Кримінальну справу проти директора-хабарника ужгородського ЖРЕРу направили до суду

Прокуратура Закарпатської області вже направила на судовий розгляд кримінальну справу, порушену стосовно директора з Ужгородського «ЖРЕП №4», котрий вимагав та одержав від підприємця 10 тис.дол. США за вирішення питання надання департаментом міського господарства Ужгородської міської ради дозволу на реконструкцію допоміжного приміщення (підвалу) у будинку в м. Ужгород (Рафанда).

Кримінальну справу проти директора-хабарника ужгородського ЖРЕРу направили до суду

 

Як повідомив  виконувач обов’язків начальника відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури області Юрій Кавка,  5 квітня 2012 року до УБОЗ УМВС України в Закарпатській області звернувся ужгородський   підприємець із   заявою про   вимагання у нього директором ЖРЕРу № 4 хабара. 

Встановлено, що у цей же день, 5 квітня, наприкінці робочого дня директор одного з Ужгородський ЖРЕРів у своєму службовому кабінеті, вимагав та одержав від підприємця частину раніше обумовленої суми хабара - 24000 грн.

Вже  9 квітня, знаходячись у приміщенні Ужгородської міської ради, він одержав другу частину хабара - 7000 доларів США.

Після одержання грошей директор ЖРЕРу був затриманий «на гарячому» працівниками УБОЗу в Закарпатській області. Факт одержання хабара було задокументовано належним чином. Розслідуванням даної кримінальної справи займалася прокуратура області. Стосовно липкорукого начальника  ЖРЕРу було обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд, - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

22 серпня 2012р.

Теги: прокуратура, кримінал, суд

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:18
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 4
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 19
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
» Всі новини