Купив бринзу у ракошинському монастирі.
Просто слова відсутні.
А я цей товар сьогодні рекомендував туристам.
Будьте обережні!!!", - написав О.Когут.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайну монастирській сироварні Свято-Покровського чоловічого монастиря УПЦ Московського патріархату виготовляють 9 видів італійських сирів, які користуються популярністю серед туристів.

03 листопада 2016р.

Теги: цвіль, сири, монастир, Ракошино

Коментарі

Орест 2016-11-08 / 07:33:47
І причому тут АТО? Нехай там займаються відповідні органи своїми прямими обов'язками.
Дякую за "титул", обійдусь і без нього... Називайте так (псевдо)активістів...
Мета була проста: інформаційна і поперджувальна, для колег та туристів.
А до сира я небайдужий... Колись часто брав у монастирі, а тепер вживаю і у різних закладах Ужгорода, таких як Годинка та Коро 10, але там покищо без нюансів...
Стосовно видалення, це до адміністрації сайту. У фб можна мене найти...

Робiн не Гуд 2016-11-04 / 23:46:27
До " борця за справедливiсть" . Давай пiдем разом в АТО !! Там багато буде цiкавого i багато що покриваетьс плiснею.... Або давай просто зустрiнемось i вияснимо ,справжню мету цього дiйства. Менi байдуже на сир , так само як i тобi. Едине прошу не вилучайте коментарi , якi тобi не подобаються .

Орест 2016-11-04 / 11:11:40
Ужгородець дякую. П. Микола, за бажанням, можу вас пригостити з бринзою... А свідками, що та де я купляв була ціла туристична група + водій :)
Джордан. Яз Ужгорода... Відсутнє бажання кататись. Маю і так купу справ...
Форестер, Оля, 1111, Моня, наголошую ще раз: це фотофакт. При зустрічі можу навіть подарувати :) Цікаво, яким ви виразом обличчя будете дегустувати, вживати :)...

ужгородець 2016-11-04 / 01:53:21
Миколо, на відміну від тебе у Ореста Когута репутація - бездоганна.

Сплинт 2016-11-03 / 22:23:44
Диана! Шлюха ти пидзаборна!

Діана 2016-11-03 / 21:14:45
І не дивно, що такий сир.(((( Його там варить циган Вася (Лоці). А сам Митрофан старе московське підарастичне чудо в рясі, який розвів свому з гомиків, які його обслуговують. Вся Мукачівщини про це в курсі . Тому який ґазда,-такий і сир(((

Микола 2016-11-03 / 19:59:34
Нормальний журналіст не писав би таку фігню,... навіть якщо б то і правда, перед тим як звинувачувати треба доказати що та банка була куплена саме в Ракошинімв монастирі.

Моня 2016-11-03 / 19:31:32


Коментар видалено. Адмін


Орест 2016-11-03 / 19:08:02
Для всіх хто має сумніви. У фб мене можна найти. Щодо зберігання, до це до монастиря. Вранці придбав, в той же день вечером відкрив банку... Сам часто бував там, купляв бринзу, мав позитивне ставлення і рекомендував туристам! Замовляю їхню бринзу у закладах громадського харчування в Ужгороді! Але факт є фактом. Хто має сумніви, особисто можу пригостити, навіть подарю... І доречі, це не вперше, що я чую проблеми стосовно продукції від своїх колег, але ненадавав значення.

Моня 2016-11-03 / 19:05:21
Цій людині яка буцімто купила сир у монастирі майже Добре заплатили за антирекламу. БОГ ТОБІ СУДДЯ.





Оля 2016-11-03 / 18:57:17
Шановні ми розуміємо що є конкуренція але паплюжити монастир і фотографії розміщувати в інтернеті що дає доказ прилавок не монастирский це заказуха.

Адмін 2016-11-03 / 17:38:50
"...Акцентовано "Московський патріархат"(не розумію звязку в даній ситуації)..." - це інформація, важлива для читачів.
Ви й не маєте нічого розуміти чи нерозуміти, кожен має робити свою роботу: ви - свою, а журналісти - свою.

Ну і так само не варто вказувати людині, яка купила цей зіпсутий продукт, що їй робити.

Справедливисть 2016-11-03 / 17:32:27


Хамство. Коментар видалено. Адмін


джордан 2016-11-03 / 17:21:35
мінімум дивно що людина не пішла в магазин де брала цей сир,а побігла писати статтю в газету за банку 0.5 сиру!
і ще так акцентовано "Московський патріархат"(не розумію звязку в даній ситуації)

1111 2016-11-03 / 15:50:40


Хамство. Коментар видалено. Автору - попередження. Адмін


форестер 2016-11-03 / 15:41:51


Який наклеп? Ти при тямі? Чоловік, який постійно вас рекламував, купив у вас сир з пліснявою. Вам би заткати писки і вибачитися, а ти тут всіх пуджаєш і клянеш. Подавай в суд, а не сквернослов.


1111 2016-11-03 / 15:28:49
А по Божомк вести наклеп?! Буть мая воля, яби в суд подав!

форестер 2016-11-03 / 15:14:17
1111, брехати - то не по-Божому ))

Ну і де тут "поношають монастир"? Тут конкретні фотки з пліснявою. От і відповідай по суті.

1111 2016-11-03 / 14:56:02
Я видношення немаю! Я постийно купую!а таки як ви фигньою займаетеся! Идить робити! А не поношайте монастир! И чому туда не понимать! Про ви парашники!

1111 2016-11-03 / 14:51:29

НОВИНИ: Соціо

06:11
Держлісагентство на прохання WWF призупинило вирубки в букових пралісах Закарпаття
21:16
/ 14
ФОТОФАКТ. ХХІ століття: у туалеті школи в Лазещині на Рахівщині коштом батьків встановили двері до кабінок
20:20
/ 1
Богданські смереки, або Похвала глупоті
18:56
/ 10
Москаль не прийняв представників мітингуючого Кошелева, бо втомився і пішов додому
18:04
/ 1
У Солотвині завершився фестиваль колядок "Віфлеємська зіронька-2018"
17:28
Волонтери просять допомогти матеріалами для утеплення притулку для бездомних тварин в Ужгороді
16:14
Торік нерухомість Закарпаття поповнила місцеві бюджети на майже 30 млн грн
16:10
З огляду на погодні умови на Закарпатті почали працювати стаціонарні пункти обігріву
15:51
/ 1
У Кошелеві на Хустщині селяни мітингували проти бездоріжжя та збирали підписи під вимогою ремонту місцевих доріг
12:41
Водіїв в Ужгороді просять не паркуватися вздовж вулиць, аби не заважати снігоочищувачам
12:16
З початку року в Ужгороді виявили вже 25 випадків захворювання на кір
11:49
/ 1
На Закарпатті – гостра нестача вакцини від кору, забезпечено менше третини щеплень від потреби – ОДА
11:09
Харківʼяни їдуть до Ужгорода з креативними ідеями
10:53
/ 2
Майже 1,7 млн грн піде цьогоріч з обласного бюджету Закарпаття на підтримку ЗМІ
10:15
Увечері вівторка та проти ночі середи на Закарпатті чекають сильний сніг, хуртовини та снігові замети й ожеледицю
09:48
До п'ятниці на Закарпатті триматимуться міцні морози та снігопади, найсильніше сніжитиме у середу
09:25
На Закарпатті спостерігається тенденція до зменшення заготівлі новорічних ялинок
20:12
/ 9
Пасажири поїзда "Одеса-Ужгород" рубали дрова в тамбурі, щоби обігріти вагон
19:49
На прибуток "працюють" тільки 30% стада унікальної закарпатської ферми плямистих оленів
17:54
/ 1
У Дубовому, що на Тячівщині, юні колядники з навколишніх сіл славили народження Ісуса Христа
16:49
У поліції Закарпаття говорять про зменшення кількості аварій з потерпілими на дорогах
16:22
/ 1
В Ужгороді підтверджено 15 випадків захворювання на кір у дітей дошкільного віку, які не відвідують дитсадки
15:51
Поляки "навчально" діляться із прикордонниками на Закарпатті досвідом
15:47
/ 1
У Мукачеві коштом міського бюджету закуплять вакцини для профілактики кору
15:45
На Закарпаття завітали словацькі колядники
» Всі новини