Крім хабара у митників МП "Тиса" вилучили також "чорну касу" в 200 тис грн (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 2 жовтня, спецпідрозділом К управління СБУ в Закарпатській області спільно з військовою прокуратурою Ужгородського району було проведено оперативні заходи по затриманню хабарників з числа митників на митному посту "Тиса". Останні системно займалися поборами з водіїв мікроавтобусів, які перевозили з Італії в Україну посилки та передачі заробітчан їх близьким в Україну.

Крім хабара у митників МП "Тиса" вилучили також "чорну касу" в 200 тис грн (ФОТО, ВІДЕО)

Масштаби цих поборів можна уявити хоча б з того факту, що протягом вихідних через даний пункт пропуску проїжджає більше 1 000 мікроавтобусів, які везуть людям допомогу з-за кордону.

Працівники Чопськоїі митниці, а саме з підрозділу по боротьбі з контрабандою, організували системний збір хабарів у вказаних водіїв. Вони створювали штучні перешкоди останнім під час проходження митного та прикордонного контролів, за усунення яких і вимагали гроші.

Наразі, за інформацією Закарпаття онлайн з джерел у правоохоронних органах, вказаних осіб затримано працівниками СБУ саме при вимаганні та одержанні чергового хабара у водія мікроавтобуса.

Крім того, у ході проведення невідкладних слідчих дій було виявлено приховану так звану "чорну касу" зміни вказаного митного поста. За інформацією редакції, йдеться про суму в 200 тисяч грн.

Вказана ситуація буда виявлена вже після того, як голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповсюдив у ЗМІ інформацію, у якій запевнив, що керівництво Митного посту «Тиса» буде переформатовано за грубі порушення в роботі.

Насправді жодних змін в цьому напрямку не відбулося.

Зробити це Г.Москаль доручив начальнику Закарпатської митниці ДФС Володимиру Колеснікову, який є його безпосереднім ставлеником, був призначений на митницю поза оголошеним конкурсом і якого він відстоював своїм демаршем про звільнення перед вищим керівництвом держави.

Для очолюваної В.Колесніковим митниці затримання виявилося повною несподіванкою. Відразу після оприлюднення нашим виданням інформації про події на митному посту "Тиса" прес-служба ГУ ДФС України в Закарпатській області розіслала в ЗМІ повідомлення, в якому бездоказово і явно нашвидкуруч, з численними помилками в тексті спробувала "заперечити" наведені факти.
 

Прагнучи сенсації деякі ЗМІ розповсюджують інформацію,

 яка не відповідає дійсності

Сьогодні, 02.10.2016, у засобах масової інформації з'явилось повідомлення, нібито на митному посту "Тиса" затримано працівників за статтею "хабарництво". Прагнучи сенсації журналісти оприлюднили фото та відео, де зафіксували працівників митного посту, а усіх хто потрапив в об'єктив камери обізвали "хабарниками". Вважаємо, що подібне не припустимо.

Журналістика - це факти, і факти, які чітко відділені від коментарів.

Наразі факту затримання працівників фіскальної служби нема, а шкода нанесена державному органу та державним службовцям, непоправна. Честь, гідність та ділова репутація державного службовця сьогодні не на найкращому рівні, але принижуючи й обзиваючи всіх без винятку хабарниками, немає нічого спільного із журналістськими стандартами та свободою слова.

Просимо ЗМІ надалі не розповсюджувати не підтверджену інформацію компетентними правоохоронними органами!

ДФС у Закарпатській області

02 жовтня 2016р.

Теги: хабар, чорна каса, МП Тиса, СБУ

Коментарі

вуву 2017-05-03 / 20:33:38
НуКщо люди самі платять "бо так треба"... І самі пхають хабаря ... То може поставити спеціальний апарат автоматичного прийому грошей ... З видачею чека ...де написаноскільки сплачено і коли ... Встановити кругом відокамери спостереження ... І нехай платять далі ... В казну області.
Бо хто заплатить в автомат машину ... То вже хабаря митнику недасть ... А тільки чека покаже...тай все.
А інкасатори хай самі все чітко опганізують і виймання грошей і пезперебійну роботу тих апаратів.
Не працює один ... Платіть в другий... Не працює другий ... платіть в перший.
А сбу має контролювати ... Щоб не було так ... Що інкасатори не прийіхали ... Машини не працюють ... а прикордоннику знімають гроші в " ручному режимі".

Галя 2017-02-23 / 08:11:16
Нас задержали на шесть часов на таможне Тиса просили взятку в 400евро или , как они сказали, назад в Европу.Почему на них никакой управы нет?

ЧИТАЧ 2016-10-09 / 14:50:34
Всякое чудо три дні держиться, а потім....

хаб-ар 2016-10-04 / 22:00:48
ой фу "нищеброты")))) на России черная касса (общак) силовиков миллиардами измеряется)) и это еще полковнег а не хенерал)))) (с)
больше денег изьять нужно у Шльоперов! больше!! не позорьте страну , гадюшки))

Влад 2016-10-04 / 00:26:36
А як поживає ланьо? Змінить шкарпетки і продовжить кришувати?

ннн 2016-10-03 / 21:39:21
ВЧОРА ЛОВИЛИ А сьогодні в наглу на Тисі вже знов доїли буси і ще нагліше і що змінилось та нічого одна показуха Чоп

ужгородець 2016-10-03 / 16:16:18
ВОЛОВЕЦЬ, а тебе хто бере ? Хіба, що львівські митники.

Закарпатцю 2016-10-03 / 15:57:50
ха

super_pivan 2016-10-03 / 15:39:31
Чесних там нема, всі хабарники і сволота - всіх на гіляку разом з головним хабарником і крадієм МОСКАЛЕМ. ПИз..ць скоро Закарпаттю від таких керівників і піарщиків.

super_pivan 2016-10-03 / 15:36:05
Ще Лужанку треба раком поставити!!!

анонім 2016-10-03 / 14:17:27
Ой берут ще й як. Не тільки у автобусів це хай розповідають діткам дома я вже на Україну скоро не їду соромно перед чоловіком який бардак а люди які мають нашу державу пропагувати а не ганьбити!

ВОЛОВЕЦЬ 2016-10-03 / 14:09:55
БРАЛИ,БЕРУТЬ І ЗАРАС ПРИ ЖИДАХ І ПІСЛЯ ЖИДІВ БУДЬ БРАТИ МЗДУ МИТНИКИ УКРАЇНИ,БО МИ ЛІДЕРИ ПО КОРУПЦІЇ У СВІТІ.І МОСКАЛІ ТУТ НЕ ПРИЧОМУ.

Щирий 2016-10-03 / 10:22:05
Обласна прокуратура тільки отримує інформацію і відразуже справі гаплик а хабарник тішиться із правоохоронців ! Треба буде підготувати запит "про надання інформації", скільки правоохоронних органів звернулись із матерялами за ст. 368 КК України і скільки було реалізовано. Не реалізовані справи можна рахувати проданими Бітляном і керівництвом.

Правосек 2016-10-03 / 09:40:43
На Чопі всі ті про кого говорив Харченко на відео коли його за яйця привязали до стовпа ганьби залишились на місцях !!!!всі схеми працюють як і при янеку

Степан Крук 2016-10-03 / 08:43:00
Щодо заяви прес-служби ДФС в Закарпатській області. Зрозуміло, що не всі митники, котрі в кадрі стоять в "позі", є хабарниками. Зрозуміло, що існує презумція невинності, зрозуміло, що крапки над "І" поставить слідство і суд. Але є очевидним, що митна служба Закарпаття прогнила наскрізь, що ці самі" італійські буси" не одиничний випадок, а системна, організована ерозія, котра розїла ДФС. Саме про це три рази на день повинна б заявляти прес-служба ДФС. Оце б була свобода слова із обєктивною самооцінкою гідною журналістики! І взагалі смішно, коли кишенькова прес-служба, обмежена циркулярами в свободі слова, робить відповідні заяви-попередження з притензіями на всеукраїнську журналістику.

закарпатець 2016-10-03 / 05:52:36
Молодець Ціцак.
З його призначенням на посаду військового прокурора трохи зрушилася боротьба з контрабандою в Закарпатті.
А то облпрокуратура годувалася з митниці та погранців роками.
Ціцак майбутній прокурор Закарпаття, а не всякі там приблуди та пристосуванці із місцевих.

Адмін 2016-10-02 / 22:30:03
Безумовно :) Дякуємо, виправили

до адмін. 2016-10-02 / 22:24:37
..Сьогодні, 2 вересня...виправте ..2 жовтня ..

Zoli 2016-10-02 / 22:17:32
Невеличке попередження від сбу К що ділитися треба не 50 на 50 а 70на 30 на користь К. Завтра скажуть самі що факту хабарництва не зафіксовано. Потрібна реформа сбу!

Гаврилюк 2016-10-02 / 21:31:33


Ми і так були бідні, а зараз нас просто пограбували, всі домовленості кота під хвіст, щоб ти здох ****.

Перебор. Збавте оберти. Адмін


НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині