Чоп святкував 731-у річницю

23 серпня Чоп скликав друзів, аби разом відсвяткувати свою 731 річницю. Цього річ святкування тривало протягом двох днів та порадувало жителів міста та гостей яскравістю та різноманітністю заходів.

Чоп святкував 731-у річницю

Символічно, що свято міста співпало з Днем Прапора та Днем Незалежності України, а отже почались всі заходи саме з підняття Державного прапора України за участю громадськості та військовослужбовців. В урочистій обстановці прапор замайорів над містом оповіщаючи, що свято розпочалось.

Відбулось урочисте засідання сесії міської ради в ході якого міський голова Галина Цар виступила перед поважними гостями та підвела підсумки року. Було відзначено найкращих працівників установ та організацій міста, які своєю працею зробили значний внесок у розвиток своїх підприємств, установ, організацій та на благо міста Чоп.

По площі Європейській з самого ранку розкинулись намети, в яких пройшло безліч майстер-класів та виставок. Їх кількість цього року приємно вразила. Бажаючі мали можливість навчитись таким мистецтвам, як індійському малюнку хною, виготовленню виробів зі скла, глини, бісеру, вишивці, ткацтву, різьбі по дереву, писанкарству, і навіть приготуванню традиційного для закарпатців чіго-тіста.

Звідусіль доносились запашні аромати закарпатського бограчу та шашлику. Ці шедеври кулінарії, над якими вмілі кухарі чаклували протягом декількох годин приготовлені організаціями не просто для обіду, а для участі в конкурсі на найсмачнішу страву. Доречі, члени журі досить прискіпливо віднеслись до дегустації, аби визначити кращого з кращих кулінарів міста.

Прижився в місті введений в минулому році конкурс “Квітуча пательня”, цей досить оригінальний конкурс з такою ж оригінальною назвою привертав увагу перехожих. Чарівні серпневі квіти були розміщені в різних чудернацьких горщиках.

Офіційне відкриття свята відбулось о 17.00 годині з проходження святкової колони. Очолив її 25 метровий Державний прапор України, який пронесли кращі працівники організацій та установ міста. Привернули чимало уваги можорети, які крокували в колоні вперше, адже група була спеціально створенаі для святкування 731 річниці міста. Як завжди зачарували своїм виступом вихованці дошкільного закладу казка, за ними пройшли батьки з візочками, в яких красувались святково наряджені діточки.

Упродовж дня на міській сцені тривав виступ колективів Закарпатської області, а після офіційного відкриття на сцені з?явились відомі в Україні вокалісти Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, за ними виступив гурт «Kozak Sistem». «Гарячого настрою» додав театр вогню «Salamander» та феєрверк. Вечір завершився під запальні ритми дискотеки.

Святкування дня міста продовжилось наступного дня спортивними заходами. Тут пройшли змагання з міні-футболу, волейболу, а також новинкою для міста стала естафета в які участь приймали цілі сім’ї.

zakarpatpost.net

24 серпня 2012р.

Теги: Чоп

Коментарі

палачінтовка 25.08.2012 / 00:51:45
Хто придумав конкурс Квітуча пательня???- Таке слово явно не характерне для Закарпаття. Особливо для Чопа.

НОВИНИ: Соціо

17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 3
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
/ 1
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
» Всі новини