На сайті УжНУ з'явилася незареєстрована заява ректора Ващука в МОН

На офіційному сайті УжНУ сьогодні, 26 лютого, з'явилася копія заяви ректора Ужгородського національного університету Федора Ващука, адресовна Міністерству освіти України України.

На сайті УжНУ з

На заяві, однак, немає жодних позначок про реєстрацію, а в телефонній розмові кореспондента Закарпаття онлайн з працівником МОН за телефоном, зазначеним на сайті міеістерства, про цю заяву нічого не знають.

Що суттєво, заяву датовано 26 лютого, однак з цього дня Ф.Ващук, відповідно до його ж заяви, перебуває у відпустці.

Нагадаємо, що вимога відставки Ф.Ващука з посади ректора УжНУ стала причиною масових акцій, в яких взяли участь викладачі і студенти УжНУ.

26 лютого 2014р.

Теги: Ващук, відставка

Коментарі

Сталкер 2014-02-27 / 10:14:14
Да здесь Палинчак сам себе развернул бурную деятельность в свою поддержку. Эти опусы видно он писал себе сам и я могу это назвать "Ода идиоту". Я как бывший студент, могу Вам сказать, что наш курс 2010 года выпуска Вам платил и за госэкзамены и за дипломки. А работу после вашго факультета найти нереально, все знают как там учат и кто преподает.

Іван Іванович 2014-02-26 / 23:04:59
якщо вже хочемо дійсно повну люстрацію- обов'язково треба переобрати всіх деканів! геть ващуковських прихвостнів!

Нік 2014-02-26 / 22:51:55
Якщо у заяві є формулювання "за згодою сторін" і так буде в наказі, то це означає, що Вашукові після звільнення ще будуть приблизно півроку виплачувати зарплату. І тут він своє урве.

Ніка 2014-02-26 / 22:44:45
Дозвольте ректору УжНУ під час його відпустки прослухати курс ділової української мови, щоб навчився правильно оформляти заяву.
Бідний проФФесор!

Страйкар 2014-02-26 / 21:52:30
Також звернув увагу, що в кожній новині про УжНУ практично завжди є один коментатор, який поливає брудом Палінчака. Таке враження, що Палінчак щоранку підступно пішає цій людині в ранкову каву, а та, в свою, чергу мститься декану факультету міжнародних відносин висерами в коментах.

Страйкар 2014-02-26 / 21:48:58
Ця заява - ще одна спроба "розвести як кошенят" увесь колектив УжНУ. Ващук вже продемонструав свою "чесність" вчора, торму вірити цій заяві не можна.
Тішить тільки те, що він вже вдаєтсья до відвертих неприхованих маніпуляцій. Це допоможе прозріти навіть тим, хто досі перебуває в полоні ілюзій щодо особистості пана ректора.

Аналітик 2014-02-26 / 20:01:20
Палінчак - нормальний мужик. Нічого не маю проти нього.

До Молдавчука 2014-02-26 / 19:37:25
Браво Молдавчук!Краще сказати про Палíнчака неможливо!Я також був його студентом í скажу вíдверто був ледарем!..Але дякуючи Палíнчаку який менí в своэму кабíнетí вíч-навíч неодноразово по-батькíвськи "навставляв" таких "пíз....лей" шо í батьковí не снилося за прогули та розгíльдяйство я сьогоднí маю гарну роботу та заробíток,маю крихíтку тоí мудростí та розуму,тоí вíдповíдальностí та особистоí дисциплíни якí менí з тими "наганяями" привив Палíнчкак!Це людина яка всíм вíдверто дивиться в очí та рубаэ матíнку-правду (пораз í не дипломатичними,зато дууууже зрозумíлими словами!!!),людина яка нíодному можновладцевí задницю не лизала í íменно Палíнчак "зробив" своíм професíйним трудом,мудрíстю та наставленнями вже не одного поважного дипломата та представника Украíни у свíтí!!!Я теж звернув увагу що якась дрянь на Палíнчака кляузнíчаэ í також впевнений,що це хтось íз його бувших пíдлеглих бездарíв-лентяíв з якими Палíнчак не цацкаэться í накопаэ в сраку,або завислива скотина,яку доля обдíлила розумом,добротою та поряднíстю!Микола Михайлович-ми,Вашí бувшí та сучаснí студенти з Вами,Ваш авторитет та поряднíсть,Ваша мудрíсть та природнíй розум завжди в нас викликали неймовíрну повагу!!!Дíйсно завдяки таким як Ви,ми вчимося та будемо вчити своíх дíтей не плювати не тíльки на вулицí та пíдíздах,но í не плювати людям в душу,жити з посмíшкою на лицí та теплом у серцí,допомагаючи один одному в складних життэвих ситуацíях та не опускатися до рíвня Ващукíв,Ледидíв,Погорэлових енд компанí!..Вíк та Слава Вам наш ВЧИТЕЛЮ!!!

Ужнівець 2014-02-26 / 18:29:17
І я хочу стати на захист Палінчака! Хтось просто зависливий дуже тому і біситься. Реально студенти його поважають, на факультеті порядок! Молодчина Микола Михайлович! Не звертайте уваги на заздрісників. А розумні люди не поведуться на брехливі провокації!

Аналітик 2014-02-26 / 16:26:37
Скинути цю потвору хочуть реально всі. Бо навіть ті, хто працював у ЗакДУ, поза очі говорять про нього жахливі речі. Те, що першим піднявся проти нього юрфак -це не з поваги до Лемака, а через створення дебільного паралельного дублюючого факультету. Знайшлося пару убогих в мораль ньому плані "науковців", які поперли на новий факультет за посадами і великим майбутнім. Бог їм суддя. Але цей вчинок розклав усі крапки над і. Зараз Ващук хай сам собі подякує, а не Лемаку.

Avoska 2014-02-26 / 16:17:55
Що грамотно, то грамотно! Ржу вже годину з цієї заяви!!! А Ващучка що пише на фейсбуці, то взагалі жесть! Який достойний вчинок ректора - дотримав слова. То піпєц.

Молдавчук 2014-02-26 / 16:03:50
Хочу звернутися то тої убогої та підлої людинки яка систематично в коментах обсирає Палінчака!!!Припини нести всяку гидоту та відверту брехню!!!Палінчак ніколи в кулуарні ігри не грав і додержував політичний нейтралітет,так як його життям завжди був Університет і студенти!Подивіться як виглядає факультет яким він керує-це завжди чисті,кліматизовані аудиторії,мультимедійні та інші сучасні технології в руках викладачів,ця людина має безмежну повагу та авторитет не тільки серед студентів,але і у батьків,між науковцями України та далеко за її межами!Палінчак завжди славився своїм відверто негативним ставленням до "мажорів" та бездарів які за "папікові" гроші би "навчалися",але були "відшиті" Палінчаком без огляду на залякування,пресинг з боку адміністрацій та соціальний статус тих крутеликів!Ви мабуть сама (або сам!) з тих,кого Палінчак послав нахер з вашими "пропозиціями",тому і біситесь!..На таких як Палінчак,Сливка,Лемак та інших надзвичайно розумних та чесних людях і держиться освіта,лише такі як Палінчак та йому подібні зможуть виховати в наших дітях европейський менталітет та вернути бувалу славу України,тому попереджую-образу Палінчака сприймаю як свою особисту образу та образу всіх студентів УЖНУ!!! P.S.Зверніться до свого терапевта,може ще не пізно!..

007 2014-02-26 / 15:33:07
ДЕБІЛ!!!!!
Сам себе у відпустку відправив, а відкликати з відпустки просить міністерство.

До студента 2014-02-26 / 15:28:25
Студенте - продовжуй любити свого Палінчака, цього неперевершеного хабариника та високопрофесійного підлабузника (ж...за)!

До Ващука 2014-02-26 / 15:10:31
Пане "проффессорр" Ващук - Ви повний неук! Вчіть ділову українську мову та правила написання ділових документів! Не "В Міністерство" а просто "Міністерство...", ПІБ написав, а посаду свою - ні, "з повагою" в заявах не пишеться, "Григорійовича" в українській мові немає. А ще намагаєтесь чомусь навчати студентів!

Вуйко з Ужгорода 2014-02-26 / 13:26:13
А заяву справді Вашук писав???
Невже проФФесор не знавуть, що по-українськи він ся кличе "Григорович".

Студент 2014-02-26 / 13:21:52
В когось явно особисті проблеми з Палінчаком! Тільки вирішуйте їх між собою, а не провокуйте і не накручуйте людей! Як декан Палінчак один з найкращих!!! І це може підтвердити чи не 100% його студентів! Як до керівника факультету до нього ніяких притензій. А свої особисті проблеми треба вирішувати не таким шляхом, а заявляти своє "фі" в очі. Впевнений що Ви не це не здатний(на)!

gggg 2014-02-26 / 13:16:33
боже хто так заяву пише "В міністерство" ні звання нічого немає жах, це не заява, по крайній мірі оформлена неправильно

До Палінчака 2014-02-26 / 13:13:03
Палінчак! А ти заяву написав?

Графолог 2014-02-26 / 12:15:32
Діагноз - шизофренія

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ