"Дніпро" не зміг здолати "Говерлу" - 1:1

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Говерла" (Ужгород) - 1:1 (0:0)

«Дніпро»: 71  БОЙКО Денис, 2 ВЛАД Александру Николае, 3 МАЗУХ Онджей, 7 КАНКАВА Джаба, 9 КАЛІНІЧ Нікола, 10 КОНОПЛЯНКА Євген, 20  БРУНО ГАМА (99 МАТЕУС 69), 23 ДУГЛАС, 28  ШАХОВ Євген (11 СЕЛЕЗНЬОВ Євген 46), 29 РОТАНЬ Руслан (к), 44 ФЕДЕЦЬКИЙ Артем

Запасні: 16 ЛАШТУВКА Ян, 4 КРАВЧЕНКО Сергій, 12 ЛЕОНАРДО, 14 ЧЕБЕРЯЧКО Євгеній, 24 ЛУЧКЕВИЧ Валерій.

Тренер: МАРКЕВИЧ Мирон

"Говерла": 21 КОВАЛЬ Максим, 2 ПОЛЯНСЬКИЙ Олексій, 4 ХОМИН Андрій (15 ТРУХІН Дмитро 68), 6 ТУДОСЕ Александру (КАВЕРІН Віталій 46), 7 РАЙЧЕВІЧ Мірко, 8 МЯКУШКО Сергій, 9ГЕРАСИМЮК Олег (к), 14 КАЧАРАБА Тарас, 20 ЯГОДІНСКІС Віталійс, 29 ГЛУШИЦЬКИЙ Ілля (25 СТЕПАНЮК Руслан 83),31 БУРДУЖАН Лучіан.

Запасні: 22 БАБЕНКО Дмитро, 10 ФЕЩУК Максим, 18 ВЕЧУРКО Микола, 28 РОДІЧ Іван

Тренер: ГРОЗНИЙ Вячеслав

Через різні травми та участь в поєдинках за збірну Того в матчі з одним із лідерів вітчизняного чемпіонату – дінпропетровським «Дніпром» не змогли зіграти досвідчені гравці нашої команди: М. Шацьких та С.Акакпо. Відбував дискваліфікацію Сергій Люлька.

Тим не менш, кадрові проблеми об’єднали хлопців і закарпатці продемонстрували відмінну гру.  Тож нічого дивного, що головний наставник В’ячеслав Грозний вибудував гру своїх підопічних від оборони. На перший план у цьому двобої у виконанні нашої команди вийшла ігрова дисципліна та вчасна підстраховка партнерів.

Вже з перших хвилин команда Маркевича понеслася в масовані атаки, намагаючись розхитати наш захист. Більшість з атак дніпрян розбивалися на підступах до карного майданчика. Але були й моменти, коли  партнерів доводилося рятувати Максиму Ковалю.

А в одному випадку після удару Ротаня на допомогу Максиму прийшла стійка воріт.

Першу частину гри наші хлопці зуміли вистояти під шаленим тиском господарів. А в кінццівці тайму могли створити гольовий момент, якби Бурдужан був більш точнішим у передачі на М’якушко

Друга половина матчу розпочалася з кадрових ротацій у складах обох команд. В закарпатців Александра Тудосе замінив Віталій Каверін, а в «Дніпра» Шахова – Селезньов.

Й знову  «першу скрипку» грали підопічні Маркевича, які постійно тиснули на ворота Коваля, змушуючи на повну відпрацьовувати захисників. Але моментами прпоходили й гострі контратаки. В одній із них швидкий Сергій М’якушко по-черзі обійшов трьох суперників, але точно виконати останню передачу на партнера зміг. Далі після виконання стандарту гол забиває форвард «Дніпра» Є. Селезньов, однак лайнсмен в останнього зафіксував офсайд. А на 57-й хвилині матчу господарі відкривають рахунок у матчі. Після виконання кутового закарпатські оборонці виносять м’яч, однак на підборі  першими дніпряни, які віддають передачу на Ніколу Калініча за якого на лінії воротарського майданчика призабули наші оборонці. Останній головою спрямував м’яч у сітку воріт «Говерли» – 1:0.

Та радіти голу дніпропетровцям довго не довелося. Через три хвилини стрімкий прохід М’якушко, який пошив у дурні двох гравців «Дніпра» заверпшився точною передачею на Каверіна. Віталій підправив собі м’яч під удар, принагідно піймавши на протиході Дугласа, якого намагався підстрахувати Ротань, однак капітан «Дніпра» пролетів повз м’яч. Віталій спокійно спрямував «смугастого» в дальній кут воріт – 1:1.

Й знову наша команда зробила акцент на оборону, не даючи жодного шансу супернику. Більше того, навіть мали нагоди й приїхати до Ужгорода з трьома балами в активі. Лише стійка допомогла Денису Бойко після удару М’якушко. Такий хід подій нервував господарів, а здали нерви в нападника «Дніпра» Ніколи Калініча, який вже маючи в пасиві попередження, не по спортивному повівся з Тарасом Качарабою за що справедливо був наказаний другим «гірчичником», залишивши на 83 хвилині партнерів у чисельній меншості. В кінці гри нашій команді вдалося перехопити ініціативу, з якої міг скористатися Каверін та Бурдужан, та в останній момент оборонці «Дніпра »завадили нашим гравцям завдати останнього удару. Щож 1:1, теж хороший результат як на виїзний матч проти грізного суперника.

Роман Сенишин, інформаційний відділ ФК "Говерла"