До смертельного ДТП на Закарпатті причетний начальник Міжгірського райвідділу міліції

Начальник Міжгірського райвідділу міліції Юрій Пеца був за кермом авто «Skoda Fabia», яке збило велосипедистку сьогодні вранці на трасі Київ–Чоп біля Мукачевого. Цей факт підтвердили ІА ZIK в УМВС у Закарпатській області.

До смертельного ДТП на Закарпатті причетний начальник Міжгірського райвідділу міліції

Жінка на місці ДТП померла. Деталі ДТП наразі встановлює прокуратура та ДАІ.

Нагадаємо, за свідченням водія вантажівки, що рухалася з Мукачевого смугою, на якій лежала жінка-велосипедист, він побачив тіло на дорозі та різко загальмував, аби не переїхати її. У результаті автомобілі, які їхали позаду вантажівки, протаранили її ззаду.

Разом із тим, у зв’язку з ДТП на трасі Київ–Чоп під Мукачевим (від с. Іванівці до с. Лавок, а це понад 10 км) утворився величезний затор. Рух регулюють працівники ДАІ, пропускаючи автомобілі тільки однією смугою.

13 лютого 2013р.

Теги: ДТП, Пеца

Коментарі

ваня 2013-02-18 / 17:02:00
Пеца невинний

Андрію та Василю з Міжгіря 2013-02-17 / 14:39:46
Порядний чи не порядний це вже зовсім інша справа, винен - відповідай!

GBB 2013-02-15 / 16:37:52
Підтримую Андрія та Василя. З кожним з нас, хто щодень за кер-мом,таке може статися. Ділянка траси між Ракошином і Мукачевом дійсно дуже складна, саме із-за велосипедистів, що їздять майже не дотримуючись правил. Порівняти з сусідами в Європі. Там виїзд в темний час доби на велосипеді без катафотів на одязі і на велосипеді з двору, а не на трасу міжнародного значення, карається таким штрафом, що мало не здасться. А ми звинувачуємо завжди водіїв, не звертаючи увагу на вину пішоходів і велосипе-
дистів.

Андрій 2013-02-15 / 15:10:08
Я з Міжгіря, підприємець - най Бог кожного з нас оберігає від такаго трафунку. Знаю Пецу - як одного з найпорядніших людей і це думка всіх людей з якими спілкувася в Міжгірї.

Василь 2013-02-15 / 12:25:29
Шановний нік! Читайте уважніше назву кнопок, на які тиснете. "ДОДАТИ КО-МЕН-ТАР"!!!!! Кожен має можливість прокоментувати статтю та висловити свою думку з цього приводу. І для цього ніхто не повинен просити у Вас дозволу!!! Цим правом Адміністратор сайту наділив кожного читача. А от як читачі використовують своє право, це справа кожного конкретного відвідувача сайту. Хтось коментує, хтось звітує, а більшість дискутує! Вислів "кожному своє" , шановний нік, нацисти використовували у написах над воротами у концтабір!!! У даному випадку недоречна цитата! Запам'ятайте одне: всі ми під Богом ходимо та невідомо кого де і що чекає. Не судіть аби не осуджували Вас!

нік 2013-02-14 / 23:56:23
Шановний пане Василю, кожному своє, звітуйте про свої вчинки, а не висвітлюйте чужу проблему. Вас на це уповноважували?

Василь 2013-02-14 / 15:21:47
Такий уже у нас народ. Любить посмакувати з чужої біди. Це горе і для родини загиблої і для Юри Пеци. Про Пецу поганого вам ніхто не скаже. Це дійсно порядна людина. Я би сказав, виключення із ментовських правил. І те , у що він потрапив, стало для нього важким моральним та психологічним випробовуванням. Не дай Бог комусь із вас це пережити!!!!!! Не хочу і не буду займатись пошуком винного , але часто і сам їзджу цією дорогою та дуже добре знаю цю ділянку автодороги. Участок дороги від Ракошино до Мукачева є непростим. Дозволена швидкість 90 км/год, багато пішохідних переходів, автозупинки, паралельно дорозі через кювет неосвітлена велодоріжка. Що стало причиною зіткнення , зараз ніхто з нас невзмозі визначити. Чому велосипедист був на автотрасі, куди і як рухався невідомо. Пеца не є автоліхач, та і не в тому він віці. Це спокійна , виважена людина та незаносчива людина. Від рівня посади в нього голова не йде кругом. Звісно , що на зіткнення він навмисно не пішов. Щос мало статись на що вчасно відреагувати не зміг. Моє щире співчуття родині загиблої та моральна підтримка Юрі.

Адмін 2013-02-14 / 13:24:00
Скиньте, будь ласка, електронні копії на адресу editor@zakarpattya.net.ua

Лео. 2013-02-14 / 13:08:27
Яким чином можна передати Вам рішення Оноківської с\Р з доказами про надання високопоставленим чиновникам м. Ужгорода і не тільки, земельних ділянок без порядку черговості на їх отримання? Чи можна занести безпосередньо в редакцію?

Мішико 2013-02-14 / 08:27:20
ще не зліг у Берегівську лікарню, може і у нього "раптове запаморочення, втрата свідомості, чи що там писали газовику"

Василь 2013-02-13 / 19:42:28
Нас,водіїв багато і ніхто знас не застрахований від подібних випадків. Жаль звичайно і загиблу, але Юрій Пеца, на відміну від переважної більшості ментів, порядна людина.

Адмін 2013-02-13 / 19:42:14
2 Лео

Але ж ви не педофіл, чи не так? Бачите, як ви відреагували на те, що ми не звели на вас наклеп в коментарях, а лише натякнули на те, як легко це можна зробити? Сподіваємося, через призму цього прикладу ви зрозумієте, чому Адміни сайту видаляють не підтверджені доказами анонімні звинувачення.

При цьому ще раз наголосимо: якщо у вас є підтвердження ваших звинувачен - наводьте і ми їх опублікуємо.

Лео. 2013-02-13 / 19:27:05
Адмін, я поважаю Вас та ціную ваше видання, але ставтесь до читачів толерантніше. Можна було при порівнянні і без педофіла обійтись. Ми з засобів масової інфомації бачимо, що в яких органах нашої держави водяться педофіли та збоченці.

сторонньому 2013-02-13 / 15:02:59
який ви уважний

сторонній 2013-02-13 / 14:50:50
Пресс-секретарь прокуратуры Закарпатской области Виктория Попович сообщила, что сведения о данном факте внесены в Единый реестр досудебных расследований по ч.2 ст.286 Уголовного кодекса (нарушение правил безопасности дорожного движения, повлекшие смерть потерпевшего).

http://obkom.net.ua/news/2013-02-13/1443.shtml

Адмін 2013-02-13 / 14:05:28


2 Лео

Якщо я зараз напишу, що ви педофіл, це буде нормально? :)

Якщо є ДОКАЗИ, наводьте і ми опублікуємо. Якщо ж ОБС (одна бабка сказала), то це не до нас, а в жовту пресу.


Лео. 2013-02-13 / 13:53:25
Нещодавно, я два рази в коментах писав про те, що син прокурора м.Ужгород без черги отримав земельну ділянку в с.Оноківці., посунувши при цьому самі незахищені верстви населення, а це і многодітні сімї, і сімї репресованих іт.д.Так ось ці коменти були видалені, чому? Це не є наклеп, а правда чистої води, докази також є і по другим чиновникам, які позачергово отримали землю в с.Оноківці.

Адмін 2013-02-13 / 13:50:08
Василь, Ви джерело цієї інформації бачите? "Цей факт підтвердили ІА ZIK в УМВС у Закарпатській області". Спершу навчіться читати, а потім кричіть.

угорець 2013-02-13 / 13:30:29
Уроди,дояких пир ці сволочі будуть уникати правосудя,небулоб цьоі небрязі на дорогах булоб меше дтп!!!

Адмін 2013-02-13 / 13:28:02
Дурниця. Які коментарі видаляв Адмін? Хіба що, якщо йдеться про очевидний анонімний наклеп або шантаж. Напишіть факти, до того ж - під власними іменем/прізвищем, і ми їх опублікуємо - не в коментарях, а в стрічці новин на головній сторінці сайту.

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30