ФОТОФАКТ. В Ужгороді поліцейські проігнорували Державний гімн України

Закарпатський журналіст, власкор "Нового каналу" Віталій Глагола зафіксував нових поліцейських на зневажливому ставленні до Державного Гімну України.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді поліцейські проігнорували Державний гімн України

"У мене за весь час перша претензія до нових копів. Момент виконання гімну України на масовому заході сьогодні на Петефі. Старий і новий коп. У всьому світі при виконанні національного гімну – правоохоронці віддають честь. Сьогодні кожен старий міліціонер на площі віддав честь, жоден новий – ні. Це важливий момент", – повідомив В.Глагола.

16 березня 2016р.

Теги: поліція, гімн, Віталій Глагола

Коментарі

Аноним 2017-01-05 / 21:02:19
" Додік 2016-03-16 / 10:47:54
Дайте зарплату новим поліцейських таку як получают старі і увидете результат." - а причём тут з/п???)) мдааа, вы там тупые все что ли...

Аноним 2017-01-05 / 20:59:51
" Зоро 2016-03-16 / 06:29:56
Правильно бо старі май вошколовані.Кіть дати старим таку зарплату і иашини результатів у роботі було би більше бо нові йли у поліцію за зарплатою а старі знали шо зарплата мала або йли на роботу на ратріотизмі!!!" - какой в хера патриотизм, уважаемый?) не гони)) Туда шли бабло косить и з/п их особо не интересовала совершенно!Ты вообще в милиции был этой хоть раз! Не имея никакого представления о том что это такое пишешь реально ху**ню!!! Балду включи и подумай хорошенько прежде чем писать!!!

Аноним 2017-01-05 / 20:54:21
Віталій Грегор, )) По поводу гимна я согласен, а вот по поводу обращения к гражданам - категорически нет!Во многих странах этого нет! Ещё бы на колени становились) Ну менты отдают честь, а что творят и что творили! тебе лучше от этого было? Мне лично пох отдают они там кому то честь или нет( за исключением нац гимна), мне лишь бы работа эффективная была!

Віталій Грегор 2016-03-17 / 11:04:46
Ніколи не думав, що скажу, але старий поліцай, той міліцай справа, що віддав честь, все таки не втратив повністю совість, ну як мінімум повагу та шану, тому йому в цьому респект, а цього вирядженого нового поліцая - на палю! Бо якщо він не шанує державний гімн своєї країни, то є сумніви чи шанує він тоді взагалі когось!!! Хлопці на сході поклали своє життя не за це! Тому його прямому начальнику також суворе попередження, що допустив таке і я пораджу розібратись чим скоріш та доповісти громадськості.. бо якщо не він, то є ми, ті хлопці, яким повезло вижити і ми з нього спитаємо вже по іншому..

Народ 2016-03-17 / 10:57:10
Марцинишин догану ви вже винесли цьому поліцаю? Народ вимагає відзвітуватись публічно по цьому випадку

Зоро 2016-03-16 / 21:47:28
Правий сегмент то ліве яйце путлера

Таня 2016-03-16 / 11:38:38
Правому сегментові
Чоловіче, у вас окуляри зламалися: он ви вже прізвища плутаєте)) Ну, або ткнулися з вашими коментами обуреними не під ту інформацією. Вам Балога в страшних снах приходить?)))

Правый сегмент. 2016-03-16 / 11:29:13
Опять этот Балога! Куда ни глянь - в этом СМИ только Балога, Балога, Балога... Пусть себе занимается своими делами, а не сует свой нос, куда не нужно, и не разглагольствует. Кто он такой, вообще?

Додік 2016-03-16 / 10:47:54
Дайте зарплату новим поліцейських таку як получают старі і увидете результат.

укр 2016-03-16 / 09:04:01
попередня міліція була звичайною бізнесстуктурою, а не правоохронним органом. Нових поіцейських, як і нас всіх, необхідно виховувати в національному ключі:слухати українську музику, дивитися укр.фільми і т.д., а можновладцям сприяти покращенню життя людей, тоді зявиться і повага до національних символів.

Коля 2016-03-16 / 07:32:04
Якби був гімн Арменії або Грузії то всі нові поліцейські ввіддають честь

Зоро 2016-03-16 / 06:29:56
Правильно бо старі май вошколовані.Кіть дати старим таку зарплату і иашини результатів у роботі було би більше бо нові йли у поліцію за зарплатою а старі знали шо зарплата мала або йли на роботу на ратріотизмі!!!

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 14
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 8
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти