У першій сотні партійного списку УДАРу – троє закарпатців

Х з’їзд партії «УДАР» Віталія Кличка затвердив виборчі списки кандидатів, які братимуть участь у виборах до Верховної Ради України.

У першій сотні партійного списку УДАРу – троє закарпатців

Делегати Х з’їзду поіменно проголосували список кандидатів у одномандатних виборчих округах, при цьому частина претендентів не потрапили до ухваленого списку.

Делегати також ухвалили список кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі.

 

Першим номером у списку є Віталій Кличко. Другим – письменниця Марія Матіос. Третім у списку йде Валентин Наливайченко.

До першої сотні партійного списку увійшли троє закарпатців.

19 Пацкан Валерій Васильович
42 Ябрик Василь Васильович
68 Погар Віктор Олександрович

131-м номером у списку затверджено ужгородця, закарпатця Білонку Володимира Івановича. 

У партійному списку майже усі кандидати (99,3%) мають одну і більше вищу освіту, а кожен десятий — мають науковий ступінь. Лише кожен десятий кандидат “УДАРу” балотувався раніше до Верховної Ради або був народним депутатом. Натомість п’ята частина — мають досвід роботи в місцевих радах. Майже 40% кандидатів молодші 35 років, а ще 56% - віком від 35 до 55 років.

 

01 серпня 2012р.

Теги: УДАР, Пацкан, Ябрик, Погар

Коментарі

справедливый 2012-09-23 / 20:23:21
УДАЧИ РЕБЯТАМ УДАРУ!!! А 1111 чем кометы глупые писать начал бы
работать и работать хорошо, чтоб было с кого пример брать. А если свободного времени полно, то приберись хотя бы в том дворе
где живеш, люди спасибо скажут.

1111 2012-09-16 / 00:39:07

ябрик і пацкан це ***, які аквапарки ***, лутше казіно і тойота центр.

справедливый 2012-09-05 / 09:57:23
Побольше бы таких людей, как Ябрик и Пацкан, тогда может быть в
Ужгороде появился бы и Аквапарк. Наши дети имели бы возможность
отдыхать у себя дома, а не ездить в Венгрию на бассейны. А те кто пишут кометы сами ничего в жизни не добились, вот и злятся.
Не хитрое это дело (если мозгов больше ни на что не хватает) сидеть за компом и поливать грязью действительно хороших людей.УДАЧИ ВАМ РЕБЯТА!!! МЫ ГОРДИМСЯ ВАМИ!!!

Микола 2012-08-06 / 19:56:07
Кличко був парубок моторний
І хоч куди спортсмен-боксер:
- Бив морди вдало і проворно
Так, що десяткам шмарки втер!
- Мав кулаки,- носить по пуду!
- Але над тим не горював:
В партійний список брав паскуду,
Й Марію від книжкових справ:
Усім бо, хочеться в еліту,
І в найзавзятіші з бурлак -
Й чортяці, й навіть єзуїту,
І глистам з жаб'ячих клоак
Тож друзі Льовочкіна й ДУСі,
Спішать у списочний УДАР
- Афганці, Гурвіци, Марусі,
Орендодавець й орендар
І від Мірімського Куніцин,
І Куліков від "Лужників",
Від жмені бідної, синиці,
А журавлі, від блатників.

Уважний 2012-08-02 / 23:52:04
Поміняйте назву статті на "До першої сотні партійного списку "Удару" увійшли троє закарпатців", оскільким 131 номером у списку затверджено ужгородця, закарпатця Білонку Володимира Івановича. http://www.pravda.com.ua/articles/2012/08/1/6969996/

українець 2012-08-02 / 12:03:53
Так по ходу аби Валєрчик пройшов треба, щоб УДАР набрав 8,4%, а це із світу фантастики!!! Досвідос, Валєрчику!!!

Дмитро 2012-08-02 / 10:33:57
Ой, ніби Пацкан дуже чесний Закарпатець. Це все дурниця, він так само не чесним способом заробив свої гроші. Чому пішов по списку бо знає, що у Закарпатті мажоритарка йому не світить!

виборець 2012-08-02 / 10:15:16
Кличко сигінь думає, що у ВР на політичному олімпі такі ж мішки як ті, які йому підсовують на рингу. Наскільки нудні його бої на стільки нудним буде у ВР!

неймар 2012-08-01 / 18:51:47
Кличко заробив мільйончики за кордоном.тепер тож великий політик рветься до ВР.

Грибрик 2012-08-01 / 18:48:59
Я сам у шоці як його не вимели поганою мітлою з партії

Комментатор 2012-08-01 / 18:25:45
Да, Грибанов-Ябрик - король игровых автоматов и прочего нелегального бизнеса украсил этот список!

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5