Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

Коментуючи скандал у ЗМІ із командиром батальйону патрульної поліції, екс-міліціонером Володимиром Грубарем, призначення якого в нову поліцію "громадськість та журналісти не сприймають..., дорікаючи йому переслідуванням активістів Майдану", командир патрульної поліції Закарпаття Юрій Марценишин пояснив тим, що той пройшов відбір і має відповідні професійні якості.

Стати ужгородським поліцейським екс-міліціонеру Грубарю допомогли "професійні якості", здобуті при затриманні активістів

– Так, я мав зустріч з активістами, вислухав їхні аргументи. Ми пояснили, що людина пройшла всі етапи відбору. Ми оцінюємо не минуле В.Грубаря, а його професійні якості та авторитет у колективі. Керівництво та самі колеги по групі відібрали його в когорту командирів. Спершу його призначили командиром роти, а коли командир батальйону став заступником командира управління, то було вирішено запропонувати В.Грубарю посаду командира батальйону. Він добре налагодив роботу в роті, і ми це врахували. Наразі Володимир Грубар залишається командиром батальйону, але він у нас тепер на особливому рахунку, – каже Ю.Марценишин.

На зустрічі активістів і журналістів з керівництвом патрульної поліції Ужгорода і Мукачева активісти і журналісти повідомили керівництву факти грубого нехтування В.Грубарем закону при виконанні політичних замовлень керівництва області і обласного центру.

При цьому було пояснено, що В.Грубарь пройшов відбір, приховавши ці факти, а громадськість не змогла вплинути на відбір на рівні проходження В.Грубарем співбесіди, оскільки всупереч вимогам активістів і журналістів відбори проходили закрито і прізвища міліціонерів, що подали заяви в поліцію, не були відомі.

Тому міліцейський досвід В.Грубаря по прислуговуванню владним режимам, коли той безпосередньо керував і сам брав участь у незаконних затриманнях активістів та журналістів на площі Народній і спільних з кримінальними елементами діях в ужгородській мерії, навряд чи можна вважати позитивним.

Якщо не враховувати таке минуле, то в поліцію мають можливість потрапити і "беркутівці", які вивали майданівців, наголосили учасники зустрічі з керівництвом патрульної поліції.

Що суттєво, Ю.Марценишин сам потрапив у патрульну поліцію з міліції, що, очевидно, перешкоджає йому бути в цій ситуації об'єктивним.

Раніше очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе публічно обіцяла, що колишні міліціонери зможуть потрапити до поліції тільки через переатестацію, а на керівні посади – виключно через детектор брехні.

Натомість, за результатами відбору, "беркутівці", які побили студентів на Майдані, прийняті у Нацполіцію.

 





 

26 грудня 2015р.

Теги: поліція, Грубарь, міліція

Коментарі

Цілком таємно 2017-01-01 / 21:19:45
Проведу атестацію за $500! Тел. 050 5005050

Адмін 2016-10-06 / 20:22:29
Якщо ви помітили, тут мова не про Ю.Марценишина і патрульну поліцію загалом. Тут мова про цілком конкретного перевертня в погонах, який протиснувся в полцію.

І перестаньте апелювати до Адміністрації і О.Диби. За настирливість в цьому плані правилами коментування передбачено бан.

Правый сегмент. 2016-10-06 / 19:52:07
Кстати! И еще раз хочу обратиться к Олеге Дыбе.
Безусловно, еще раз подчеркну - я не одобряю В. Г. но прошло время, и пора сделать определенные выводы.

1) Олег Дыба и др. прекрасно знают - значительная часть граждан оценивает полицию неординарно: "Да, старые менты были умнее и профессиональнее". Но, в то же время, этим старым ментам не рады. Опять плохо! )))) В общем, нашим людям не угодишь. ))))

2) Я читал полное интервью Ю. Марценишина. И даже в Фейсбук его нашел. И что скажу. Общее впечатление - человек умный, компетентный и т.д. По крайней мере, выгодно выделяется среди ряда наших предшественников.

3) Процесс переаттестации. Много нареканий на то, что ряд членов аттестационных комиссий - ПОЛНЫЕ ДИЛЕТАНТЫ! И это горькая правда! Которые, причем, сами признаются в том, что зарубывают хороших, достойных людей. А как так получается? Скажите мне!

4) По любому, в полиции будут служить неподобающие личности, но... Мы должны понимать - в обществе (и не только в нашем) завязано всё так прочно, что просто взять и "рубануть по ментам" нельзя! Потому, что какая бы гнилая система не была - это, пока еще, система.

Варус 2016-06-20 / 13:05:18
На гиляку !

Данацко 2016-05-22 / 10:37:39
Як ми майжек надоїли ЛЮДЯМ,і площа стала як площа.Шо далше робити,МУЙДАН МАЙЖЕК.

Правый сегмент. 2016-04-21 / 20:55:30
Да, есть проколы и в переаттестации, в приеме новых, но...
1) Журналисты (и этого СМИ тоже), почему-то, НЕ ИНТЕРЕСОВАЛИСЬ ПОЛОЖЕНИЕМ ДЕЛ вообще. И в самом начале, и позже.
2) Кто мешал, что мешало пообщаться с членами комиссии?
Очень уж подозрительно это всё выглядит. )))) Не в обиду журналистам будет сказано.
3) Бардак - везде. Почему только полиция? Я, к примеру, отписывал один раз в ЛС на Фейсбук Олегу Дыбе, и моё сообщение до сих пор не прочитано! Вот такой "профессионализм". С обеих (!) сторон. И там бардак, и тут бардак. Увы.

ТРОЛЬ 2016-04-14 / 20:23:02
3НАЮ И ТОГО ЧТО СПРАВА ДАЛБОЙОБА И ТОГО ЧТО СЛЕВА... О...ШИЕ МУСОРА Я ИX УЖЕ ЛЕТ ДЕСЯТЬ ВИЖУ XОДЯТ ГРИВОЙ ТРУСЯТ... ДО СИX ПОР В ГОРОТДЕЛ 3АГЛЯДУЮТ

ivo bobul 2016-04-09 / 17:47:27
с.л.о.н

Анонім 2016-03-18 / 15:26:01
Марценишин, Грубарь, Лісничко, другі мудаки всі робили в міліціі і розводили народ на капусту. Деконаідзе казала ож в поліцію наберуть нових, а на руководящі пости строго через детектор.Ко іх протолкав в поліцію, бо з ними набрали ліліпутів што на них форма висить та дебілів, котрі нормально ни говорити ни писати ни знають.

Віктор 2016-03-10 / 15:28:44
***ец який поліцейський. Навіть не мент, а мусор!

Саша 2016-03-10 / 09:51:04


Зловживання багатоніковістю. Творення видимості дискусії під різними нікнеймами. Видалено два коментарі. Адмін


мешканець 2016-03-10 / 09:48:12
Яка в нас чудова реформа, переатестація...
І Грубарь не один такий пройшов в нову поліцію.

активістка 2016-03-10 / 09:44:52
Грубарю, не треба писати сам за себе. Як ти справлявся, ми всі бачили на Народній і в мерії.

Людина, яка топталася по закону, не має права служити в новій поліції.

№ 102 2016-03-10 / 09:23:31
Грубарь добре зарекомендував себе на посаді КОМБАТА і чудово справляється із своїми функціональними обов’язками

активіст 2016-01-26 / 19:33:28
То не Володимир Кувик, який у статусі в.о. начальника Ужгородського МВ УМВС підписував сфальшовані протоколи на активістів, затриманих тоді на Народній?

John Doe 2016-01-26 / 18:26:21
Що за молодик на останньому фото справа в блакитній жилетці? Я стикався з ним на автомийці. В нього були чохли на сидіннях: на водійському сидінні якраз під дупою машинним способом було вишито "Віктор Янукович". Така ж вишивка оздоблювала і чохол спинки. Тобто хлопець реально пердів у Януковича ще в 2011 або 2012 році. Ось так.

ната 2015-12-29 / 11:59:49
сам там займався клоунадою я була присутняпри цій клоунаді. А то що понабирали в поліцію якихось недоростків то факт аж ганьба на них дивитись так жалюгідно виглядають

drug 2015-12-28 / 22:40:29
ко це чмо нагуляное пустив межи люди???як була мусарня так ся й лишила

Жека 2015-12-27 / 16:48:40
Сволота

тячівець 2015-12-27 / 14:46:27
невже нова поліція не змогла обійтися без такого ціного кадра та правду мав ратушняк що послав їх про який рівень довіри до нової поліції можна говорити ті самі рожі на манєжі

НОВИНИ: Кримінал

18:02
/ 1
Вбивцю, що позбавив життя чоловіка на Рахівщині, взято під варту без можливості виходу під заставу
17:30
/ 1
За вкрадені у відвідувачіки ательє у Мукачеві 1100 грн крадій проведе за ґратами понад 3,5 роки
16:55
Мукачівця, що вбив чоловіка ножем на вулиці, взяли під варту
16:36
Водієві ВАЗу, котрий на Тячівщині п'яним наїхав на 9-річну школярку, загрожує до 8 років ув'язнення
13:51
У рамках операції "Акциз" на Закарпатті вилучено сигарет і алкоголю на понад 3 млн грн
12:00
На Тячівщині місцеві жителі затримали й передали поліції двох чоловіків, що крали з новобудови
11:40
У мешканця Лавок, що на Мукачівщині, вилучили саморобну рушницю для відстрілу диких звірів
11:36
/ 6
СБУ розпочала досудове розслідування стосовно росіянина, котрий вербував заробітчан із Закарпаття для агітації "за автономію"
10:44
У водія, зупиненого на Берегівщині через порушення ПДР, знайшли у кишені первентин
10:06
/ 1
Суд заборонив міській раді відводити землю в центрі Ужгорода "під гаражі" "піджакам" І. Волошина (ДОКУМЕНТ)
09:35
На Закарпатті угорець намагався покинути Україну на краденому "Форді"
03:33
У Мукачеві затримали чоловіка, розшукуваного за вбивство мукачівця
01:50
В Ужгороді сталася ще одна потрійна ДТП
17:27
/ 1
Чоловікові, котрий смертельно поранив ножем знайомого на Рахівщині, оголошено про підозру
17:19
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгороді на перехресті Митної та Собранецької − потрійна ДТП
16:50
/ 1
Справу "дипломата" Ліщишина, котрий віз за кордон на Закарпатті тютюнову контрабанду, скеровано до суду
16:30
Чоловік, що побоями "покарав" літню жінку в Мукачеві за власні 4 роки тюрми, тепер проведе за ґратами 7,5 років
14:58
В Ужгороді вночі чоловік виніс із магазину 5 ящиків шампанського
14:46
/ 7
Звинувачений у вбивстві у Великому Березному Володимир Копча у відеозверненні каже, що вбивав не він
13:09
Розкрадача церковних храмів на Хустщині триматимуть під вартою
12:56
/ 1
За фактом смертельної ДТП внаслідок неналежного стану автодороги на Тячівщині розпочато кримінальне провадження
12:22
У Мукачеві опівночі у пасажира таксі знайшли близько 10 г розфасованої по пакетиках марихуани
12:09
/ 2
П'яна сусідка вкрала у пенсіонерки на Мукачівщині шовдарь, домашні ковбаси та м'ясо
12:06
На Рахівщині молодий чоловік помер у кареті "швидкої" після смертельного візиту знайомого
10:48
/ 1