Ужгородську «Корону» потай пустили з молотка за безцінь?

Архітектурний комплекс «Корона», що знаходиться в історичному центрі Ужгорода, Ужгородська міська рада продала за 8 мільйонів 65 тисяч гривень.

Ужгородську «Корону» потай пустили з молотка за безцінь?
Про це повідомляють неофіційні джерелал.
 
Аукціон пройшов сьогодні, 7 серпня. На архітектурну споруду претендувала лише одна фірма, тож лот дорожче стартової ціни не пішов.
 
Експерти кажуть – 8 мільйонів гривень за «Корону» – це виходить, що квадратний метр обійшовся продавцеві у 200 доларів. Це надзвичайно низька як для історичного центру міста ціна.
 
Жодної інформації про продаж «Корони» на офіційному сайті Ужгородської міської ради не було і немає.
 
Раніше Закарпаття онлайн публікувало матеріали, які попереджали про такі наміри  міської лади.

За інформацією Заголовок

07 серпня 2012р.

Теги: Корона, аукціон

Коментарі

Слава 2012-08-12 / 23:26:50
А де ж фінансовий моніторинг? Та як там ситуація з відмиванням, та виконанням вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму"?

Слава 2012-08-12 / 23:21:24
Нажаль в Ужгородьскій міській раді лиш бакси в очах горять. Думають лиш як "роздеребанити" а роботу виконати належним чином не можуть. Ось і підставили людину при грошах. І що тепер розводять руками, і проблема тут не в Волошині, Захарчину чи Максимі які просту повелися на дешеву аферу Погорелова та Касперова.
В ході приватизації зазначеного обєкта порушено також вимоги і податкового законодавства в частині нарахування та сплати ПДВ, а це 1,6 млн. грн. (взагалі про нього в оголошенні дивним чином забули) крім того проведення даного конкурсу суперечить не тільки вимогам Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств(малу приватизацію)" але і самим рішенням Ужгородьскої міської ради зоккрема:
8 серпня, відбулась прес-конференція директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, Олексія Касперова, який повідомив журналістів про результати конкурсу щодо визначення нового власника колишнього готельно-ресторанного комплексу на якій останній зазначив: "Всього надійшло три пропозиції від юридичних осіб, дві з яких не відповідали умовам конкурсу. Тому було допущено до самого конкурсу лише одного претендента, про що було складено протокол конкурсної комісії від 06.08.2012р." Відповідно конкурс було провдено за наявності лише одного учасника.
Даним поршено вимоги п. 19 Програми приватизації обєктів комунальної власності на 2012 р. затвордженої 09.12.2012 р. рішенням № 340 Ужгородської міської ради яким встановлено: "Продаж об`єктів приватизації на аукціоні та за конкурсом здійснюється за наявності не менш як двох покупців", зазначена Програма визначає основні цілі, пріоритети та способи приватизації комунального майна, а проведений конкурс відповідно суперечить рішенню сесії Ужгородської міської ради, як би п це не намагались перекрутити.

Русину 2012-08-08 / 17:56:49
Питати за Корону треба не опозиціонерів (вони в дерибані участі не беруть), а тих, хто при кориті - Погорелова, Касперова і Волошина

Русин 2012-08-08 / 14:35:31
Учора на поштовій Шафарь, Сербайло та й інші ся тусували - промоушен робили. То нікому було їх запитати за Корону.
Банда погана, а моя донечка у 6 -ій школі простудилася минулої осені, бо 13 градусів було в школі, а скотина-градоначальник сказав, що 2 економлять бо 2 лімона треба на тиждень на отоплення. То цієї осені із-за бидло-ужгородців знову діти мерзнути будуть.

Саша 2012-08-08 / 13:21:05
Якщо вірити публікації, то дана обрудка має бути визнана недійсною. Це у компетенції прокуратури. Доречі, зараз цю тему можна під вибори розкрутити: місто втратило кошти через корупцію у міській раді.

Нік 2012-08-08 / 13:14:56
Ужгородці лохи

Йовжі 2012-08-08 / 13:03:14
Ага дадуть з розгону доженуть та ще дадуть, плювати вони хотіли на закони це добре видно за останніми подіями. А хто купив, це ніхто не знає всі тримають у таемниці. А чому не знаю можливо бояться народного гніву.

007 2012-08-08 / 12:45:39
а хто купив? хтось знає? Йовжі, цікаво не те на які рахунки підуть гроші, не вічно ж вони будуть заблоковані, а те - на які обєкти інфраструктури міста вони підуть!!! Кстаті, це легко узнати, новий закон дає право будь-кому звернутися до влади з "інформаційним запитом". 5 днів - мають відповідь надати...

Йовжі 2012-08-08 / 12:20:57
Доречі щоб не віддуватись за продажу-деребан Корони мер змотався у відпуск за кордон. А там через деякий час все вляжеться і вони продовжать робити безчиння в Ужгороді. Доречі а на які рахунки підуть гроші якщо всі рахунки арештовані??? Про це треба серйозно задуматись.

007 2012-08-08 / 12:05:59
до тепер Корона була позоріщем для Ужгорода! якісь непонятні магазини з шмотками на першому поверсі, стіни падали на голову, обшарпана, без ремонта... слів нема! і це в самому центрі города! в той час коли в нас даже ресторану нормального нема в цій частині центру. Назнаю чи правда, але я чув що условієм продажи є те, щоб нові власники відновили історичне цільове призначення Корони - готельно-ресторанний комплекс, шось друге там робити їм заборонено. Якшо це правда - то най би було.

??? 2012-08-08 / 11:41:37
Тоді виходить мер з Касперовим ще мінімум мільйон $ в кишеню поклали

Йовжі 2012-08-08 / 11:33:00
Ти шо мелеш петер. Коли Бедь хотів приватизувати Корону та за інфорацією від істочника йому вказали ціну в 30 лимонів і ніхто не звертав увагу на аварійність Корони.

??? 2012-08-08 / 11:29:11
Попередню пропозицію Бедя - купити Коруну за 15 мільйонів чомусь прийняли...

петер 2012-08-08 / 11:12:27
ціна дивна... мабуть, оцінщики так порахували, бо пан Бедь дохазяйнувався до того що приміщення у аварійному стані :(
п.с. хто власник?

жора-таксист 2012-08-08 / 09:36:19
Ну ось і зрозуміла причина нападок на Панову - Волошин не може купити Коруну поза арешту майна ось і все!

Павлік 2012-08-08 / 09:35:51
Якщо майно міста продано за заниженою вартістю (заздалегідь сплановано) то пану Погорелову потрібно вже сьогодні почати сушити сухарі,КК дозволяє зробити йому гарний подарунок,строком більшим ніж минулі 9 років тюрми.

Йовжі 2012-08-08 / 09:21:25
То Чучка всьо мутить. Він хоче свою "Децу в нотаря" в Корону перенести. :)

Йони 2012-08-07 / 23:34:59
А де голос дермократа Чучки, що так рвав... свою глотку, что комплекс "Корона" слід продати за 4 лимона американських доларів ??? Тепер чую цей пройдисвіт лізе у народні депутати...

Ужгородка 2012-08-07 / 23:32:32
Слава Богу що чорні справи Погорєлова і Волошина щодо "Корони" перестануть пов'язувати з Богословською академією УПЦ і архімандритом Віктором Бедьом. Крапки розставлено і маски зірвано...
Ну а ми горожани черговий раз обікрадені тими, кого своїми голосами привели до влади...

Джимми 2012-08-07 / 22:16:13
Не по этой ли причине уже вторую неделю нет в продаже газеты Ужгород? Кто то скупал прямо с издательства? О таком уже писали,когда Шафарь купил за копейки на Волошина помещение.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини