На Ужгородщині депутати заклали алею для дитсадка

У ці весняні дні повсюдно по країні триває облагородження довкілля, впорядкування прилеглих до установ та закладів територій, благоустрій парків, алей, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг і вулиць тощо.

На Ужгородщині депутати заклали алею для дитсадка

Вирішили приєднатись до цієї благородної справи і депутати різних рівнів від партії Єдиний Центр. На цей раз ініціаторами акції виступили обранці даної політичнолї сили Ужгородщини (керівник фракції Сергій Фрінт) та чолі з головою районної ради Михайлом Фединцем. Організатори за власні кошти придбали саджанці, необхідний реманент, привезли з дому «знаряддя праці» – штикові лопати, й виїхали в с. Шишлівці, щоб закласти тут алеї дерев у мальовничому парку місцевого дитсадка.

Буквально на очах виростали рівні рядочки з ямками під майбутні дерева. Спорилась ця робота у представників чоловічої половини «трудового десанту» – Сергія Фрінта, Анатолія Тимченка, Михайла Фединцяч та інших, своєчасно підносив воду для  зрошування Валерій Мондич, а жінки – Наталія Мигалина, Світлана Третиник, Єлизавета Буйдошов, сільський голова Тарнівців Марія Котляр розкладали у лунки саджанці.

Приємним сюрпризом стала участь в акції депутатів обласної ради від Єдиного Центру  – керуючого справами облради Михайла Поповича та керівника обласного центру нейрохірургії та неврології, професора Володимира Смоланки. До речі, останній був чи не найактивнішим у викопуванні ямок під деревцята. Знаний хірург того дня вже встиг провести дві операції і  тільки після цього приїхав у Шишлівці.

– Мені дуже приємно, що колеги-депутати з Ужгородщини запросили взяти участь в даній акції, – розповів одразу по завершенні садіння Володимир Іванович. – Після професійного напруження корисно зняти втому фізичною працею. До того ж, приємно буде через кілька років навідатись сюди і глянути, як бавляться під посадженими твоїми руками деревцятами невгамовні дітлахи. На жаль, рідко вдається вирватись після складних операцй кудись на природу. Адже щорічно в нашому центрі проводимо понад 800 хірургічних втручань різної ступені складності. Прикметно, що, приміром, торік після цих операцій мали лише 2 летальні випадки.

За вміло організованою роботою непомітно проминув час і незабаром народні обранці вже милувались здійсненим. У затишному зеленому парку шишлівського дитсадка радували зір рівні рядочки майбутніх лип, хвойних дерев, каштанів. Обмінюючись враженнями, депутати вирішили допомогти місцевій громаді і в закладанні подібного парку поблизу греко-католицької церкви.

Намітили й ряд інших пріоритетних завдань. Зокрема, домовились посприяти і взяти безпосередню участь у  впорядкуванні дороги на Ботфалву, добитися нинішнього року ремонту даху дитсадка, а Михайло Фединець пообіцяв домовитись з лідером Єдиного Центру Віктором Балогою про придбання вже розвинених саджанців сакур для майбутнього парку поблизу греко-католицького храму.

Не забули депутати й привітати професора Володимира Смоланку з народинами, які він відзначав напередодні. Фахівцю зі світовим іменем (котрий, за словами однопартійців, надзвичайно скромна людина) зичили міцного здоров’я, нових фахових злетів, родинного затишку, Божої благодаті.

Микола Горват

04 квітня 2012р.

Теги: ЄЦ, благоустрій

Коментарі

Bimbou 2012-04-04 / 16:00:12
Якось не так хлопці держат лопати.


Єдиний Центр
Публікації:
/ 1На Закарпатті депутати просять про позачергову сесію на допомогу потраждалим від стихії
/ 3Жителі Свалявщини отримали в подарунок маслобійки та сепаратори
/ 2Василь Губаль: Під час засідання сесії облради обділили все Закарпаття
/ 6Заяви Москаля по Мукачеву – ніщо інше, як бажання приховати власні промахи та некомпетентність
/ 2Золтан Ленд'єл: Москаль не подав жодної пропозиції до Президента і ВР щодо фінансування закладів профтехосвіти
/ 1Депутати фракцій ЄЦ та "Батьківщини" в Закарпатській облраді зініціюють скликання позачергової сесії
/ 2Господарі Великоберезнянщини отримали сепаратори та маслобійки
/ 1"Єдиний Центр" засуджує будь-які спроби та факти хабарництва, незалежно від розміру хабара – заява
/ 1"Єдиний Центр": Керівництво держави повинно негайно прийняти політичне рішення і заборонити в'їзд на територію України російських вантажів
/ 2Головою Воловецької районної організації "Єдиного Центру" обрано Олега Ціника
/ 2"Єдиний Центр" ініціює скликання позачергової сесії Закарпатської облради
/ 8Закарпатський "Єдиний Центр": Винні у побитті воїнів-добровольців мають бути притягнені до відповідальності
Балога пропонує посилити відповідальність за публічне заперечення окупації Росією територій України
/ 4ЄЦ закликає місцеві ради вирішити питання безкоштовного харчування дошкільнят та вихованців початкових класів
Михайло Мотильчак: На Закарпатті настане проблема фінансування професійно-технічних закладів
На Закарпатті ЄЦ підтримав заклик ветеранів АТО та волонтерів щодо відмови від новорічних салютів
"Широка" коаліція в Закарпатській облраді очевидно задоволена діяльністю та результатами роботи уряду Яценюка – Ленд'єл
Депутати просять голову Закарпатської облради вплинути на "Закарпатгаз", щоби не відключати газ незаможним і пенсіонерам
/ 29Балога привітав БПП «Солідарність» з утворенням коаліції у Закарпатській облраді з "Опозиційним блоком", "Відродженням" і тушками
/ 3"Єдиний Центр" нагадав, що є переможцем виборів і відкритий до залучення до переговорів по коаліції в Закарпатській облраді "Солідарності"
На з’їзді Єдиного Центру озвучено рішення про участь партії у місцевих виборах
/ 15ЄЦ звинуватив Москаля в брехні з метою дискредитації найвпливовішої політичної сили Закарпаття
/ 3Балога звернувся до Президента України з відкритим листом щодо варварської вирубки лісів
Мукачівські міліціонери заявили, що їх змушують фальшувати матеріали по справі перестрілки 11 липня
/ 3Заява Закарпатської обласної організації політичної партії "Єдиний Центр"
» Всі записи