Розбита Audi A6 в Ужгороді стояла посеред вулиці з 3.30 ночі, але поліція виявила її лише зранку?

В ГО "Спеціальний контроль" анонімно звернувся таксист, який працював вночі з 7 на 8 січня.

Розбита Audi A6 в Ужгороді стояла посеред вулиці з 3.30 ночі, але поліція виявила її лише зранку?

Він повідомив, що бачив розбиту Audi A6 на вулиці Собранецькій близько 3.30 ночі. Але не міг зупинитися, бо віз пасажира. На фото з відеореєстратора чітко видно, що на вулиці - глибока ніч. У той же час патрульна поліція заявляє, що екіпаж №107 виявив вказану Audi A6 тільки вранці і представив фото, з якого видно, як у світлий час доби цей автомобіль забирають евакуатором.

Таке нестикування викликало сумніви в активістів "Спецконтролю", котрі вказують, що або протягом тривалого відрізку часу патрульні поліцейські не патрулювали одну з найважливіших транспортних магістралей обласного центру Закарпаття, або мають місце характерні для міліції "договорняки" з водіями-порушниками.

09 січня 2016р.

Теги: поліція, міліція

Коментарі

Читач 2016-01-10 / 14:14:31
Значить люстрацію було проведено не належним чином... Шкода, що громадську позицію має невеликий відсоток громадян...

О.Д. 2016-01-09 / 23:00:54
1. Молодь патрульної поліції - це не те саме, що її керівництво, вихідці з міліції, з Грубарем включно.

2. Звідкіля вам знати, скільки часу треба для того, щоби "порішати" цю справу? )

3. Моя громадська позиція є тут, в коментарях, тут - http://zakarpattya.net.ua/News/149042-Na-kerivnu-posadu-v-patrulnu-politsiiu-Uzhhoroda-pryznachyly-militsionera-shcho-keruvav-areshtamy-aktyvistiv-na-Narodnii , http://zakarpattya.net.ua/News/149678-Staty-uzhhorodskym-politseiskym-eks-militsioneru-Hrubariu-dopomohly-profesiini-iakosti-zdobuti-pry-zatrymanni-aktyvistiv.
А ще вона була на зустрічі з керівництвом патрульної поліції, де вона вперлася в нерозуміння з їх боку))
Ну і ще трохи цієї позиції буде дещо згодом. З підписами включно... )

Читач 2016-01-09 / 22:45:09
Логіка де??? Якби був договорняк, це би "порішали" за півгодини... Це - не є така ситуація, яка потреюує такого довгого по часу "розрулювання"... Патрульній поліції(де молодь працює не тільки за зарплату, а і за ІДЕЮ), не хочеться починати свою діяльність з негативних бонусів... Треба просто повірити вних.. А про одіозних, та де ж ваша, наша громадська позиція щодо підписів про їх звільнення???

О.Д. 2016-01-09 / 20:15:40
А які підстави вірити поліції, якщо там командиром роти - один із найодіозніших ужгородських мусорів Грубарь? Чому в такому випадку не допустити, що пішли в хід договорняки?

Читач до Суперчитача 2016-01-09 / 20:09:08
А які підстави вірити таксисту? А якщо знайдуться такі, котрі скажуть, що їхали у 5 рана, і ауді там не було???

Суперчитач. 2016-01-09 / 17:59:29
А хто казав що таксист телефонував кудись?

Читач 2016-01-09 / 17:49:43
Дуже цікаво, а чому цей "анонімний" таксист не зателефонував до поліції??? Зателефонувати до "контролю" - мав час, а до патрульної поліції, куди телефонують всі свідомі громадяни не зміг??? Цікавий "анонімний таксист"... Чи він не бачить різниці між патрульною поліцією і так званим "Спецконтролем"??? Чому через свою диспетчерську службу СВІДОМИЙ таксист не повідомив про виявлену автівку?

Василь з Перечина 2016-01-09 / 16:23:07
Явно шось мусора хотіли порішати.

НОВИНИ: Кримінал

17:53
Пенсіонера з Тячева затримали на спробі переправити до Румунії двох "водолазів"
10:40
/ 4
За фактом хуліганських дій біля ТЦК у Виноградові поліція відкрила кримінальне провадження
15:58
На Закарпатті передали ЗСУ автомобілі, які керівник ГО ввіз як гуманітарну допомогу та продавав
15:41
Справу закарпатця, який видурив у дружини військового $10,5 тис. за "звільнення з полону", передали до суду
15:31
Через Закарпаття без декларування намагалися везти з Німеччини побутової хімії на понад мільйон гривень
14:22
Жителя Велятина на Хустщині, який п'яним зарубав свого гостя сокирою, засудили до 8 років ув’язнення
11:20
/ 4
Через контрабандні сигарети 25-річний студент позбувся на кордоні з Угорщиною свого "Мерседеса"
13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
/ 1
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
/ 2
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 4
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми