Закарпатський "Беркут" брав участь у кривавому побитті майданівців 22 січня 2014 року (ВІДЕО)

Бійці закарпатського підрозділу міліції спеціального призначення "Беркут" брали активну участь у масовому і жорстокому побитті учасників столичного Майдану 22 січня 2014 року. Це стало відомо з нового відео, опублікованого в YouTube.

Закарпатський "Беркут" брав участь у кривавому побитті майданівців 22 січня 2014 року (ВІДЕО)

Відповідний відеосюжет, на якому показані зіткнення на Майдані Незалежності та вулиці Грушевського в Києві 22 січня 2014 року,  на своєму каналі в YouTube вперше опублікував журналіст Андрій Бородулін.

"Два года назад, 22 января 2014 года украинская революция собрала первых погибших. В тот день я занимался фото и текстом, к тому же немножко отравился газом. Монтировать тогда полновесное видео так и не стал. Эти файлы целиком размещаю впервые.

В своем хостеле в переулке Шевченко (выходит прямо на Майдан) я увидел в трансляции на висящем на стене телевизоре, что милиция начала продвижение по улице Грушевского. Я тут же оделся и пошел туда. Выйдя на площадь, я сразу начал снимать", — написав автор відео у коментарі.

"Среди примечательного на видео:

- Снят проход насквозь через площадь Независимости (Майдан), построение одного из отрядов "самообороны" у Дома профсоюзов (видео снято на ходу, камера трясется, но я намеренно его не резал);
- Атака "Беркута" на Грушевского, применение оружия, в том числе "вслепую": один из залпов направлен в парковую зону, на склон, где скопились зеваки.
- Один из командиров "Беркута" кричит участникам своего отряда, по-украински: "Закарпаття! Сюда! Всі за мною!" (8 хв 48 сек)
- Также на видео в мегафон произносится другая, весьма символичная фраза: "Ещё раз: без моей команды ни шагу вперёд! У них есть свои командиры, они выполняют свои задания. У нас есть свои командиры, мы выполняем свои задания...".
- Жертвы. Контратака Майдана.
- Работа санитаров и прессы", — перерахував А. Бородулін.

Саме 23 січня 2014 року Закарпаття онлайн впіймало на брехні тодішнього речника УМВС в Закарпатській області Олега Подебрія, який запевняв, що закарпатського "Беркута" в Києві немає.

Того ж таки 23 січня, під час під час журналістської акції біля УМВС України в Закарпатській області, керівник О.Подебрія, тодішній керівник міліції Закарпаття Василь Варцаба вийшов до пікетувальниківі  підтвердив, що 30 працівників закарпатського "Беркуту" ще всередині грудня виїхали до Києва і зараз перебувають у столиці. З його слів, закарпатські беркутівці в цей час перебували у підпорядкуванні  столичного ГУМВС і знаходилися на Банковій.

Цілком очевидно, що для громади Закарпаття є принциповим добитися розслідування тих подій і персональної участі в них закарпатських "беркутівців".

Тим більше, що більшість з них продовжують служити в міліції Закарпаття і за нинішніх обставин мають всі шанси потрапити до поліції, як це вже сталося з іншим прислужником режиму Януковича Володимиром Грубарем, який нині очолює одну з двох рот патрульної поліції Ужгорода і Мукачева.

Під час резонансних подій в Апеляційному суді Закарпатської області в Ужгороді, після оголошення вироку по Малковичу-"Хорвату" саме хтось із колишніх спецпризначенців крикнув "Рома, дай команду!" і погрожував викинути "Хорвата" у вікно.

24 січня 2016р.

Теги: Беркут, Подебрій, Варцаба, Майдан

Коментарі

Slawa 2016-01-26 / 21:33:58
ці тварі в Ужгороді базуются на Радванці по вул Гранітній напроти дитячого будинку для сиріт. Беркута неодноразово обкрадали голандську гуманітарну допомогу і навіть били сиріт. Це заявляли самі діти через пресу

Адвокат 2016-01-26 / 06:15:20
А коли лишать звання хенерала і пенсіі в 28 тисяч гривнів Варцабу який посилав Беркутят бити людей на Майдан і брехати всім в очі що Беркут в казармі?( чи він і далі буде викладати в УЖНУ і читати лекціі цей ханига медведчуківський

Очевидець 2016-01-26 / 00:05:16
Дивишся і аж не віриться, що ні одна сука на сіла, шкода ми мали тоді такий шанс взяти долю країни молоді руки патріотів, а натомість нас знову обдурили старі хвойди(((

Ужгородець 2016-01-25 / 19:10:23
Кончені ТВАРІ всі мусора.!!!

Прапорщик 2016-01-25 / 14:40:06
Які нахрен мусора в АТо? Та вони казли сиділи від зони бойових дій за 150 кілометрів і в крутих берцах і флісах селфі лиш і робили для фейсбука з своїми животами і грабували волонтерів і доходяг із сепарських сіл казляри вонючі. А ми ЗСУ були в АТо і билися з кацапнею і сепарами

Сотник 2016-01-25 / 14:09:37
В АТО щоб не їхати то прикривались жіночими спідницями біля брами бази. Прийшлось задіяти всі важелі примусу щоб заставити цих псів режиму йти послужити БАТЬКІВЩИНІ.

Копча 2016-01-25 / 09:14:03
Бійці Закарпатського "Беркуту" дійсно приймали участь у кривавих подіях на Майдані. Чи це був увесь підрозділ чи тільки кілька надто охочих до грошей безмозких виродків невідомо, але особисто знаю одного з таких, сам розповідав де і що вони робили та скільки за це їм заплатили. Розкаяння у здійсненому зовсім не було як він вважав такі бійці потрібні будуть будь якій владі. Сталося це на одному з блок постів за кілька днів по втечі Януковича. Адреса його відома але чи зараз служить в поліції не знаю.

Суд Лінча 2016-01-25 / 09:01:35
Якщо у вас не працює законний дкржавний суд, то тоді єдиний вихід - запрацює мій суд. Бо міс. Справедливість мусить перемогти!

Ваня 2016-01-25 / 08:52:41
Влада маэ жити в страху перед народом, а не напаки

українець 2016-01-25 / 07:50:26
Одна банда втікла а інша прийшла на крові людей і дальше вбиває неугодних для режиму пороха. Доки не буде реальної революції, тіпа суди Лінча, доти порядку не буде! ЖИДО-МАФІЙОЗНА ШАЙКА НА ЧОЛІ З ПОПом рулить!!!

Сержант 2016-01-25 / 06:55:24
Вони всі ці холуї Януковича і Варцабині пси всі працюють на місцях а їх камандір Беркута який ними командував лупасячи майданівціа підполковник Шаленик спокійно працює начальником навчального центру УМВС яке розташоване на Шипці" в Мукачеві !

джон 2016-01-25 / 06:54:11
І по 500 доларів в день на банковвй получали

спарта 2016-01-25 / 00:28:52
вони ж десь тут... Між нами. Затаїлися.

lemak 2016-01-24 / 23:42:43
А може з часом хтось iз Закарпатцив, i фамилии цих "перевертнив" и адреси в Iнет скине!!! Нема ничого тайного, щоби не стало явним!!!

Сотник 2016-01-24 / 23:28:03
За звірства їм платилось готівкою і 18-го лютого вбивати українців вони вирушили на двох бусах і на двох джипах і всі на чеських номерах, одержавши по 20-цять тисяч кожний.Але прийшлось пережити страшну абструкцію в с. Козьова дальше в Східниці а в В. Висоцькому залишити транспорт ідобиратись до залізниці своїми двома,щоб повернутись в Ужгород..Можливо колись буде нагода описати все це в деталях.

яамямявм 2016-01-24 / 23:19:45
Мусора пiдapacи при любому режимі. Пси без честі і достоїнства.

форестер 2016-01-24 / 23:11:58
Повний ****ець! На палю паскуд! Вони - вбивці

Прынцесса 2016-01-24 / 23:02:22
ахуеть..

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"