Пропозиція абітурієнтам і студентам від ВАТ "Укртелеком" та ВАТ КБ "Надра"

Закарпатські філії ВАТ "Укртелеком" та ВАТ КБ "Надра" пропонують абітурієнтам та студентам стати з 1 червня до 30 вересня учасником акції.

Пропозиція абітурієнтам і студентам від ВАТ "Укртелеком" та ВАТ КБ "Надра" При оформленні з 1 червня до 30 вересня у відділенні Надра Банку Персонального кредитного пакету на освіту, отримай ваучер на акційне підключення до швидкісного Інтернету «ОГО!». Вартість підключення складає всього 1,20 грн., в т.ч. ПДВ, за умови укладання договору з ВАТ «Укртелеком» на отримання послуги «ОГО!» на термін не менше 1 (одного) року.

Стати учасником акції дуже просто, для цього необхідно:

1. Укласти у відділенні Надра Банку договір з кредитування* (Персональний кредитний пакет на освіту) та отримати ваучер на акційне підключення до швидкісного Інтернету «ОГО!».

* Дізнатись про умови кредитування можна за телефоном Контактного центру Надра Банку 8-800-300-0-700 або на сайті nadrabank.ua.

2. Замовити послугу «ОГО!» одним з двох способів:

заповнити електронну форму**.
** (Важливо!) Зазначте у полі «Примітка» — Акція з Надра Банком.
зателефонувати за безкоштовним номером 8-800-507-8-800 та скористатись допомогою оператора контакт-центру.

ПРИМІТКА: Скористатися акційним ваучером на підключення до послуги «ОГО!» можна до 31 жовтня 2007 року.

У разі виникнення питань щодо умов підключення до послуги «ОГО!» за спільною акцією з Надра Банком скористайтесь телефоном контакт-центру ВАТ «Укртелеком» 8-800-507-8-800.
Закарпатська філія ВАТ "Укртелеком"
13 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини