В Ужгороді за участі міністра Клімкіна відкрили пам’ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді за участі міністра закордонних справ Павла Клімкіна урочисто відкрили та освятили сквер і пам'ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії.

В Ужгороді за участі міністра Клімкіна відкрили пам’ятник австро-угорській імператриці Марії Терезії (ФОТО, ВІДЕО)

Ця постать безпосередньо пов’язана з  історією Закарпаття – адже саме за часів правління Марії Терезії розпочався духовний та освітній розвиток Ужгорода та Закарпаття.

На урочисте відкриття пам’ятника прибув міністр закордонних справ України Павло Клімкін. За його словами, ця подія втілює європейські цінності, головна серед  яких – свобода.

Відео - Тиса-1, фото- Мукачівська греко-католицька єпархія

05 січня 2015р.

Теги: імператриця Марія Терезія, Павло Клімкін

Коментарі

Балог 15.01.2015 / 11:17:45
.. та вони ся всі всрали)))))).. еру продажних журналюг

свої 08.01.2015 / 19:06:56
Чому не Ромжа? Чому не єпископ Бачинський? Чому не творці Храму? Чому не розстріляні священники-патріоти-карпатоукраїнці??? Чому мовчать патріоти , інтелігенція Закарпаття, чмо Панов? Боже прости, славить "благородну" "Катерину - 2 " закарпатсського пошиву, яка "благородно била нас по голові" руками своїх сатрапів й запроданців... чому мовчать історики??????? Де ви, панове Федаки????? Ай -яй! Мені ганьба за вас. Але ж ми бидло ....

свої 08.01.2015 / 18:53:07
де ви викопали гуно клоуна панова - чмо послідньой

Балог 08.01.2015 / 12:50:32
.. уже маємо корчму притулену у рві до моста в Ужгородському замку, маємо приліплену ЗЛОЧИННО уродливу бетонну тумбу до одного за бастіонів на Мукачівському замкові( зовсім не проти ,, торула,,))... ги)) голвні архітектори міст постаралися. один ппц. який заслужений))... Боже. защо караеш Закарпаття???????????????

Балог 08.01.2015 / 12:38:20
... поіхав подивився((((.. хочеться ... матом.... поверніть стару огорожу на зад . як було.. просрали Народну. зараз взялися далі нищити Ужгород.. чорт,, мі тупіемо. деградуемо , дурніемо(((.. а стілько навколо,, о... уенних,, митців..звідки у людей така самовпевненність, що вони в чомуь тямлять, до чого не мають зовсім відношення??. не апнови, ПАнови!!!!, перенесіть статую жіночки, в якесь в тепле місце.. й верніть огорожу так , як була, ЦЕ НАКАЗ!!!!!!!!!... ІНШИМ РАЗОМ НАДУМАЄТЕ, щось подібне... думайте,,,головою, а не ж...

Галина 07.01.2015 / 16:04:16
До Максима:
Освячення споруди і канонізація... нічого спільного у даному випадку немають....Ви на Водохреща чи після нього, для чого запрошуєте священика чи батюшку додому? Чому біжите до священнослужителів з проханням освятити нову машину, золоті прикраси чи на тому ж Красному Полі священики освячують стелу? Гімназисти канонізовані?

magyar ember 07.01.2015 / 11:23:42
Sanovna redakcija.Radzhu vivchiti istoriju.Mária Terézia nikoli ne bula imperatriceju Avstro-Uhorscini,adzhe vona prozhivala u 18-mu stolitti.Avstro-Uhorscina vinikla u 1867 poci.Maria Terézia bula avstrijskoju imperatriceju ta uhorskju korolevoju.Ce dvi rizni rechi.

Максим 06.01.2015 / 21:03:28
При освяченні говориться молитва, в якій звучать слова "хай ця річ буде корисною для кожного, хто вживатиме її". Коли йдеться про заводи, то їх освячують, очевидно, для безпеки праці тощо. Хати освячують тому, що вони є місцем постійного проживання. А памятник Марії Терезії? Для чого його освячувати?

Це я 06.01.2015 / 17:45:42
до Максима

Я не розуміюся на канонах, але мені здається, освячувати можно що завгодно.Освячують же і промислові об"єкти при відкритті, і часні дома на водохреще.

Це я 06.01.2015 / 17:41:17
Грекокатоликів зрозуміти можно. Адже отримали від Марії-Терезії і замок і кафедральний собор. А край - шкільницьтво.

Максим 06.01.2015 / 13:12:29
Я не проти памятника. Але для чого його освячувати. Вона ж не канонізована Церквою. То для чого освячувати?

Довбуш 06.01.2015 / 12:34:12
Що то за міністр ЗС, котрий у воєнний час на приватні шоу до клоунів панових їздить. Може тут вирішуються конче важливі проблеми України?! Ганьда!!! Логічно виникає питання про те, чим так зуміли пройдисвіти панови зацікавити пана міністра, що той покинув усі державницькі справи і почимчикував та цю тусовку. До відома, цей памятник, що має сумнівну цінність з погляду історії та і монументального мистецтва, споруджений на мізерну долю тих грошей, що малий панов заробив на контрабанді цигарок, будучи на дипломатичній службі. Пан міністр навіть і не здогадується, як його підставили, хоч присутні там працівники угорського консульства добре про це поінформовані. Ось так панови репрезентують Україну у світі!

111 06.01.2015 / 08:02:10
Клімкін, а це не попахує сепаратимзмом? А може лижете гузицю мадярам оби газ давали?

Антоні 06.01.2015 / 07:04:19
це розбудова майбутнього ??? не смішіть...в такий час...

Читач 06.01.2015 / 05:41:18
Дуже хороша ініціатива. Родина Панових просто молодці. Зараз всі зазомбовані політикою, а коли будувати майбутнє?

Gobi 06.01.2015 / 01:25:00
Коли в країні війна і в Закарпатті уже біля 50 загиблих в АТо такий собі Клоун Панов відкриває не монумент полеглим а імператриці Австо Угорщини??? І що цей Клоун хоче себе до дворян приписати і файту панових ??

НОВИНИ: Соціо

14:24
/ 5
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
» Всі новини