В Ужгороді пострілом в скроню з "травмата" намагався покінчити з життям суддя Апеляційного суду Євген Животов

У неділю, 2 жовтня, в обласному центрі Закарпаття сталася надзвичайна подія – у власному помешканні здійснив спробу суїциду суддя Апеляційного суду Закарпатської області Євген Животов.

Євген Животов. Фото з приватного пофілю в
Євген Животов. Фото з приватного пофілю в

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах, інцидент стався о 5-й годині ранку. Суддя намагався застрелитися пострілом впритул у скроню з «травмата» – пістолетом для відстрілу гумових куль типу пістолета Макарова.

За попередньою інформацією, виявила Є.Животова його дружина.
Наразі Є.Животов перебуває в обласній клінічній лікарні. Рана виявилася не смертельною, але, схоже, є серйозне пошкодження мозку.

Як стверджують люди, близькі до Є.Животова, ввечері, який передував спробі самогубства, він перебував у вкрай пригніченому стані, а поведінка була надзвичайно дивною. Інші джерела стверджують, що такий стан мав місце не один день.

При цьому інформація про освідчення Є.Животова на вміст у крові алкоголю чи наркотичних речовин відсутня.

Будь-яку інформацію на цю тему отримати дуже складно, ймовірно має місце спроба приховати інцидент. Про це свідчить і той факт, що з часу надзвичайної події минуло вже дві доби, однак жодних офіційних повідомлень з цього приводу озвучено не було.

Більше того, за інформацією Закарпаття онлайн, робиться спроба використати цю ситуацію для дискредитації певних осіб, безпосередньо причетних до резонансного розкриття корупційних схем на Закарпатській митниці ДФС.

Євген Животов є суддею судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Апеляційного суду Закарпатської області. При цьому належить до числа найменш публічних суддів цього суду.

На даний час, за інформацією Закарпаття онлайн, Є.Животов перебуває у відпустці. Хоча в списку призначених на вівторок, 4 жовтня, його прізвище фігурує в призначеній до розгляду кримінальній справі у складі колегії суддів. В наступні дні призначених до розгляду справ за його участі немає.

Євген Животов є сином судді судової палати у кримінальних справах Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ Геннадія Животова. Останній до призначення в Київ працював в тому ж Апеляційному суді Закарпатської області.

Датою народження Є.Животова інтернет вказує 16 червня 1981 року. Судячи з декларації, у нього є дружина, донька і син.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 15 травня 2013 року в Ужгороді, на приватній автостоянці по вулиці 8 Березня спалили автомобіль «Шкода-Октавія» чорного кольору 2002 року випуску, що належав тодішньому судді Великоберезнянського районного суду, мешканцю Ужгорода Животову Євгену Геннадійовичу.

04 жовтня 2016р.

Теги: суїцид, самогубство, Євген Животов, пістолет, постріл

Коментарі

true 2017-04-12 / 20:36:46
1) Відсутність (автоматично останнім часом)захисту від дій певних осіб, які, наче, робили "правильні дії";
2) Отруєння невідомими хімічними речовинами (100 % не наркоман, постійно вживав лише сигарети);
3) Спеціальні "психологічні" розмови, демонстрація відеосюжетів які після вказаного отруєння призвели до несподіваного стану душі психічно здорової особи - ніколи непередбачуване завершення існування...

2522 2016-10-08 / 19:20:10
Вже всі з розуму зійшли. як в 21 рік можна бути суддею районного суду? Коли вже десь будуть прояви якоїсь справедливості? Перестаньте в такому випадку писати про порядність...

Ужгородка 2016-10-06 / 10:14:41
Знаю Євгена особисто - це унікальна,доброзичлива,абсолютно позитивна людина,син гарного батька!Спаси Господи його!:(

Серьожа 2016-10-05 / 15:41:55
Тот суддя Животов наркоман 100%. Я бачив на власні очі як нюхає. І шахрай він корумпований. Де дивиться правосуддя???!!

ніко 2016-10-05 / 15:39:52
Ура! Жаль що не бойовим! То аферист і шахрай. Всім відомий наркоман. Він нюхає первитин і якшо є гроши то кокаїн.

Голуб 2016-10-04 / 21:24:27
Цікаво, чи не залишив передсмертної записки, можу в ній є причина такого проступку?

Адвокат 2016-10-04 / 19:07:43
Пантко там нічого не рішає. То вишкірка і пробити ті мізки можна тільки сечею п'яного йожіка.

Тата 2016-10-04 / 16:24:26
Ненормально радіти такій новині. Виходить, якщо завтра у Вашій родині таке трапиться, теж у когось від "файної" новини настрій підніметься.

Бийці 2016-10-04 / 15:08:16
Аж настрій від файної новини від учора піднявся........

Лео 2016-10-04 / 12:34:27
Просив суддю апеляційного Панько звільнити інваліда та батька малолітньої дитини від сплати судового збору. Однак суддя Панько з сукупним доходом за 2013р. у 256 113 порахував , що інвалідна пенсія у розмірі 1300грн. не є показником важкого матеріального стану. ЧИ ЦЕ НЕ СКОТСТВО ПАНОВЕ СУДДІ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ. Інваліду потрібно 15 років отримувати пенсію, щоб досягнути того, що суддя Панько за рік має.

цвіркун 2016-10-04 / 12:09:54
пан О.Д. дещо знае більше просто не пише а лише натякае) так пане Олеже у вас достовірна інфа

Andy 2016-10-04 / 10:37:46
Правду так ніхто не узнає.Бо на такий крок ідуть ті, у кого совість ще є, або ті, кому тюрьма світить..... Можливо 4 жовтня треба було виносити "потрібне рішення".

махно 2016-10-04 / 10:02:36
офіційна версія резонансна і ЗМІ скоріш за все її не отримає

Степан Крук 2016-10-04 / 09:57:32
Я би поки що утримався від різких "доброзичливих" коментарів. Адже ми не знаємо мотивів такого крайнього поступку цього молодого чоловіка. Знаємо тільки що він суддя. МИ можемо тільки проклинати недолугу суддівську систему. Причини невдалого самогубства можуть бути різними - це невиліковна хвороба близької людини або інше особисте горе, не повязане із професійною діяльністю. Давайте зачекаємо офіційних версій, щоб потім нам не було соромно за власні бездушні коментарі.

доброжелатель 2016-10-04 / 09:34:19
Еще одна тварина получила

Ужгородець 2016-10-04 / 09:29:46
Порядний суддя. Нічого поганого про нього не скажеш.
Щось тут не те? Хто довів до такого?

Споглядач 2016-10-04 / 09:14:10
Вроді спокійна людина.

0123 2016-10-04 / 08:38:02
І маленький син,а дружина,як із концтабора випущена(страшенно худюща),шкода тю жінку і тих малих дітей.

Копча 2016-10-04 / 08:35:00
Неправда що ЗМІ друкують тільки погані новини, чудова новина зробила мій день.

Йовжіко 2016-10-04 / 07:35:31
Менше кокса нюхати треба панове судді!!! А то один. Суддя присадив на цю " тему" весь суддівський корпус в Унгварі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини