Юлія Плаксіна покинула "Х-фактор" (ВІДЕО)

У суботу, 8 грудня, відбувся 7-й прямий ефір третього сезону шоу "Х-фактор". Цього разу 6 фіналістів виконували кавер-версії відомих хітів.

Юлія Плаксіна покинула "Х-фактор" (ВІДЕО)

Відкрила сьомий ефір єдина підопічна Сєрґєя Сосєдова екс-закарпатка Юлія Плаксіна піснею "Sunny" («Bony M») в джаз-фанковій обробці.

Як звичайно, заводна Юлія вразила і зал, і журі. Ірина Дубцова була в захваті не тільки від співу, а ще й сказала, що сукня Юлі виглядає краще, ніж її.

Ігор Кондратюк, оцінюючи виступ Юлії Плаксіної, зазначив, що композицію "Sunny" він чув на концерті Шер, а також у виконанні Йолки. Але, за словами Кондратюка, який два сезони сидів за суддівським столом разом з Йолкою, ні Шер, ні Йолка не змогли заспівати цю пісню так, щоб Ігорю сподобалося. А ось у Юлі це вийшло.

Правда, після таких теплих слів Кондратюк додав, що не прийшов би на сольний концерт Плаксіної. По-перше, тому, що в цей час буде на концерті Аїди Ніколайчук. І по-друге, тому що всі квитки розкупить Сєрьоґа.

За підсумками гладацького голосування Юлія Плаксіна не вийшла до наступного туру пісенного шоу "Х-фактор" – їй довелося відстоювати це право у пісенному змаганні з Дмитром Сисоєвим. Засмучений Сосєдов розкритикував вибір глядачів, сказавши, що вони звели у двобої на виліт двох найсильніших учасників "Х-фактора".

У кінцевому підсумку, після додаткових виступів Юлі та Дмитра, голоси суддів розділилися порівну: за Юлю голосували Сосєдов і Дубцова, за Дмитра – Сєрьоґа і Кондратюк. Конверти з результатами голосування глядачів змусили покинути сцену "Х-фактора" Юлію Плаксіну.

Коли Юля прощалася з "Х-фактором", голос її тремтів, а на очах бриніли сльози. Ірина Дубцова відверто плакала.

Юлія Плаксіна: основний виступ

Юлія Плаксіна: пісня за життя

 

08 грудня 2012р.

Теги: Плаксіна, Х-фактор

Коментарі

ужгородка 2012-12-18 / 17:45:51
Плаксіна найкраща на іксфакторі, чому її вигнали ? Хто взагалі голосує, дайте аналіз. Тут явно махінації.

Оляля 2012-12-17 / 17:08:57
Повернути Юлію Плаксіну!!!!!!

Ірина 2012-12-13 / 14:05:38
Ми з чоловіком підтримуємо всіх, що Юлію Плаксіну треба повернути або шоу Х -фактор закрити через необ єктивне суддійство, заздрощі та непрофесіоналізм окремих суддів

іра 2012-12-10 / 15:29:31
Без Юлії нема х фактора,ясно!

123321 2012-12-10 / 12:16:23
ольга 2012-12-10 / 10:21:40
попернути Юлю Плаксину !!!!!!!!!!!
давайте всі разом будемо кричати:повернути Юлю Плаксину, так само як колись кричали ЮЩЕНКО

І що з того вийшло не лікарня майбутнього а псих лікарня для держави

іра 2012-12-10 / 10:26:57
Найсильнішу співачку Юлю плаксіно потрібно повернути в х-фактор

Толік 2012-12-10 / 10:25:18
Давайте повернемо Юлю Плаксіну
Ми ж глядачі ,ми можемо зробити це якимось чином
це ж х фактор - наше шоу

ольга 2012-12-10 / 10:21:40
попернути Юлю Плаксину !!!!!!!!!!!
давайте всі разом будемо кричати:повернути Юлю Плаксину, так само як колись повернули Кривошапко

Inna 2012-12-10 / 09:46:45
Без Юли шоу потеряло самую сильную и талантливую певицу. Кондратюк прголосовал против нее, потому-что прекрасно это понимает и проталкивает свою любовницу Аиду

bernar.gloria@gmail.com 2012-12-10 / 00:03:06
Поверніть Плаксіну! Закликаю бойкотувати та не голосувати взагалі ні за кого!!!!!

Ірина 2012-12-09 / 20:53:06





хай Юлю повертають у шоу, це найкращий конкурсант і реально за шо було дивитися це шоу!

Петро 2012-12-09 / 20:01:41
Шановні працівники сайту, ваша неграмотність просто дивує. Перекладали з російської? Не "покинула", а "залишила". Власної мови не знаєте, ганьба.

читачка 2012-12-09 / 17:37:40
немає Юлії Плаксіної на Х-факторі,то і немає чого його дивитися.хто того Кондратюка пустив туди.це він сама бездарність .от і все.а ми Юлю чекаємо на естраді!!!!!

R21 2012-12-09 / 15:08:23
Вчора я остаточно впевнився в неадекватності глядачів і некомпетентнасті деяких суддів(Кондратюк),оскільки порівнювати потужний вокал,цікаву манеру виконання з посередністю говорить лише про низький рівень музичної культури нашого народу,дуже прикро за Плаксіну та надіюсь вона пробється крізь море бездарностей української естради.А людям бажаю навчитись відрізняти болото від золота.

Читач 2012-12-09 / 14:13:16
Дубцової протеже провалилась! Дійсно пісні треба співати а не переспівувати як в караоке. Такої самовпевненої і самозакоханої особи як Плаксіна серед учасників небуло. Вважала себе самою досвідченою співачкою серед усіх і приїхавши з Москви усі ляжуть їй під ноги. Хоч як не співали судді їх хвалебні оди разом з власницею караоке Дубцовою, рішення людей визначило долю... Значить не подобається більшості.

Аліна 2012-12-09 / 14:00:31
М-да несправедливо вигнали Плаксу

ОлінО 2012-12-09 / 13:58:22
Була не спарведливо коли Сисоєв був в номінації йому дали один шанс а Юлії не дали(((

123321 2012-12-09 / 12:56:26
співати пісні і переспівувати відомі хіти - вибачти але це дві великі різниці
Ось на цьому і погоріла юля

глядачка 2012-12-09 / 11:51:34
Тільки Плаксіну у цьому х-факторі я бачила переможцем і реальним лідером. Чому так? - не розумію... але дивитись прямі ефіри бульше не буду.

ник 2012-12-09 / 11:50:00
Разочарованы в Дубцовой. Обижает Сысоева ради своей безталанной группы. Они даже рядом не стояли с Сысоевым. Им давно пора с проекта. Остальные не могут быть икс-фактором. Никто! Только Плаксина и Сысоев. А голосование говорит лишь о том, что это подстава. Не могли люди не голосовать за достойных, брехня!!!!!!!!!!! Не верим!!!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу