Незабаром до власників подвійного громадянства будуть застосовувати санкції

Незабаром щодо осіб із подвійним громадянством вживатимуться заходи.

Незабаром до власників подвійного громадянства будуть застосовувати санкції

Про це на прес-конференції в Ужгороді після відкриття та освячення пам’ятника австрійській імператриці Марії-Терезії заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Зі слів міністра, незабаром до тих, хто має по два і більше паспортів, застосовуватимуться санкції.

«В Конституції України чітко написано, що подвійного громадянства бути не може і крапка. Кожен має поважати українські закони. Кожен, хто має два паспорти має розуміти, що його виявлять і застосують відповідні санкції»

Також вже незабаром буде введений спільний митний контроль, який унеможливить випадки, коли на українській митниці громадянин показує один паспорт, а на європейській – інший.

05 січня 2015р.

Теги: подвійне громадянство, Павло Клімкін

Коментарі

ЙОУШКО 2015-01-21 / 15:59:09
Я МОЖУ ПОСПОРИТИ ХОТЬ ІЗ КИМ ,ЯКЩО ТРЕБА БУДЕ ВІД ОДНОГО СЯ ОТКАЗАТИ ТО ТОЧНО ВШИТКІ СЯ ОД УКРАЇНСЬКОГО ОДКАЖУТЬ!

Пинзіяш 2015-01-20 / 08:43:07


Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2015-01-17 / 12:22:29
Зробіть так щоб в України просили подвійного громадянства ане українцы в іншої держави, тоді питання відпаде само собою.

Катерина клімкіну 2015-01-16 / 21:40:26
Коломойський і йому подібні , шановний, закінчить з усіма вами. Він цій владі не по зубам. Це ж треба.....особа з чотирима громадянствами займає посаду голови ОДА!!!! Цікаво....як може пояснити голова СБУ надання допуску до таємності особі з іноземними громадянствами. Адже посада голови ОДА передбачає певний рівень допуску до таємності. Зняття допуску тягне за собою автоматичне звільнення з посади. З цього потрібно починати, а не виносити в ранг ворогів держави звичайних громадян.

укроп 2015-01-16 / 21:04:34
ержіко закон треба поважати і виконувати бо то буде бардак треба ймати усіх з подвійним громадянством і точка \=-0 закон є закон

Ержі-нийні 2015-01-09 / 19:25:13
Хотіла бим видіти як клімкович буде нас виловлювати із другим паспортом. Най раз собі подумат што из того може бути коли вун збере на граници 100 тисяч нашого народу яких вун хоче санкціонувати.

клімкін 2015-01-07 / 12:38:10
Почнемо, Вася, з тебе, а Коломойським закінчимо

вася 2015-01-07 / 12:33:26
пусть климкин начнет с коломойского!!

Макс 2015-01-07 / 11:30:58
Угорський распорт це не громадянство. Тому нема чого переживати.

Наталі 2015-01-07 / 10:49:06
Не сумніваюся, що у ВР є купа громадян з подвійним громадянством. Думаю, треба починати з них. Закарпатці за останні 20 років в Украіну привезли більше грошей з заробітків за кордоном ніж наша влада може собі уявити. Але Украіна як бездонна бочка.

українець 2015-01-07 / 00:08:36
Входженння до ЄС не має нічого спільного з громадянством націоналістичної Угорщини, яка зазіхає на територію Закарпаття. А ми вже "наїлися" угорських пендриків і угорського шовінізму. Я не маю другого громадянства, а тому мені переживати нічого. А хто порушив закон, той хай і переживає.

Василь 2015-01-07 / 00:02:35
Він що перепив вина у нас чи що. Хай це у вр раді розказуе а не у Закарпатті. В Закарпатті за таке може получити персону нон грата за таке.

I am 2015-01-06 / 21:22:54
Та взагалі - як це виходить, український уряд з одного боку прагне в ЄС, я з іншого намагається санкціонувати тих своїх громадян, які вже мають громадянство Євросоюзу?

I am 2015-01-06 / 19:48:23
"В Конституції України чітко написано, що подвійного громадянства бути не може і крапка." - У Конституції нічого подібного нема!
Там є тільки таке: "Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство."
А Закон про громадянство чітко роз'яснює поняття "єдине горомадянство" ст.2.:
"Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:
1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість снування громадянства
адміністративно-територіальних одиниць України."
Крапка.
Тут нема жодного слова про громадянство інших держав.

Роман 2015-01-06 / 17:56:06
І так на сто тисяч закарпатців накладуть санкції?
Про таке міг заявити тільки КДБіст, яким і є клімкін.

Це я 2015-01-06 / 17:21:41
А хто мене запитав вже дорослого, чи хочу мати українське громадянство?

сорри 2015-01-06 / 16:23:31
Взвили зрадники Батьківщини :) А ж попереджав, що так буде

Капець 2015-01-06 / 15:48:38
І це міністр закордонних справ? кадровий дипломат? Так слон у посудній лавці у порівнянні з цим чиновником - сама витлонченість!
Член Уряду приходить на приватний піар-захід якоїсь родини по освяченню памятнику австрійської імператриці (!) і робить купу дебільних заяв:
- про санкції щодо осіб з подвійним громадянством. Так в самому уряді працюють люди з подвійним громадянством;
- про спільний митний і прикордонний контроль. Це питання вже роками обговорюється, але немає ні технічного, ні юридичного вирішення. міністр міг би про це знати. а якщо не знає. то міг би здогадатися;
- про санкції щодо угорських громадян на спільному з угорцями пункті пропуску!
Цей міністр засвідчив не тільки свою повну некомпетентність, корумпованість (що він робив на приватному піар заході?!) але і взагалі відсутність зародків логічного мислення.

Олег, Берегово 2015-01-06 / 15:17:35
А чому б не зробити "хід конем"? А саме: дозволити громадянам України мати подвійне громадянство, але не всіх країн. Цілком логічно, що можна мати громадянство країн ЄС, якщо ми туди прагнемо, а також країн, асоційованих з ЄС. Логічно, що можна дозволити також подвійне громадянство з країнами США, Австралія і Н.Зеландія, Канада. Юридично заборонити подвійне громадянство з РФ, пострадянськими неєвропейськими країнами. Щодо інших держав - вирішувати в індивідуальному порядку, аби уникнути проникнення в країну небажаного контингенту з "третіх країн".

9302 2015-01-06 / 15:13:26

раз вже міністр згадали про "Конституцію":

Статья 49. Каждый имеет право на охрану здоровья, медицинскую помощь и
медицинское страхование.
Охрана здоровья обеспечивается государственным финансированием
соответствующих социально-экономических, медико-санитарных и оздоровительно-
профилактических программ.
Государство создает условия для эффективного и доступного для всех граждан
медицинского обслуживания. В государственных и коммунальных учреждениях
здравоохранения медицинская помощь предоставляется бесплатно !!!!!!!; существующая сеть
таких учреждений не может быть сокращена. !!!!!!!!!!!!!



+ 1000 !!!

Волонтер 2015-01-06 / 10:44:12
"Конституцію України потрібно виконувати до кінця. А не окремими пунктами, коли це комусь вигідно!!!"

- це вірно !

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая