Більше сотні бігунів під дощем пробігли Мукачівську десятку" (ФОТО)

Сьогодні, 26 вересня, попри дощову погоду, у Мукачеві відбувся забіг "Мукачівська десятка".

Забіг пройшов у мікрорайоні Росвигово за ініціативи ГО "Молодіжні ініціативи Закарпаття".

Стартували та фінішували бігуни на площі Героїв Майдану. Участь у заході взяли понад 100 учасників з Ужгорода та Мукачева.

Окрім основної дистанції в 10 кілометрів, пройшли забіги на дистанції 5 кілометрів для аматорів та 1 кілометр для дітей та студентів.

За результатами забігу першим на дистанції в 10 кілометрів серед чоловіків став ужгородець Анатолій Малий з результатом 34 хв. 47 секунд та Андріана Рошко із результатом 42 хв. 17 секунд, серед жінок.

На дистанції у 5 кілометрів переможцями стали Микола Шимоня та Олександра Пустовар.

Першість у забігу на 1 кілометр виборов студент МДУ Анатолій Жемоєдов.

Переможці отримали грамоти грамоти, медалі та кубки від організаторів. Окрім пам’ятних нагород лідери забігу "Мукачівської десятки" на дистанції 10 кілометрів отримали від організаторів грошові винагороди.