Двоє мукачівців вбили молотком свою знайому, щоб заволодіти її золотом і автомобілем

19 серпня до правоохоронців Мукачева звернувся 20-річний місцевий мешканець і повідомив, що вже декілька днів його тітка, 37-річна мешканка Мукачева, не відповідала на телефонні дзвінки. Тому він, розбивши вікно, проник у будинок тітки й виявив її мертвою.

Двоє мукачівців вбили молотком свою знайому, щоб заволодіти її золотом і автомобілем

 

На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група мукачівського МВ УМВС. Міліція виявила тіло жінки, голова якої була накрита білим рушником,  біля вхідних дверей у квартирі. У потерпілої  було виявлено ушкодження черепа. А з гаража мукачівки зник її автомобіль.

Вжитими заходами працівниками управління карного розшуку спільно із слідчим управлінням було розкрито цей злочин і встановлено особи вбивць. Як з’ясувалося, мукачівку вбили з метою заволодіння її майном двоє її знайомих — жителі Мукачева віком 28 та 23 роки. Цей злочин стався пізно ввечері 15 серпня. Перебуваючи в квартирі потерпілої, зловмисники, за попередньою змовою, повалили господиню оселі на підлогу, після чого один тримав жертву за ноги, а другий завдав їй кілька ударів молотком по голові, що й призвело до смерті жінки. Після цього вбивці викрали з квартири потерпілої золоті вироби, а з гаража—автомобіль, який перегнали в м.Чоп з метою продажу.

Одного з вбивць затримано, він зізнався у скоєному. У річці Латориця міліціонери знайшли знаряддя скоєння вбивства — молоток, який викинули туди вбивці. В одному з ломбардів Чопа вилучено викрадені з квартири золоті вироби вбитої.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 115 ч.1 ККУ (навмисне вбивство). Другого учасника вбивства продовжують розшукувати, - повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області. 

21 серпня 2012р.

Теги: вбивство, гроші, автомобіль

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 4
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 4
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
» Всі новини