Чергова аферистична брехня Ващука: замість заяви ректор УжНУ оформив наказ на відпустку до 31 травня (ДОКУМЕНТ)

І саме наказ про відпустку на 34 календарних дні став підставою для призначення Федора Шандора т.в.о. ректора УжНУ на період відстуності Федора Ващука. Жодної заяви про усунення з посади останній, як обіцяв, не писав.

Чергова аферистична брехня Ващука: замість заяви ректор УжНУ оформив наказ на відпустку до 31 травня (ДОКУМЕНТ)

Про таке стало відомо сьогодні наприкінці зборів активного студентства та частини викладацького складу з т.в.о. ректора УжНУ Федором Шандором.

Викладачі та студенти вимагали від тимчасово виконуючого обов'язки офіційно оформленої заяви Ф. Ващука, про яку той говорив як про підставу для призначення Ф. Шандора на посаду та клопотання до Міносвіти для призначення позачергових виборів до вишу.

Під час зустрічі Ф. Шандор на вимогливі запитання викладачів та студентів заявив: заяви немає, в усякому разі, він не бачив. А трохи згодом на вимогу викладачів приніс для ознайомлення ініціативної групи документ, якими регламентується сьогоднішнє рішення Вченої ради та призначення Ф. Шандора на посаду т.в.о. ректора вишу.

І цей документ - аж ніяк не заява на самоусунення чи то відсторонення Ф. Ващука з поста ректора, а наказ про надання йому щорічної відпустки "тривалістю 34 календарні дні з 26 лютого по 1 квітня 2014 р. за період роботи з 24.11.2012 по 23.11.2013 р. та тривалістю 56 календарних днів з 2 квітня по 31 травня 2014 р. за період роботи з 24.11.2013 р. по 23.11.2014 р."

На зазначений період обовязки ректора покладаються на проректора з науково-педагогічної роботи Федора Шандора.

І, схоже, що такий крок Ф. Ващука став неочікуваним і для членів Вченої ради, бо ж жодного проекту рішення, жодного акту, що пропонувався на розгляд, члени Ради на засіданні не мали.

 

25 лютого 2014р.

Теги: брехня, заява, Ващук, наказ

Коментарі

Вуйкові-юристу 2014-02-26 / 21:59:23
Ви абсолютно праві.
Але ця заява свідомо писалася так безграмотно. Її призначення - відволікти увагу активістів.
Це,до речі, стосується і рішень вченої ради вчорашньої. В них йдеться про дострокові вибори ректора, але документу, який підтверджує факт вакантності посади (напр., заява на звільнення) не долучається. Це все фількіні грамоти, він просто водить громадськість за ніс.

Вуйко з полонини 2014-02-26 / 11:33:22
Вельмишановна редакція порталу!
Вибачте за "много букофф", але при наявності двох юридичних факультетів з академіками та професорами ніхто не спромігся прочитати "опус" (бо наказом це не можна назвати) Ф.Ващука.
Трохи цитат (мусай бо юристи закони не читають).

Закон України "Про відпустки"

Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість
….
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.
….
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток

Керівним, педагогічним, науковим, науково-педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

З цього випливає
1. При наданні відпуски початок трудових відносин вказується за ПЕРШИЙ рік укладання трудового договору (Ващук перейшов в УжНУ за переводом тобто не перепивав трудовий стаж і це відбулося у 2012р).
2. За наступні роки відпустка повної тривалості надається незалежно від кількості пророблених днів.

Тому:
1. При надання відпуски в наказі терміни відпрацьованого часу вказуються ТІЛЬКИ в межах календарного року (тобто в наказі вказані терміни, що відносяться до різних календарних років "з 24.11.12 по 23.11.13" та "24.11.13 по 23.11.14"). Це є неприпустимо. Згідно закону має бути вказано "надати невикористану частину відпуски за 2012-2013 рр."
2. За 2014 відпустка повної тривалості надається без зазначення терміну закінчення трудових відносин, якщо відносини не припиняються в поточному році. (Тобто вказана дата 23.11.14 може фігурувати тільки тоді, коли є наказ про звільнення працівника в цей день.
3. Згідно ст.10 Закону України "Про відпуски" відпуск ректору за поточний рік має надаватися у період літних канікул (виключень законом не передбачено).

Є й інші порушення законодавства України в цьому "наказі" але й вказаних порушень досить, щоби прокуратура його оскаржила.

З повагою вуйко з полонини (не юрист УжНУ-ЗакДУ).

студент 2014-02-26 / 01:12:31
При Ващуку дійсно відбулось "покращення", студенти платили за гуртожиток орієнтовно 500 грн. і в рік, а тепер 180 гривень в місяць. 80 з яких оплачується на якийсь тіньовий рахунок. Не важко здогадатися куди йдуть ці гроші. Все це мотивується встановленням металопластикових вікон, які настільки низької якості, що вже почали ламатися...

знатоки 2014-02-25 / 22:44:14
Вижу что многие тут не понимают совсем что документ опубликовуется только с печатью

Приходько 2014-02-25 / 22:40:02
Підніміть Ващукові наукові праці та дисертації.
Покахіть незаангажованим спеціалістам - ото буде сміху!
"Праффессор" бля!

Лісник 2014-02-25 / 22:29:54
Нещасні, залякані,на колінах. Я до вас звертаюсь, викладачі УжНУ!
Не соромно Вам?! "Твари дрожащие"!!!
"Рило у всіх в пушку"?! Боїтеся ПРидурка?
Де Ваша гідність? Розвели Вас знову!
Надія на молодь - дожміть скотину! Не просто звільнення, а з печаткою на лобі!

Ібн 2014-02-25 / 22:20:01
Там всі дуже зашугані! Уже люди погибли, а вони ще ся трясут і не розуміют ош писки з задниці пора упхати.

Ібн 2014-02-25 / 22:13:53
тримаєся і тримаєся за той стілиць. но якщо не бабки та що го так держить? та людина крім бабла і безпеки нич не розуміє. він як Яник, до кінця, любими методами і бабло, бабло, бабло. Там вже таке стадо з того універа...а тоті профкомісти, дітвора ще соплі не утерла, а вже би жопу підставляла під роздачу за то аби служити і кусок мняса дустати. та дітвора 2 слова не звяже, до того ся всьо докотило. А тому бо приклад лем єден, то лексуси, бмв, отдихі і бабки за вислугу. Нияких амбіцій, самореалізації, розвитку... Через пару років студенти не будуть розказувати ко їх учив, а у якому сральніку мали честь, де жерли і тому подібне. Половина з тої дітвори взагалі не має ся вчити в універі, послідні гроші батьки віддають у прірву. То уже як релігія, може кідь Всевишній дасть та родич му підскочить десь у ментовці да примаже десь. А в реальності половина з них на заробітки поїде, а половина буде обслуговуючим персоналом, або силовиками.

Добродій 2014-02-25 / 21:52:39
Невже "в"ашук неможе зрозуміти,що це його карєрі кінець! Час відліку почався! Чекає доки Правий сектор вмішається,чи як?? Та й Шандора в своє багно затягує! Ганьба хабарникам!

rexus 2014-02-25 / 21:47:56
Зверніть увагу на дві одіозні фігури, що фігурують в документах: Фалач і Павлович. За ними плаче СІЗО. Неперервні підтасування документів, наказів, закордонних відряджень. Необхідно опечатати всі документи й провести перевірку віддіу кадрів та кадрової роботи. Негайно!!!

Марія 2014-02-25 / 21:41:10
А хто має доступ до цього журналу? Та все секретно і законспіровано;)

Avoska 2014-02-25 / 21:38:22
Круто сьогодні пережарена в соляріі "випладачка" із ЗакДУ всім УжНУвцям fuk you показувала і бидлом обзивала - це було ульотно!!! Хто це засняв - виставляйте - поржемо разом !

Bobabob 2014-02-25 / 21:34:58
Треба перевірити, чи зареєстрований цей наказ у відповідному журналі реєстрації і який короткий зміст даного наказу вказаний у цьому журналі.

Марія 2014-02-25 / 21:34:06
Та він сам собі міністр і міністерство! Сам себе і відпустив. А хто що йому зробить?!?!?! Занесе міщук грошей куди треба і ніхто його не троне.

Bobabob 2014-02-25 / 21:25:31
ЮРИДИЧНА БЕЗГРАМОТНІСТЬ!!!!!!!!
Ректору ВНЗ відпустку по заяві надає Міністерство освіти і науки України, з яким у ректора укладений контракт.

Іван 2014-02-25 / 20:49:38
Вже остогидло це протистояння. І так ясно, що підерасів і там, і там хватає! Сливич - альфонс чого вартий! Я вчився в ЗакДУ. Були і нормальні преподи, я ніякі. Другу освіту здобув в УжНУ - те саме. Ващука треба ізолювати від студентів. І крапка.

Юрист 2014-02-25 / 20:45:40
Він - битий. Така заява розбивається за 5 хв. Хіба юристи з ЗакДУ і УжНУ не бачать?

Юрист 2014-02-25 / 20:43:48
А де підпис? Відколи документ без підпису дійсний???

Ser 2014-02-25 / 20:18:00
Це розвод! Там підписа Ващука нема... він відмажеться, що то його підставити хочуть)

Lotzi 2014-02-25 / 20:00:11
А може його на лікарняний відправити десь на пів року? Як думаєте "Правий сектор"?

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 14
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України