Реклама B3

Будівництво 360 ГЕС на Закарпатті скасовано судом

Сьогодні, 30 липня, Закарпатський окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь позивачів В.Феськова, В.Волошина, О.Станкевич, О.Солонтая, О.Лукші. Громадські діячі оскаржували рішення Закарпатської обласної ради №310 «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій». Це рішення передбачає будівництво до 360 гідроелектростанцій на території Закарпатської області.

Будівництво 360 ГЕС на Закарпатті скасовано судом

Громадські діячі оскаржували рішення Закарпатської обласної ради №310  «Про затвердження локальних та обласної схем розташування малих гідроелектростанцій». Це рішення передбачає будівництво до 360 гідроелектростанцій на території Закарпатської області.

Таким чином, суд скасував рішення Закарпатської обласної ради, прийнявши до уваги  аргументи позивачів про неприпустимість будівництва малих гідроелектростанцій в Закарпатській області.

На думку позивачів-експертів, рішення було прийнято з грубими порушеннями чинного законодавства України, а саме - про місцеве самоврядування, доступу до публічної інформації, про місцеві державні адміністрації, містобудівельній діяльності; а також воно суперечить здоровому глузду, позиції громадськості, експертним висновкам фахівців та міжнародним домовленостям України про спільне регулювання справ водного басейну Дунаю. Тому воно повинно бути скасоване.

Знаково, що Міністерство регіонального розвитку та будівнитцва у свою чергу також підтримало позов громадських діячів, наголосивши на недопостумості прийняття подібних рішень Закарпатською облрадою.

 

30 липня 2012р.

Теги: ГЕС, гідроелектростанції

Реклама B4

Коментарі

2013 31.07.2012 / 10:35:58
цікавому:повністю підтримую 2012..це ж треба було написати таку чушь про власну електрику Прикарпаття!!??Ці ГЕСи потрібні виключно директору обленерго Ковачу.А Балога не має до них ніякого відношення.

2012 30.07.2012 / 22:38:14
Цікавому: то ти майже з тих мавп, які прийдуть на пікнік і насеруть сміттям на всю галявину? Невже тобі дійсно не все одно, що твоїм дітям нІкуди по гриби сходити буде? всьо продаш за свіжу копійку?

цікавий 30.07.2012 / 21:08:49
цікаво, хто першим підняв галас проти цеї хорошої ідеї, хто зворохобив нарід, який не проти строїтельства? Патріотам Підкарпаття треба свою елетрику, а й свої ГЕС і Балоги молодці, што хотіли строїти, а так ми і дале зависимі від України.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 5
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
» Всі новини