На сесії Мукачівської міськради за кілька хвилин розділили 7,5 млн грн

10 серпня пройшла позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій розглянули аж 2 питання.

На сесії Мукачівської міськради за кілька хвилин розділили 7,5 млн грн

На 30-у позачергову сесію зібралось рівно дві третини депутатів – 28, решта – у відпустках.

Терміновість скликання сесії пояснювалась внесенням змін до бюджету Мукачева. Справа в тому, що бюджет міста отримав більше 7,5 мільйона гривень субвенції з Держбюджету, «призначеної на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування».

Що приємно у цьому рішенні – що буде проведена реконструкція водопровідної мережі по частині вулиці Грушевського. А ще СЗОШ №4 отримає аж 15 тисяч гривень на капремонт фасаду.

Ще одне рішення, прийняте на цьому засіданні, стосувалось відміни рішення попередньої сесії. Тоді  депутати «погарячкували» і поспішно затвердили список присяжних Мукачівського міськрайонного суду. Як пояснили згодом спеціалісти юридичного відділу Мукачівського міськвиконкому, присяжні набувають статусу суддів при розгляді особливо важких злочинів, коли ув’язненому загрожує довічне ув’язнення. Але при затвердженні присяжних на минулій сесії не дотримали необхідної процедури – до того вони ще мали пройти спеціальну перевірку.

Сесійне засідання тривало 8 хвилин. Ще одну хвилину депутат Іван Чубирко дякував міському голові та його заступнику за встановлені на світлофорах перехрестя вулиці Духновича «зелені стрілки», які значно полегшили рух транспорту.

 

За інформацією Голос Карпат

11 серпня 2012р.

Теги: сесія, депутати

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

08:56
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
09:42
У Лазещині на Рахівщині прощатимуться з військовим Олександром Головко Фото новина
14:34
/ 8
Депутата райради Закарпаття викрили на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
13:25
/ 2
В Ужгороді в останню дорогу проведуть полеглого воїна Івана Черничка Фото новина
11:18
У Нижньому Болотному на Хустщині в останню дорогу провели захисника Віктора Шпиньовича Фото новина
10:05
На Мукачівщині медики рятували дітей від панічної атаки після озброєного нападу на їхню матір Фото новина
09:09
В Ужгороді вже цього тижня пройде Сакура Фест 2026 Фото новина
17:24
/ 3
В Ужгороді на 77-му році життя помер Почесний громадянин міста Василь Русин Фото новина
14:06
/ 2
В Ужгороді спіймали водійку з рівнем алкоголю в крові у 14 разів вище норми Фото новина
12:49
/ 1
На Закарпатті з початку року вигоріло понад 550 гектарів сухостою Фото новина
09:06
Захисники 128-ї бригади відзначили Великдень на передовій і в тилу Фото новина
18:39
/ 2
Нижньоворітська громада повідомила про смерть захисника Миколи Гриціва, син якого також загинув на війні Фото новина
17:06
/ 15
Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала крипто-мільйони від цифрових активів та проценти від новозеландської компанії
16:45
/ 2
Підтвердили загибель Героя із Нижніх Воріт на Мукачівщині Олександра Курцікашвілі Фото новина
13:33
На Закарпатті передали великодні кошики військовим Фото новина
11:37
/ 2
На Ужгородщині зустріли військового Миколу Гудкова після трьох років полону Фото новина
» Всі новини