На Закарпатті в автівці українця знайдено контрабандні блоки сигарет

Попри те, що Чопська митниця постійно закликає громадян та перевізників дотримуватися митних правил при перетині кордону, знаходяться «кмітливці», які свідомо ігнорують вітчизняне законодавство.

На Закарпатті в автівці українця знайдено контрабандні блоки сигарет

 

Приміром, український водій намагався розмитнити вантажний автомобіль марки «Мерседес-Спрінтер 416 СDI” у двічі дешевше за його справжню ціну. В іншому випадку, також наш співвітчизник позбувся на кордоні свого «RENAULT TRAFIC» ціною майже 100 тисяч гривень через приховані у тайниках 800 пачок сигарет. 

40-річний чернівчанин, прямуючи з Угорщини додому, на митному посту «Тиса» надав інспекторам відповідні документи на вантажівку із зазначеною вартістю 51 тисяча гривень. Однак митники засумнівалися у достовірності документів, звернувши увагу на незначну вартість транспортного засобу. Здійснена перевірка особистих речей водія підтвердила підозри інспекторів.

Так, у сумці серед документів виявлено інший рахунок-фактуру, згідно якого ціна фури зазначалася у понад 95 тисяч гривень. Відтак, для підтвердження справжньої вартості зазначеного дизельного «Мерседес-Спрінтера» Чопська митниця звернулася з відповідним запитом до своїх угорських колег. Офіційна відповідь не забарилася і підтвердила фактичну вартість вантажівки, яка сходилася з ціною у виявленому рахунку-фактури.

Тож, за подання митному органу неправдивих даних щодо митної вартості транспортного засобу відносно водія-махінатора складено протокол за ст.483 ч.1. МКУ та вилучено вантажний автомобіль.

Інший українець, вирушаючи на автомобілі марки «RENAULT TRAFIC»  до Польщі, вирішив скористатися швидкими послугами «зеленого коридору» митного поста «Тиса» та безперешкодно пройти митний контроль. Однак митники вирішили провести поглиблений огляд автівки, попередньо звернувшись до громадянина підтвердити, що нічого прихованого він не переміщує до країн Євросоюзу. Той стійко запевняв, що їде виключно з приватних справах без прихованого товару.

Однак, проведений більш детальний огляд показав, що в автомобілі є кілька сховища, в яких приховано 80 блоків сигарет із акцизною маркою України різних торгових марок. Відтак, понад півтора ящика тютюнових виробів марок: «Marlboro Gold», «Прилуки особливі» «Winston», «Classic», «Chesterfild», «Glamour» та «LD Violed» - загальною вартістю 8,2 тисячі гривень, заздалегідь були приховані  в пустотілих просторах за декоративною обшивкою боковин автомобіля. Доступ до них став можливим після демонтажу  декоративних обшивок за допомогою викрутки. Про це Закарпаття онлайн повідомила Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

16 серпня 2012р.

Теги: митниця, порушення, зелений коридор

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:17
/ 3
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
» Всі новини