На Закарпатті в ДТП за участі міліціонера загинула жінка (ФОТО, ВІДЕО)

Ексклюзивне відео Закарпаття онлайн з місця події

На Закарпатті в ДТП за участі міліціонера загинула жінка (ФОТО, ВІДЕО)

Під Мукачевом через смертельне ДТП за участі міліціонера на трасі Київ-Чоп утворився велетенський затор. Загинула жінка, яка їхала на велосипеді у бік Мукачева. Офіційно ніхто – ні міліція, ні ДАІ, ні прокуратура – ситуацію не коментують.

За попередньою інформацією, близько 8 години ранку водій авто Skoda Fabia, рухаючись у бік Мукачева, зіткнувся з велосипедистом. Збита жінка опинилася на смузі зустрічного руху.

За свідченням водія вантажівки, яка рухалася з боку Мукачева смугою, на якій лежала жінка-велосипедист, він вже побачив тіло на дорозі та різко загальмував, аби не переїхати її. У результаті – автомобілі,які рухалися позаду вантажівки протаранили її з-заду.

За неофіційною інформацією, за кермом Skoda Fabia був керівник Міжгірського райвідділу міліції Юрій Пеца (призначений у березні 2011 року). Те, що за кермом Skoda був працівник міліції, підтвердили і правоохоронці на місці подій.

У ці хвилини та місці працюють спеціалісти, прибули керівники мукачівської міліції та прокуратури. Відтак незабаром планується, що саме прокуратура надасть офіційні подробиці ДТП.

Разом з тим, у зв’язку з ДТП на трасі Київ-Чоп під Мукачевом (від с.Іванівці до с.Лавок, а це понад 10 км) утворився величезний затор. Рух регулюють працівники ДАІ, пропускаючи автомобілі тільки однією смугою.

Закарпаття онлайн публікує ексклюзивне відео з місця події, що його надіслали читачі сайту (увага, ненормативна лексика!):

Текст і фото Мукачево.net

13 лютого 2013р.

Теги:

Коментарі

12345-му 2013-02-19 / 11:36:52
Та невже? Сталося о 6.30. А велосипедистка переходила дорогу на пішохідному переході. Далі:П12.2.ПДР каже: У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги.

12345 2013-02-15 / 21:23:26
До чого тут освітлена чи не освітлена велодоріжка, все сталось о 7.40, коли вже видно. А таких волосипедистів давно пора відправляти ...... Водіїв наказують, а волосипедистів!!!! Велосипедисти дозволяють собі їхати як хочуть, незвертаючи на правила дорожнього руху.

КОЛЯ 2013-02-14 / 13:46:05
Та невже? з одного боку автобусна зупинка, з другого - знак "Пішохідний перехід". Сталося на пішохідному переході. А ви тут шановні грузите.А то що Пеца непоганий - нич не маю проти. Хоча то ще питання чого порядного Пецу поклали на начальника який доїжджає з Ужгорода, а не непорядного Беллу?

міжгірці 2013-02-14 / 09:42:30
Пеца Ю порядна і добросовістна людина, справедливий мент, співчуття родині загиблої !!

Не мент 2013-02-14 / 08:54:00
Пеца - людина порядна, правильний мент.Шкода як його за це з`їдять а у Міжгір`ї покладуть якогось урода начальником. Сім`ї загиблої - співчуття!

Справедлива 2013-02-13 / 22:53:51
Шановний Коля, перш як писати коменти потрібно мати 100% впевненість. Ю.Е. не кожен день доїзджає на роботу, він живе в Міжгір"ї. А цього дня іхав на роботу після наради в УВС.....співчуваю родині загиблої

123 2013-02-13 / 22:25:23
ВИНОВНА ТА.ЩО НЕ ЗНАЄ ЗНАКИ І НЕ ЗВЕРТАЄ НА НИХ УВАГУ... А ВОДІЙ ЗРОБИВ ВСЕ ВІД НЬОГО МОЖЛИВЕ. ТУТ НЕМА ПРОВИНИ- ЙОГО!!!!

Пішохід 2013-02-13 / 12:55:51
Льотчик Пеца буде виправданий незважаючи на пішохідний перехід

НЕ МЕНТ 2013-02-13 / 12:48:23
А ще, Андрію, подія сталася рівно не пішохідному переході. Тож усі твої доводи в ж...пі. Та й взагалі каламбурні твої припущення. От лише невідомо, чому оператор ЗОЛ так різко відводить камеру від знака "Пішохідний перехід"?

коля 2013-02-13 / 12:34:53
а чого начальник кожен день доїжджає на роботу за 160 км? хіба це позволітєльно? от і причина смерті. царство небесне покійній

Андрій. 2013-02-13 / 11:39:53
Уважно подивіться на всі фото. У статті пишуть якусь дурню. Велосипедиста , скоріше за все , збила сіра Skoda Fabia. Удар прийшовся у правий бік. Розбите лобове , вмятина на криші , залишки на передньому бампері червоної фарба велосипеда - яскраве свідчення. Велосипедист, гадаю, рухався назустріч Skoda Fabi-ї оскільки удар відбувся у переднє колесо велосипеда, саме тому його і відірвало. Skoda Fabia повинна була різко загальмувати , в наслідок чого з заді їдуче червоне авто вїхало Шкодовці в зад. Ну а фура уже скоріше за все заїхала в зад червоній. Чому велосипедист рухався не по велодоріжці, і чому по трасі проти автомобільного руху , це уже ніхто не зясує. Нажаль жінка загинула і не може дати пояснення. Споглядаючи на ці страшні кадри , співчуваю родині загиблої.

Василь. 2013-02-13 / 11:24:05
Не хочу і не буду нікого виправдовувати бо це страшна трагедія, як для родини загиблої так і для учасника ДТП, але задля справедливості маю зазначити, що поряд є велодоріжка аж до Мукачева. Питання лише , в якому вона стані і чи освітлена вона. Цієї страшної трагедії могло не бути, аби учасники руху рухались кожен по своїй смузі. Щиро співчуваю родині загиблої. Нелегко пережити втрату близької людини.

вантажівку протаранили? 2013-02-13 / 10:50:49
жінку шкода! земля пухом

Подивіться фотки, продивіться ролік (з матюками) і стане зрозуміло, що "герой" не водій вантажівки, який "різко загальмував, аби не переїхати", а саме червоний легковик, якой постраждав найбільше у "сендвічу". Просто водій ТІРа, певно, напатякав репортерові, а людям з червоної не до балачок, в лікарні, певно.
А "протаранили" - це коли наскрізь, а так лише ззаду вдарили.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
16:39
Ґумовий човен і обіцянки переправити до Угорщини коштували прикарпатцеві та криворіжцеві по $5 тис. з кожного
10:44
У Чумальові Буштинської громади горіло в будинку, загинула жінка
23:29
На Закарпатті два втікачі до Румунії дві доби до виснаження блукали високогір'ям
11:15
У приужгородському Минаї горів будинок
10:57
/ 3
Біля Нижніх Воріт легковик влетів у причіп вантажівки, загинула ексдепутатка Берегівської міськради, військовослужбовиця Ольга Бізіля
10:33
В Олешнику Виноградівської громади, спалюючи сміття на городі, жінка спалила дерев'яну споруду сусідів
22:06
/ 1
У Пилипці 80-річний чоловік застрелив собаку. Зловмиснику готуються повідомити про підозру
14:38
З 32 пожеж, зафіксованих минулого тижня на Закарпатті, 25 – це підпали сухостою
11:44
У Широкому Виноградівської громади KIA Sorento на швидкості проломила паркан і перетворилася на брухт
11:35
У Заломі Хустської громади вигорів житловий будинок
11:03
У Ключарках на Мукачівщині від вогню врятували дві будівлі та легковик
10:57
У Страбичові на Мукачівщині горіла котельня складу
11:37
У Виноградові під час руху загорівся VW Passat
10:39
На Закарпатті горіли надвірна споруда, будинок і Volkswagen Passat
17:55
/ 1
В Ужгороді в під час уроку фізкультури помер учень 10 класу